|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stajica
25.5.2007 21:12:37   
3T
Živjo,

kaj menite o staicah in če jih imate, katere so o.k.

Hvala,

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stajica
25.5.2007 21:15:24   
IWONA
Če imaš prenosno posteljico ne kupuj stajice,mi smo jo uporabljali tudi kot stajico.Ti pa ravno ne priporočam da jo kupiš,saj večinoma otroci nočejo biti v njej.vsega skupaj če je bil naš notri 2 uri

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stajica
25.5.2007 21:44:57   
Anonimen
Naša od začetka ni bla glih najraje not, čeprav hujših problemov nismo imeli, kasneje ji je pa postalo všeč in se je kar zaigrala not tudi za eno uro ali več, tako da nam je prav prišla. Pa priporočam, da raje večjo kupiš, tisto kvadratno, ne manjše pravokotne, kjer otročki res praktično nobenega prostora nimajo, sploh ko kaj igrač daš not, tako da me ne čudi, da se na tisto nikoli ne navadijo.

(odgovor članu IWONA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stajica
25.5.2007 21:49:17   
urskas
pri nas je bila stajica kar precej v uporabi, (cca 2-3 ure na dan) od približno 9 mesecev dalje, ko se je že sama postavljala na noge in začela stikat in metati zemljo iz rožuser posted image .

Imamo tudi prenosno posteljo, ki sicer je primerna za stajico, vendar je v njej težje vstajat, ker se otrok ne more nikamor prijeti.

LP 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stajica
25.5.2007 22:13:44   
anajmad
Mi smo kupili moji tavečji pred 13 leti stajico-veliko za dvojčke. Sploh ni hotla not bit.
No,ko smo po 11 letih končno dočakali še enga člana družine,smo pred parimi mesci zopet privlekli to stajico na plano. Tamala ful uživa v njej,se zaigra in lepo vstaja in včasih tudi zaspi v njej. Je pa res velika,zato ti priporočam,da kupi raje večjo,če se boš že odločila za stajico.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.5.2007 22:36:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stajica
25.5.2007 22:42:47   
Maxica
Pri ta velikem je bila stajica res zakon, noter je bil zelo rad in se je ful zamotil, pa zelo dolgo smo jo uporabljali. user posted image  je pa bolj nesamostojen otrok, se pa po enih parih minutah že zdolgočasi noter in začne tulit. Čisto odvisno od otroka torej.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stajica
26.5.2007 7:19:46   
Shorty_
a nima prenosna postelja premehkega dna da jo uporabljaš za stajco, vsaj te k jih je mel BC v akciji so mele tako čudno plastiko k neke letvice, v glavnem mislim da je boljša stajca s trdo podlago.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stajica
26.5.2007 7:59:58   
Mateja82
Mi smo jo dobili za darilo, takšno bolj veliko. Uporabljali pa je nismo skoraj čisto nič, ker tamala ni želela  bit not niti minute. Bomo vidli če bo prišla prav pri naslednjem user posted image .

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 26.5.2007 8:00:39 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stajica
26.5.2007 8:18:41   
ami2
shorty, jaz sem dala jogi čez in je v redu!

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stajica
26.5.2007 13:30:17   
eya
Mi je nismo nikoli imeli, je pa zadnjič pri prijateljih zdržal kakih 5 minut notriuser posted image  Baje moraš otroka dat že zgodaj vanjo, da se je navadi, če ta čas zamudiš, ne bo nikoli hotel biti notri.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ami2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stajica
26.5.2007 15:17:29   
anka06
Zelo je odvisno od otroka ali hoče biti v stajici ali ne. Mi smo jo dajali že zelo zgodaj, zato se je nanjo navadila in se v njej zelo rada igra. Kupili smo osemkotno leseno stajico v Rutarju in smo super zadovoljni, saj je velika in zelo lepo zgleda.
V Rutarju imajo tudi stajice pravokotnih in ovalnih oblik, cenovno ugodni, zato ti priporočam Rutarja.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?