|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjiga ''Hura, očka bom''
23.5.2007 21:02:00   
pajkica
A je res razprodana? Jaz bi tako rada en izvod te knjige.
Če ima katera kako idejo kje jo dobiti bi bila zelo hvaležna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjiga ''Hura, očka bom''
23.5.2007 21:11:39   
siskamiska
Poskusi si jo sposoditi od koga ali jo dobiti v knjižnici.

Meni osebno se bila veliko boljša knjiga Očkov kotiček, avtor: Damijan Šinigoj. To pa zato ker je on iz NM in je knjiga " prilagojena" Slovencem. Tisto knjigo ki jo ti želiš je avtor mislim da Nemec in opisuje razmere iz bolnišnic ki niso pri nas.

To je samo moje mnenje

Lp

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjiga ''Hura, očka bom''
23.5.2007 21:14:08   
Anonimen
Jaz si jo tudi zelo želim. Bi jo rada mojemu podarila in mu tako povedala za nosečnost. Pa je nikjer niuser posted image

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjiga ''Hura, očka bom''
23.5.2007 21:32:04   
siskamiska
Draga anonimna v kolikor ne uspeš dobiti knjige mi lahko pripraviš presenečenje tako da mu test za nosečnost zaviješ kot darilo in mu ga daš. Npr. v kakšno škatlico od zapestnice ali kaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjiga ''Hura, očka bom''
23.5.2007 23:00:47   
Ajvy
Ali pa kupi one cortkane mini štumfke in jih zavij, mislim da bo dojel...

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Knjiga ''Hura, očka bom''
24.5.2007 8:55:23   
hokejistka
Tudi jaz priporočam enako kot siskamiska knjigo od Šinigoja. Je res super. Sem se prav nasmejala ko sem jo brala.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?