|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo v maju!
24.5.2007 22:07:53   
Fargesia
Punce jaz sem pa danes tako vesela in tako grozno žalostna, da me kar srce boli. Moj brat in njegova deklica sta danes nazananila da sta noseča...(beri dva meseca nazaj je nehala jest tabletke, oba še študirata, čeprav je brat od mene starešji 2, 5 let ona pa eno leto mlajša od mene in nimata rešenega stanovanjskega problema)...in mene je čisto dotolklo...sem se po šampanjcu, sladoledu in jagodah zaprla v kopalnico in do onemoglosti jokala...grozno  mi je pri srcu...Priznam, sem ful ful ful vesela, da jima je prihranjeno to kar meni ni, ampak me tako boli, da bi si kr srce izparala in ga dala zažgat!user posted image

TETA BOM!!!!user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil maša82 -- 24.5.2007 22:08:38 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: M ne pričakujemo v maju!
24.5.2007 22:57:25   
jadrnica
Maša, te popolnoma razumem, med tem ko midva z možem trenirava za dete, je sestra že zanosila in tudi rodila drugega otroka. vem, da to ni nikakršna tolažba, ampak malo vem kako se počutiš in katera vprašanja ti hodijo po glavi; zakaj pa meni ne rata, jaz si tudi želim eno stručko, kje pa jaz grešim, da mi to dete ni namenjeno.....ampak vem, da nam bo vsem enkrat ratalo, samo si pomojem tako blazno prevec želimo user posted image , da smo že kar egoistične in prave foušijke postale. Vsaj jaz sem taka na trenutke, ker res boli, ko te ljudje gledajo v tebuh in skrajno nevljudno sprašujejo če bomo kaj naročili ...) bedno do konca.No pa saj za dežjem vedno posije sonce,

Aja moja teta user posted image upam da ne pride ta mesec,čeprav me nekaj špika. ta mesec sem prvič jemala klomifen , pa da vidimo, če bo kaj ratalo.

Seveda iskrene četitke novim nosečkamuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 0:14:09   
amaya
Hvala punce...ful sem vesela, da vas mam user posted image ...je šlo že mimo. Tisti dan sem bla pa res ful down. Zdaj sem pa itak polno zaposlena: skači sem, skači tja,...
Vsem ki je ne čakate: zmagajte in pokažite ji jezik še v mojem imenu (tudi sredinca lahko)user posted image
pa kaj imate zdej s temi anginami? klima naprave, ne?
Za vse, ki obožujete sonček in morje: v nedeljo sem se kopala, torej plavala in priporočam vsem, da se malo pomartinčkate in poribicate


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 6:33:38   
Mbee
Maša popolnoma te razumem, jst sm v obdobju k so poleg moje sestre noseče še 4 zelo dobre kolegice in mislim samo na to, njim je ratalo v prvo...kaj pa jst...a mi je že usojeno????potem pa si tko v glavi rečem, vse se zgodi z razlogom in mislim, da bom zanosila, ko bo "čas" za to. sicer delava na tem s polno paro, ampak mislim, da ima vsak začrtano eno tako nevidno pot v življenju in mislim, da ji ne moreš uiti. tako, da se močno veselim za vse ki so noseče in jim želim zdravja in sreče in ob takem mišljenju začutim, da sem boljši predvsem pa "polnejši" človek...in sem srečna in zadovoljna ter polna upanja. vrjamem, da ti je hudo ampak pomisli, kaj če bi bilo obratno, pa bi si tvoj brat zelo zelo želel imeti otroka pa ne bi šlo...veš da se ne bi počutila dobro...nikoli ni lahko, vendar pa zaradi tega ne smeš izgubiti upanja...Maša vrjemi, da ti je usojeno biti mati!!!!!! samo mogoče še ni pravi "čas". Ohrani upanje in uživaj vsak dan, bodi dobra do soljudi, bodi srečna za njih in predvsem zase!
Vrjemi tudi zate je nekje na tej tvoji poti narisan tisti sonček, ki si ga zelo zelo želiš!
user posted image user posted image user posted image drži se!!!

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 7:34:04   
aurora28
Maša te popolnoma razumem. Ko sem jaz splavila sem bila čisto sesuta že zaradi tega, potem sem pa v roku 2 mesecev izvedela, da so moje 4 kolegice noseče. Dol padeš od žalosti. Ampak vsem ljudem moramo privoščiti in se veseliti z njimi, ker tudi me bomo prišle kmalu na vrsto. Saj bo Maša, drži se. Pošiljam ti velik user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 10:01:21   
Fargesia
ojla...sem želela zbrista moj zgornji post, pa ne greuser posted image

že včeraj zvečer sem se pomirila in sva se tudi z bratom pogovorila...user posted image ...je pa zdej ena stvar...ne vem al bom teta al stric, če še en vemo kaj nosi naša tamlada pod srčkom!

Punce, hvala za vse besede, le kaj bi brez vas!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 11:47:06   
ledenka
maša82, ti boš sigurno teta user posted image  sam mela boš nečaka al pa nečakinjo user posted image

vem, kako je to težko, sem dala podobno skos... ampak zjokat se moraš in potem je boljše. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 11:54:17   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

maša82, ti boš sigurno teta user posted image  sam mela boš nečaka al pa nečakinjo user posted image

vem, kako je to težko, sem dala podobno skos... ampak zjokat se moraš in potem je boljše. user posted image

a misliš da gre res to tko...sem pa mislila da morš najprej vedt al je fantek al punčka, pol pa šele lahko določiš al si teta al stric.user posted image

ja, zjokat sem se mogla in dat bolečino ven iz sebe in danes sem 100% boljša!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 12:09:19   
Mbee
lepo to slišat maša...mislim pa da boš naprej kr bolj MA kokr kakršna kol teta Mašauser posted image  jst sm bla ene pol leta Ma pol pa teta Ma no zdej sm pa Majauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 12:55:32   
pina-1
bravo maša za da si že bolje..
sčasma boš na nek način uživala tudi v tej nosečnosti sploh pa ko bosta obe hkrati nosečki, ker itak veš da do septembra bomo vse srečke nosečke!!!!!!

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 13:39:23   
pajkica
Pozdravljene punce!
Kako ste kaj? Zame se je že začel vikend, saj sem službo že končala. Zdaj pa dva dni uživanja in lenarjenja.
Mene pa tam spodaj že dva dni kar nekaj špika. Zdaj pa ne vem ali se štima že M ali pa nekaj lepšega.
28. dan ciklusa je bil sicer že včeraj, na seznamu pa sem šele 30.5. ker imam neredno M.
Drugače mi pa zadnje dni zelo lušta solata, kar je zelo nenavadno zame saj je do lanskega leta sploh jedla nisem. Zdaj pa bi jo jedla tudi 3x na dan. Prav zdaj imam pred sabo veliko skledo solate s koruzo. Mmmmmmuser posted image

< Sporočilo je popravil pajkica -- 25.5.2007 13:40:30 >

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 14:09:47   
Serendipity
Maša - pri meni je bila podobna zgodba prejšnji mesec - na dan, ko sem dobila to pr*user posted image  sem izvedela, da bom teta user posted image  veselje in navdušenje.. Ampak, ko sem prišla domov pa en črvek, ki je kar glodal: strah zakaj še meni ni uspelo, njima pa takoj v prvo, no pravzaprav popolnoma nenačrtovano - moja terapija? Ha ha ha - podobna kot tvoja: sladoled, čokolada in kopalnica (kad polna vode in pene, in seveda mojih solzic). Pa je pomagalo. Pa to ni smiljenje sami sebi, kot sem že prebrala v enem izmed ringaraja forumu. Jaz to imenujem le procesiranje podatkov (uh, se vidi da je moj user posted image  računalničar).
Mislim, da so taki občutki naravne stvari - zaradi njih nismo nič manj ljudje.
Opažam tudi, da mi je lažje, če take stvari napišem sem na forum, ker vem, da me razumete in ko kaj podobnega preberem popolnoma razumem kaj se dogaja v vas. In tudi to je svojevrstna terapija.
Zakaj bi ga pa izbrisala? Ne sramuj se svojih občutkov. Tu te pa res vse razumemo! A ni tako, punce?

Pajkica - dober tek, si mi kar lušte naredila!

< Sporočilo je popravil Jasnaa -- 25.5.2007 14:12:35 >

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 14:30:32   
mala_pikica
Sedaj pa tudi jaz z največjim veseljem sporočam, da sem user posted image , danes zjutraj sem ponovno delala test in se je kar hitro pokazala, lepo vidna user posted image . Tako, da me kar modro pobarvajte. Mi je pa žal za vse vas, ki vam ta mesec ni uspelo in držim pesti, da vam uspe že kar naslednji mesec.user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 14:32:30   
T1979
Mala pikica čestitkeuser posted image user posted image user posted image . Lepo user posted image  ti želim.

LpT

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 15:06:39   
aurora28
Mene pa nekaj zanima, tečko user posted image  pričakujem 31. 5., sem pa zdajle šla ne wc in imam na spodnjih hlačkah sled nekakšnega izcedka svetlo rjave-roza barve user posted image , kaj to pomeni? A je mogoče to nekakšna reakcija na antibiotik, je pa res, da me je danes zjutraj nekaj črvičilo v trebuhu, ampak me je tudi nehalo? Ampak noseča sploh ne morem biti, saj je moj G rekel, da ni videl 15. dan znakov O user posted image  Nič mi ni jasno. Mogoče se pa vse to pripravlja na prihod user posted image  in bo prišla. Full bi bila vesela, če je ne bi bilo, ampak verjamem da je to skoraj nemogoče user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 15:18:37   
Fargesia

Majske borke...za otroke 2008user posted image

02.05. - PC Baby  -  spet v naslednji krog 
user posted image
02.05. - matejka78 - spet v naslednji kroguser posted image
02.05. - martinca user posted image   user posted image
04.05. - Paprika76 - spet v naslednji kroguser posted image
05.05. - nussy user posted image   user posted image
05.05. - kepica -spet v naslednji kroguser posted image
05.05. - renata nana -spet v naslednji kroguser posted image
05.05. - mateja80 user posted image user posted image
05.05. . SABP
06.05. - jill
06.05.- TittyK - spet v naslednji kroguser posted image
06.05. - sapi - spet v naslednji krog user posted image
06.05. - zofija nr.2user posted image   user posted image
07.05. - Taula
07.05. - Linda 25
07.05. - Muca Copatarica -spet v naslednji kroguser posted image
07.05. - bumbum -spet v naslednji krog user posted image
07.05. - maša82 -spet v naslednji kroguser posted image
07.05. - bugnavilea -spet v naslednji kroguser posted image
07.05. - aurora28 -spet v naslednji krog user posted image
07.05. - Jasnaa -spet v naslednji kroguser posted image
07.05. - ALEJINADuser posted image user posted image
08.05. - lunca69 - spet v naslednji kroguser posted image
08.05. - **NiNa** -spet b naslednji kroguser posted image
08.05. - Stella80 - spet v nasluser posted image ednji krog
08.05. - Mbee -spet v naslednji kroguser posted image
09.05. - kitka1 - spet v naslednji kroguser posted image
09.05. - dolenjka -spet v naslednji kroguser posted image
10.05. - TinkiBinki user posted image user posted image
10.05. - britt
10.05. - pupika27 user posted image user posted image
10.05. - Mateja81 - spet v naslednji kroguser posted image
11.05. - mlavla - spet v naslednji kroguser posted image
11.05. - Anitka - spet v naslednji kroguser posted image

11.05. - teejaa - spet v naslednji kroguser posted image
12.05. - bela vrtnica - spet v naslednji kroguser posted image
12.05. - pikicaa25 -spet v naslednji kroguser posted image
12.05. - PINGVINČICA
12.05. - Tinča1 user posted image user posted image
12.05. - lara light - spet v naslednji kroguser posted image
13.05. - Larisa69 - spet v naslenji kroguser posted image
13.05. - trma79 - spet v naslednji kroguser posted image
15.05. - SILVA - spet v naslednji kroguser posted image
15.05. - PATRICIJA_22 - spet v naslednji kroguser posted image
15.05. - luna68 - spet v naslednji kroguser posted image
15.05. - natasa76 -spet v naslednji kroguser posted image
15.05. - piki 2
15.05. - Pat74 - spt v naslednji kroguser posted image
15.05. - frida1
15.05. - Srčekgirll - spet v naslednji kroguser posted image

17.05. - Lupita -spet v naslednji kroguser posted image

18.05. - SM10 - spet v naslednji kroguser posted image

18.05. - puri user posted image user posted image
19.05. - amaya - spet v naslednji kroguser posted image
20.05. - naša črtica koraka - spet v naslednji kroguser posted image
20.05. - daga11 - spet v naslednji kroguser posted image
20.05. - bekyca - spet v naslednji kroguser posted image
21.05. - baby baby
22.05. - janney - spet v naslednji kroguser posted image
23.05. - listek
24.05. - torcica - spet v naslednji kroguser posted image
24.05. - Anay - spet v naslednji kroguser posted image
24.05. - *anc*- spet v naslednji kroguser posted image
24.05. - 80kaja - spet v naslednji kroguser posted image
25.05. - ledenka - spet v naslednji kroguser posted image
25.05. - lejca - spet v naslednji kroguser posted image
25.05. - mala_pikica user posted image user posted image
26.05. - monikap
28.05. - smotka_me
29.05. - andre3a
30.05. - rebeca
30.05. - mefisto
30.05. - Jo@n
30.05. - pajkica
31.05. - stunfek
31.05. - sapi
31.05. - aurora28
31.05. - jadrnica
31.05. - polonca78



Punce, hvala, hvala, hvala!!! Sm se s tamlado pogovarjala in ji rekla da bom zlo hitr za njo prišla!user posted image pa je rekla da si bova druga drugi trebuščke božale...malo sem se včeraj smilila sama sebi, dala iz sebe to grdobo in zdaj spet v nove boje!

Pina, ja valda bova že septembra noseči!!!!user posted image user posted image user posted image pa ostale tudi!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 15:38:37   
Serendipity
Mala_pikica - Go girl! user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!user posted image

No, zdaj pa tako - od male_pikice naprej na seznamu pričakujemo samo in izključno le modro barvo! Zmenjeno??? user posted image

Wish you luck! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 15:44:56   
puri
Mala pikica čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 16:21:15   
baby baby
Maša82 - mene si spet spregledala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 16:24:22   
luna68
Mala pikica,user posted image user posted image user posted image pa upamo da ti sledimo kmalu.Lepo nosecnostuser posted image user posted image

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 16:32:54   
listek
Mala pikicauser posted image user posted image user posted image user posted image !

Jaz pa javljam, da je moja user posted image  z dvodnevno zamudo oglasila.

(odgovor članu luna68)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 17:54:24   
mateja80
Bravo, mala_pikica!!! Čestitke user posted image  in lepo user posted image !!

(odgovor članu listek)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 18:52:10   
ANIME
jaz sem tudi mislila,da je ne bom pričakovala v maju, ampak glede na to, da cel dopust nismo skoraj nič user posted image  , se bom kar kmalu preselila v junijske. Je bil pa vsaj dopust nepozaben user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu mateja80)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 18:58:41   
Mbee
bravo mala pikica!čestitam!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: M ne pričakujemo v maju!
25.5.2007 20:52:04   
andre3a
pozdravljene!Čestitke mali pikici in srečno in zdravo user posted image  ti želim!
Tudi moj čas se bliža in bomo videli če smo kaj pridelali seveda si močno želimuser posted image user posted image .Pa tudi ostalim ki še čakate želim samo user posted image user posted image .

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?