|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudno obnašanje učiteljice
29.5.2007 14:22:44   
Anonimen
Pozdravljeni!
Moj sin obiskuje drugi razred in zadnje čase slišim samo še graje od učiteljice ,kako nagaja. To se ponavlja že par mesecev.
Vedno se z sinom pogovoriva in vedno mi drugače pove kot ona.Pred mesecem dni se vpišem na govorilne in  sabo vzamem sina ,da še on pove svojo plat.Bila sem na razpotju komu verjerjet in sem želela slišat obe strani.
Nakar se je izkazalo da sploh ni tako hudo kot mi je bilo rečeno.
Včeraj mi pa mali potoži in joka, češ kako ga skoz učiteljica krega in ,da nikjer in nikoli njegova beseda nič ne velja in če to jaz povem učiteljici mu bo pa rekla "a boš spet mamici povedal ".
Naslednja stvar je ,da ko ga krega da se tako jezi nanj da joče.
Sem obupana ker nevem kaj naj naredim.
Če bom kaj omenila bo vse slabše ga bo pa še bolj ignorirala in njegovo mnenje ne bo vreno niti za piškav oreh.
PROSIM ZA POMOČ!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudno obnašanje učiteljice
29.5.2007 14:41:43   
Nalini
Iskren pogovor z učiteljico!!! In ji povedat svoje mnenje. Če se pa stvari ne bodo izboljšale ji pa povej, da boš zahtevala sestanek s socialno delavkom ter pedagogom.

Kot učiteljica ti svetujem, da ukrepaš. Najti morate rešitev!

Povej ji pa tudi, da ti tvoj sin zaupa in da ne boš dovolila, da se mu posmehuje!

< Sporočilo je popravil Nalini -- 29.5.2007 14:43:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudno obnašanje učiteljice
29.5.2007 14:55:29   
Anonimen
Moj je v 4 razredu in letos sem bila vsakih 14 dni na govorilnih in poslušala kako kar nagaja itd.. Res je bolj živ in razigran fant, ampak za vse pa tut ne more biti kriv. Jas sem ga tudi malo prijela in kar naprej ponavljala bodi malo pri miru, ne nagajaj, vsaj v šoli ne. Meni se je tudi velikokrat zjokal in rekel, veš mami vedno sem vse jas kriv.user posted image Saj vem da je malo bolj živ, ampak prejšnja tri leta učiteljica ni tako težila in tudi mi ni bilo treba kar naprej v šolo hodit.
Nevem jas jo poslušam in rečem, saj se bomo doma malo pogovorili, kaj več pa nimaš za nardit. Je pa res da včasih tudi učiteljica težko ugotovi kateri od otrok je tisti krivec, ki je karkoli začel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudno obnašanje učiteljice
29.5.2007 17:02:45   
BLAŽIKA
Iskren pogovor z učiteljico!!! In ji povedat svoje mnenje


Povej ji pa tudi, da ti tvoj sin zaupa in da ne boš dovolila, da se mu posmehuje!


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudno obnašanje učiteljice
30.5.2007 19:55:27   
ALINA55
Ne morem si kaj, tudi jaz sem učiteljica!
Vsekakor pogovor z učiteljico.
Otroci vidijo s svojimi očmi, kar ni nujno, da to drži. Sama imam izkušnje, da otroci vedno iščejo vzrok kje drugje ali v nekom drugem. Tudi besede staršev ne razumejo, bodi priden, ker ne vedo, kaj vse je s to besedo mišljeno. Sama poskusi ugotoviti, če sploh razume, kaj narobe počne in zakaj je kregan. Je pa tudi res, da včasih težko ugotoviš kakšnega "podtalnega" krivca, vidi pa se samo tisti, ki izbruhne.

Vsekakor iskren pogovor z učiteljico, v umirjenem tonu in skupno iskanje rešitev.

< Sporočilo je popravil ALINA55 -- 30.5.2007 19:58:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?