|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzglavnik
9.5.2007 14:12:59   
Blacky30
Ali imajo vaši 2-letniki kak vzglavnik pri spanju ali spijo brez? Naš je bil dolgo brez, potem pa sem mu ga enkrat dala, ker je bil tako prehlajen, da bi imel  malo privzdignjeno glavo, da bi lažje dihal in potem mu je kar ostal. Zdaj pa se je počasi uničil, ker se je pena notri nekaj nagužvala skupaj in ni več za uporabo. In razmišljam, da bi mu kupila novega.

Zdaj pa ne vem, ali pri tej starosti sploh že priporočajo vzglavnike ali še ne in če da, kakšne ste kupile ve in kje?

Hvala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzglavnik
9.5.2007 14:45:03   
petraz
Naš še vedno spi brez vzglavnika.... user posted image  Sicer pa smo mu ga že kupili in to pri Dormeo.

In kako ste drugače!???user posted image user posted image  Nič se ne javiš....



< Sporočilo je popravil petraz -- 9.5.2007 14:46:27 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzglavnik
9.5.2007 14:49:57   
Maleal
Blacky kako ste se navadli spat v taveliki postelji?Naš še vedno pride 100 krat v dnevno s pleničko in medekom,tak da ga pol dam v kinderpet.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzglavnik
9.5.2007 19:39:45   
Blacky30
Petraz, jaz pa tebe čakam, da se kaj javiš. Te nisem hotela gnjaviti, ker si sigurno ful zaposlena. user posted image Ti kar hitro kaj napišem.user posted image


lmarcel, joj, še malo..... kak se boste vi imeli kmalu fajn. Javi, ko bo, komaj čakamo.user posted image Držimo pesti. Ko boš nazaj, bom jaz sigurno že imela umetne nohte.user posted image user posted image user posted image

Ja, naše spanje....user posted image , je tak-tak. Če je ful utrujen, ni panike, zaspi takoj, sicer v moji postelji, ki je takoj zraven, pa ga potem prestavim v njegovo. Čez dan pa, če ga čuva moja mama, ni problema, zaspi takoj, brez da bi sploh prišel ven, če sem jaz doma, potem že imava malo problemov, da se moram potem razjeziti, da končno zaspi, če pa ga čuva moja babica, potem pa se največkrat zgodi tako, da sploh ne gre spat čez dan.user posted image  On že ve, si nas je vse poštimal. Samo se mu takrat ful pozna utrujenost, tak da zagotovo dnevni spanec še potrebuje.
Jaz se tolažim, da bo počasi res lažje, ampak včasih ob večerih pa sem že ful jezna, ker kar naprej hodi ven in vsakič reče: Mami ma Nejca zlooooooooo lada (prevod: mami ima Nejca zelo rada), samo da se jaz ne bi jezila, ve pa, da me s tem čisto omehča. Samo se ne dam!user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?