|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
28.5.2007 22:22:32   
Janeja
A pride kdo to soboto v Mostec? Ljubljanska EINT spet pripravlja mega zabavo za naše nedonošenčke.
Bi prav rada spoznala še kakšno družinico z malim borcem. user posted image

No mi bomo sigurno tam, če le ne bo kakšnega dežja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
28.5.2007 22:44:09   
daria78
Zanima me, če moraš biti član kakšnega društva ali kaj podobnega, če se hočeš udeležiti tega piknika. Letos še ne, drugo leto pa bomo že dovolj veliki za tako žurko. user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
28.5.2007 22:51:26   
Janeja
Mislim da ni pogoj da si član društva, ker so vabljeni tudi vsi sorodniki in prijatelji (tudi  user posted image ) naših nedonošenčkov.

Čeprav mi z veseljem vsako leto plačamo članarino pa še kaj zraven damo Društvu za pomoč prezgodaj rojenih otrok, ker so vsi na EINT (ki je ustanovitelj tega društva) toliko naredili za našo Leo, da jim vsega nikoli ne bomo mogli dovolj poplačati.

Torej se vidimo.


(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
29.5.2007 8:18:55   
Janya
Mi verjetno pridemo, se pravi, če ne zbolimo do takrat ali pa bi padal dež.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
29.5.2007 8:27:34   
anajmad
Seveda,razen če ne bo tako kot lani-dež.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
29.5.2007 9:00:13   
cofka
Zdravo!
Tudi mi pridemo z našo 5 let staro nedonošenko. Upam da bo lepo vreme in da bo super.user posted image user posted image user posted image javascript:void(opener.AddText('[sm\=smiley2.gif]')); self.focus();
Se vidimo!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
29.5.2007 20:47:01   
* Mateja *
Lani je blo grdo vreme, letos pa smo prehlajeni, sicer ni panike, ampak čez gvišno ga pa ni!
Vsi, ki boste šli pa uživajte 100/H!!!

(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
29.5.2007 21:32:36   
Ženkica
Mi bomo po vsej verjetnosti šli če ne bo grdo vreme.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
2.6.2007 19:22:33   
anajmad
Mi smo bili. Kdo je še bil?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
2.6.2007 20:30:24   
emaa
Nismo šli, ker je David po kosilu potegnil za dve uri (kot da bi vedel, da hočemo nekam it), pa pri nas je še dež padal.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
3.6.2007 10:49:19   
ajna12
Zdravo!
Tudi mi smo bili z našo 5 let staro nedonošenko in njeno 2.5 let staro sestrico. Uživale so obe, mi tudi, je super tako kot vedno. Vreme tudi zdržalo.

V glavnem super in upamo, da se drugo leto spet srečamo.
LPuser posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
3.6.2007 21:49:55   
Janeja
Mi pa nismo šli  user posted image  user posted image  user posted image

Verjetno se bom do naslednjega leta sekirala zarad tega. Me je zjutraj sestrična iz LJ klicala, da pri nih že od 7h zjutraj fulll dežuje in da je čist črno. Seveda nismo šli user posted image   Sicer mi je potem ob 11h sporočila da je nehalo padat ampak se nekako nismo več odločili, da bi šli. Zdaj mi je pa takoooooo žal. user posted image  

Drugo leto pa .....  eh, sploh ne bom nič rekla, da ne bo spet podobna katastrofa kot letos! user posted image



(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
5.6.2007 13:46:13   
biba 78
Jaz sem po TV zasledila reportažo o tem srečanju v Mostecu. Zelo lepo je videt vse te otročičke, kako so veseli in zdravi. Najlepše pa mi je bilo to, sem kar jokala zrave, da so to OTROCI POSEBNEGA BOGA. Borijo se že v mamičinem trebušku, potem, ko pridejo na svet je za njih spet ena velika borba, da preživijo, skratka res so pravi borci. In lepo se mi zdi, da se vsako leto ti otroci in starši srečajo, se veselijo in preživljajo lepe trenutke skupaj.

Lp

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Srečanje nedonošenčkov v Mostecu
7.6.2007 23:36:33   
atina74
Tudi mi smo bili na pikniku. Če ste gledali reportažo na POP-u, potem ste videli tudi našo malo "pikico" z imenom NIKA. Že takrat je bila prava borka in še danes je, skratka punca in pol. Čez dober mesec bomo upihnili že drugo svečko user posted image user posted image . Upam, da se prihodnje leto spet vidimo.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?