|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamlu po poroduu
30.5.2007 12:32:34   
zala007
oj mamice..
imam eno težavo če temu lahko rečemo težava... 4 mesece po porodu še vedno nimam menstruacije in me zanima koliko odstoten je test nosečnosti, ker sem zelo napihnjena in skos lačna. sicer pa dojim in je možno da mi tamala vse pobere in  da sem zato lačna...
kakšne so vaše izkušnje s tem.

najlepša hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamlu po poroduu
30.5.2007 12:36:17   
TONČI.
Nekatere ženske ne dobijo M, dokler dojijo. Zakaj ješ? Zato si tako lačna, ker dojiš. Hraniš dve bitji. Sebe in user posted image . Res pa je da kljub temu, da nimaš M lahko zanosiš. Tu bi ti pa test pokazal nosečnost.

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamlu po poroduu
30.5.2007 12:38:25   
zala007
hvala ker si me malo pomirila ker sem naredila test dva dni nazaj in je bil negativen,
hvala

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamlu po poroduu
30.5.2007 13:06:42   
gumbek
Ojla
skrbi jaz sem po porodu pa tetke še vedno ni na obisk test je bil pa tudi negativenuser posted image


(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamlu po poroduu
30.5.2007 13:18:37   
mojca2005
Jaz sem prvič po porodu dobila menstruacijo komaj, ko je bila princesa stara 14 mesecev - sem tudi dojila. Tako, da glede tega nič bat, če bi bila noseča, bi ti pa test to itak pokazal. Lp.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamlu po poroduu
30.5.2007 13:32:01   
eya
Jaz sem dobila prvo M 6 mesecev po porodu, sem tudi dojila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mojca2005)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?