
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Zajček, al se ne bojiš? 24.5.2007 15:48:42
|
|
|
|
dskubin
|
Ma boljš, da otroku poješ samo prvi dve kitici, ker je žalostna. Zajček (ljudska) Zajček, al' se ne bojiš, ko od doma tak' hitiš? Skočim sem, skočim tja in takoj bom spet doma. V gozdu čaka lovec skrit, ti ne veš, kako je zvit. V grm urno se z glavo bom potisnil, glej tako. Zajček ljubi, čuvaj se, kaj če v zanko te dobe? Nič zato, saj lahko bom pregriznil hitro jo. Lovec pride, oj skrbno, zajček, skrij se za drevo! Čuješ pok, še en skok, zajček mrtev je ubog.
< Sporočilo je popravil katrin -- 24.5.2007 22:06:56 >
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Kdaj ste rodile?Kdaj ste rodile prvega in drugega otroka?Oba na rok. (
14%)

Oba čez rok. (
24%)

Oba pred rokom. (
28%)

Prvega pred, drugega po roku. (
7%)

Prvega po, drugega pred rokom. (
12%)

Enega na rok, drugega pred/po roku. (
15%)
Število vseh glasov: 139Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!