|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: posel in otrok
7.6.2007 23:44:41   
Zvezdica
Drage moj;

PRAVI trenutek je takrat, ko si otročka zelo želite. Tudi sama imam zelo "pomembno" službo, sem še pred kratkim mislila, da se bo svet sesul, če bom kje manjkala... Veste kaj, ni res, vse uredijo brez nas ali pa zadeve enostavno počakajo, da pride pravi čas.
Če si želite otroka, mu dajte življenje pa bo vse ok.

Mi2 si ga zelo žeilva, in mali tudi, tako da vem da je čas PRAVI.

Srečno vsem,
Zvezdica

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: posel in otrok
8.6.2007 0:03:30   
tejčica30
user posted image Letos je prašičkovo leto,  idealno za nove otročke... user posted image je simbol plodnosti, bogastva in obilja.
Po dolgoletnem odlašanju sva tudi midva z možičkom končno dojela, da pa res ni več kaj čakat, sva oba 30+. Kako je prišlo do čudežnega preobrata je preveč osebno da bi dajala na splet, lahko pa rečem, da se zdaj počutim normalno, prej pa se nisem. Prav žarim v želji biti mati.
Zdaj bo poskus v tretje, še dobro, da sem odkrila vas, da vem, da to še ni čas za preplah - sem namreč naivno mislila, da se bo v prvo prijelo.

Veliko sreče vsem, ki delamo na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki bodo zaželjeni in zadovoljni, da so se rodili prav nam.

Letos je prašičkovo letouser posted image

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: posel in otrok
8.6.2007 1:13:23   
Ana Luna
Zdaj bo poskus v tretje, še dobro, da sem odkrila vas, da vem, da to še ni čas za preplah - sem namreč naivno mislila, da se bo v prvo prijelo.

tejčica30, se pridružujem tvojim besedam in moram reč, da sem kar malo pomirjena, ko berem in ugotavljam, da nas je kar veliko bork z eno in isto željo. ko ti mati narava nameni user posted image , ti ga pač nameni. vse, kar je na nas, je - da pridnouser posted image in se čim manj obremenjujemo, ne? Živelo prašičkovo leto!

(odgovor članu tejčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: posel in otrok
8.6.2007 9:52:05   
kovič
Vidim, da nas je kar nekaj takih, ko smo se odločile, da bomo delali na user posted image  !
Tudi jaz sem bila v dvomih ali zdaj ali naj počakam in naredim še prej diplomo, ker imam poleg šole še zelo natrpan urnik v službi...in včasih same sebe iščem user posted image , ampak želja po user posted image je ogromna in sva se kar odločila in zdaj veselo user posted image in upava da bova zagledala user posted image user posted image .

Vsem želim, da bi kamlu zagledale user posted image user posted image  

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: posel in otrok
8.6.2007 10:27:33   
po33
Hvala,Majci,kar kurjo polt sem dobila in mislim,da imaš res prav  user posted image user posted image user posted image  .Ko razmišljaš za sebe,tega sploh ne pomisliš.Načinu življenja se je pač treba prilagajati-mogoče bo pa podjetnikuser posted image user posted image .

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: posel in otrok
8.6.2007 11:01:01   
po33
Joj,sploh nisem opazila,da vas je toliko s temi občutki.Ne vem,ali sem samo občutljiva jaz,a ko vas berem se mi zdite vse čisto raznežene.Dobesedno mi gre skoraj na jok in zelo sem vesela,da vas lahko berem.Imela sem zelo hud mesec,pa se mi zdi,da gre malo na bolje.

(odgovor članu po33)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: posel in otrok
8.6.2007 11:31:30   
kovič
Po33 le pogum !!!user posted image
Ja očitno smo ženske zelo očutljiva in raznežena bitja, sploh ko je tema o user posted image  .

Pravijo da za dežjem vedno sonček posije !!!user posted image

(odgovor članu po33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: posel in otrok
11.6.2007 7:50:22   
fragola
Prvič se oglašam, ugotovila sem da so  tej forumi super!
Zdaj pa na temo!
Tudi midva bova začela delati na user posted image . Tudi mene je strah službe kako bojo sprejeli,
kajti tud jaz mam kar zahtevno službo!
Vendar sema pri sebi si pa mislim, da služba me ne more zavrnit od tako velike želje kot je otrok.







_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu kovič)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?