|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet jaz!!!
26.5.2007 19:58:25   
_Beky_
Zivjo punce enostavno se vam moram spet zaupat ker me ta user posted image ce sploh jeuser posted image tko dela zivcno ze ceu dan mi vse zivo hodi po glavi  ali sem user posted image ali ne joj pa se v dezurno sem klicala in povedala svojo situacijo pa mi je sestra svetovala naj se v ponedeljek narocim na ultrazvok kaj ko je to tako mucno cakati do poned.Pisala sem vam ze pod temo je ali ni???!!!Ampak sem se enostavno morala spet zaupat kajti ze cel dan brskam in gledam po netu ce se je komu isto zgodilo pa nic ne najdemuser posted image user posted image Pa pisala sem dr.Pusenjaku ze vceraj pa mi ni nic odgovoril ---Zakaj ne vem---?No kako mi je odleglo upam da nisem zoprna ker sem spet odprla isto temo ampak mi vse to neda miru ker si zelo mocno zelimuser posted image pa ne rata.Rada vas imam punce vi ste moja podpora!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet jaz!!!
26.5.2007 20:07:54   
sayuri
Pušenjak potrebuje nekaj časa, da odgovori - včasih celo do 3 dni.

Drugače pa ti ne znam nič svetovat drugega, kot to, da res počakaš do ponedeljka. user posted image  Pa saj ni daleč...sam še 2x spat user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet jaz!!!
26.5.2007 20:10:51   
_Beky_
ZIVJO sayuri ce bi blo dva dni men je sestra rekla da se v ponedeljek narocim aja tako je to glede drPusenjaka kajti do zdaj mi je non stop odgovoril cez par ur zato mi je bilo cudno hvala ti za pojasnilo pa za spodbudo zelim ti velikouser posted image user posted image cao

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet jaz!!!
26.5.2007 20:32:29   
koala
_Beky_ čeptav vem, da je težko, pomiri živčke, ker z to živčno vojno si prav nič ne pomagaš.
Meni se je zaradi tega cikel tako zmešal, da je iz rednaga na 28 dni prešel na nerednega in so ciklusi trajali od 24-36 dni.
Vem kaj pomeni želeti otroka in ga ne imeti, ampak kot je sayuri rekla ponedeljek bo kmalu tu. Globoko vdihni z dragim si privoščita lep romantičen večer.
Želim ti veliko sreče in da kmalu ugledaš ti magični dve črtici.

Kar se pa dr.Pušenjaka tiče, ženske dajte ga razumet, on to počne v svojem prostem času, morda je dežuren, ali pa kako drugače zaposlen, saj ti bo odgovoril.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet jaz!!!
26.5.2007 20:35:16   
_Beky_
Koala res hvala ti za spodbudo to cloveku zelo pomeni se bom pomirila ce se bo le dalo bom cim manj mislila na vse to bom probala odmislit hvala ti cao!!!ZELIM TIuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet jaz!!!
26.5.2007 20:50:40   
koala
_Beky_ jaz tebi tudi, pa naj te te skrbi hitro zapustijo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet jaz!!!
27.5.2007 9:11:01   
Anonimen
1. Za ultrazvok je še itak prezgodaj-vrečka se vidi šele tam nekje okoli 8.tedna zato mislim da UZ v ponedeljek nima smisla
2.Glede na to kar berem si kar precej živčna,tres pa dela svoje in ti menstruacija prav zaradi tega zamuja
3. Pušenjak pa prek neta ne more videt al si noseča al ne....?!

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet jaz!!!
27.5.2007 9:58:41   
Lusa
Ojla
Anonimna-nosečnost z uz se lahko opazi že v 5tednu ,čeprav moj g. nima ravno najbolšega uz se je pri meni že v dveh nosečnostih tako hitro videlo.

Beky-do jutr pa še le zdržiš ,a ne?Vem kako ti je ,sem bila sama v tem.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet jaz!!!
27.5.2007 10:04:00   
Anonimen
Anonimna - tako kot ti je napisala Lusa - nosečnost je s pomočjo UZ vidna že v 5t. Z izjemno dobrim UZ že v 4t. Pri meni je 6t2d že bil viden utrip.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet jaz!!!
27.5.2007 10:42:06   
lana38
Pri meni je bil viden utrip na UZ že v 5T in 6/7, tako da je zelo odvisno kakšna je UZ naprava.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet jaz!!!
27.5.2007 12:55:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Ojla
Anonimna-nosečnost z uz se lahko opazi že v 5tednu ,čeprav moj g. nima ravno najbolšega uz se je pri meni že v dveh nosečnostih tako hitro videlo.

Beky-do jutr pa še le zdržiš ,a ne?Vem kako ti je ,sem bila sama v tem.

lp


če je test negativen tako kot pri njej to pomeni lahko dvoje:

-ali da nosečnost še ni dovolj zrela,torej jo tudi na UZ me bom mogoče opaziti!
-sli pa da enostavno nosečnsti sploh NI

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet jaz!!!
28.5.2007 11:22:01   
_Beky_
Zivjo punce naj vam povem da sem danes zjutraj klicala svojega gin.ter da me je sestra narocila 6.6.07 tako da bom morala se pocakatiuser posted image ampak nic hudega sem se ze sprijaznila pa zelo sem vesela ker imam vas in ker ste mi svetovale rada vas imam pa sporocim kako je bilo na pregledu!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spet jaz!!!
28.5.2007 12:41:23   
Anonimen
_Beky_, držimo pesti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?