|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šempeter pri Gorici ?
1.6.2007 11:14:14   
Anonimen
Pozdravljene punce,
Zanima me a bo katera rodila v Šempeterski porodnišnici in če je že katera  rodila. Napišite mi prosim kakšne izkušnje imate s to porodnišnico, A so babice uredu, zdravnike, sestre na oddelkih.



-----------------------------------------------
Še 5 tednov do veselega dogodkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 7.6.2007 19:45:46 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ŠEMPETER PRI GORICI??????
1.6.2007 11:22:12   
Felicity
Jaz sem že.user posted image
Izkušnje user posted image  Babica - super, vse pohvale, enkratnauser posted image user posted image user posted image , Zdravnica -  kar v reduuser posted image ,  Sestre na oddelkih - zelo odvisno, kot naletiš, ene super zlate, druge vse prej kot zlate.

Ker sem rodila predčasno smo bile s user posted image  premeščene na oddelek za nedonošenčke. Tam pa so res super prijazne, vse pohvale. 

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ŠEMPETER PRI GORICI??????
1.6.2007 11:26:54   
Felicity
Poglje še to:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1020856&mpage=1&key=%9Aempeter%2Cpri%2Cgorici&#1021103

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ŠEMPETER PRI GORICI??????
1.6.2007 11:49:25   
Anya22
Tajag, tudi mi bomo čez 4 tedne pestvovali našega novega člana. Rodila pa bom v Šempeterski bolnišnici, kajti sem imela  z vsem zdravniki že stike, kajti sem bila sprejeta zaradi injekcij za hitrejše razvijanje pljučk.   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ŠEMPETER PRI GORICI??????
4.6.2007 14:29:33   
Metika
Tudi jaz sem pred 3 leti že rodila v Šempetru  user posted image  in čez 5 tednov, ko tudi mi pričakujemo novega user posted image , nameravam spet tja. Izkušnje - zelo pozitivne! Fajn babica, zdravnik, sestre izredno prijazne, kakšna ima kdaj tudi slab dan, a na to lahko naletiš kjerkoli. Predvsem pa verjamem, da je marsikaj odvisno tudi od tega, kakšne smo me z osebjem.
Mogoče se vidimo začetek julija.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ŠEMPETER PRI GORICI??????
5.6.2007 13:32:29   
daria78
Jaz sem tam rodila v letošnjem maju. Pridružujem se mnenju mojih predhodnic, da je vse odvisno od tega na koga naletiš. Ene sestre so zelo prijazne, nekatere pa naravnost obupne. Tudi z babicami je podobno. Pohvale sem slišala za babico Josipo in babico Metko. Babcica Renata je bajeuser posted image . Mene je imela ena babica, ki je baje iz Izolske bolnišnice in je tud ne morem pohvalit. Bila je panična in zelo neprofesionalna. Zdravniki so v redu in prijazni, motilo pa me je (imela sem uregentni CR) ker mi niso nič povedali kaj se dogaja z mano. Moti me tudi, ker ne ponudijo spinalnega bloka. Sploh ne vem, če ga pri CR izvajajo - mislim, da ne. Pojava mi je dr. Krkočeva, ki deluje izredno grobo a mislim, da je zelo dobra zdravnica. Je direktna in nehinavska. Karkoli sem potrebovala mi je bila na voljo. Jaz jo spoštujem.

Sestre na pediatriji, ki delajo z novorojenčki pa so ZAKON!!!!!! Vse po vrsti!

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Šempeter pri Gorici ?
5.6.2007 14:46:49   
*ANA*
Jaz sem novembra 2005 rodila tam, imela sem super babico Tjašo user posted image .
Pravijo ja da je Renata user posted image , ampak če amš lih srečo da jo dobiš ,jo pač dobiš, a ne?
Mogoče pa bo imela takrat ravno dober dan user posted image ?
Veš , malo se hecam imam namreč naslednji petek rok, pa je ne bi rada dobila, ampak me moj tako tolaži user posted image .
Skratka po moje je v vsaki porodnišnici kdo tak, ki mu svoje delo ni popolnoma všeč in je amlo neprijazen z ljudmi.


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 7.6.2007 19:45:58 >

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šempeter pri Gorici ?
12.6.2007 9:34:18   
Metika
Moja sestra je pred 2 mesecema rodila v šempetru 3. otroka in naletela ravno na babico Renato. Ne boste verjele, ampak sta se prav super ujele. Je pač bolj poseben tip, če je ne boste same vprašale, vam ne bo kaj dosti povedala in mogoče delovala neprijazno, ampak ni kar na splošno neprijazna. Kot sem že rekla, veliko je odvisno tudi od vašega odnosa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.6.2007 13:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Metika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šempeter pri Gorici ?
20.6.2007 15:55:14   
Anya22
Pozdravljene punce, jaz sem rodila 14. 6.2007 fantka po imenu Žan v Šempeterski bolnišnici in naj vam povem, da čez babice Josipe je ni. Bila je zelo prijazna, govorila z mano, mi razlagala veliko stvari........ Pohvalila bi pa tudi dr. Bizjakovo, ki je bila prijazna z mano, ter dr. Krkočevo, čeprav marskatera govori slabo onjen, vendar je groba, amapk se vidi, da ima profesionalen odnos.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šempeter pri Gorici ?
30.6.2007 11:32:41   
*ANA*
Ojla punce!
Jaz sem rodila 10.6.2007 v šempetru fantka z imenom Svit. Imela sem najboljšo ekipo, kar sem si jo lahko zaželela: babico Metko, ki je ful prijazna in profesionalna, tako da vsaka ji čast. Najbolšo ginekologinjo zame- dr. Zavrtanikovo, tako da je bil porod skoraj v smehu user posted image user posted image user posted image user posted image .Če pa bom še kdaj srečka user posted image pa bom absolutno še šla v Šempeter.

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Zanositev
Vitaebella

Po kolikšnem času vam je uspelo zanositi po naravni poti?

1-6 mesecev (67%)

6-12 mesecev (9%)

1-2 leti (7%)

3-4 leta (4%)

po več kot štirih letih (2%)

še vedno poskušava (11%)


Število vseh glasov: 507

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!