|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po EA
27.10.2004 10:43:35   
leah
Zanima me kakšen je felling potem,ko te EA spusti?Ali ti je kaj slabo,kaj bol,itd.???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Po EA
27.10.2004 11:05:28   
jagoda
Mene je ful vse srbelo. Blo je zelo zoprno. Je reku anesteziolog, da se to zgodi okrog 20%žensk po EA. Drugač vse super.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Po EA
27.10.2004 12:00:45   
JASNA D
Po dveh izkušnjah z EA: obakrat isto - nobenih "stranskih učinkov", razen seveda tega, da začne "tam spodaj" vse bolet, ker pač EA spusti. Potem pa ti dajo kakšen lekadol, če imaš srečo pa kaj malo bolj močnega proti bolečinam!

Imajo pa nekatere baje glavobole, čeprav se meni zdi, da je ta glavobol bolj posledica vseh naporov in stresa...., mogoče še katero kaj drugega daje. Jaz sem jo obakrat dobro prenašala.

Lp, Jasna

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Po EA
27.10.2004 12:01:34   
ZARA
ene pravijo da jim je slabo...:zmeden:...

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Po EA
27.10.2004 13:03:39   
Annny
Iz prve roke...
mene je kako uro rahlo zbadalo v senceh (bolela glava) in noge sem imela malce 'švoh' (ampak to je tak 'zadet' filing, da niti ne moti)...ja, pa nisem čutila, da moram lulat..me je morala med. sestra potipat, ali imam poln mehur in sem potem šla..ampak potem sem se navadila hodit na WC vsako uro in sem tam videla, ali je kaj ali ni:)- (to je trajalo par dni...ampak baje ni odvisno od EA, ampak od poroda nasplošno)..
Sem se pa pogovarjala še z nekaj mamicami, ki so rodile z EA, in nobena ni imela glavobola ali mravljinčastih nog..tako da- odvisno od človeka..
Tudi od vstavljenega katetra se nič ne čuti!!

Bolelo ni nič- tudi, ko je EA popustila! Razen malo šivčkov...ampak to je že druga zgodba.

Lp

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Po EA
27.10.2004 16:41:24   
Blink1
Sploh nisem vedela, da sem jo dobila. Fajn pa je bilo, ker nisem nič čutila, ko so me šivali. Drugače pa nobenih stranskih učinkov...čisto normalno...tudi kasneje brez bolečin:bravo:

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Po EA
28.10.2004 13:37:49   
frutka_
Rodila s pomočj EA vse je potekalo BP!

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?