
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: 1-mesečna ločevalna - 10. dan - Š 6.6.2007 13:49:32
|
|
|
|
atanja
|
JAp jaz sem! AJz bom pa krompireček-sej ga lhko danes a ne? Z-češnje K-krompirček v-sadje
|
|
|
|
|
RE: 1-mesečna ločevalna - 10. dan - Š 6.6.2007 13:55:01
|
|
|
|
Anonimen
|
Ja, ja, seveda, krompir paše pod škrob.
|
|
|
|
|
RE: 1-mesečna ločevalna - 10. dan - Š 6.6.2007 15:01:59
|
|
|
|
Allia
|
Jaz sem pa jedla krompirjev golaž.
|
|
|
|
|
RE: 1-mesečna ločevalna - 10. dan - Š 6.6.2007 15:04:24
|
|
|
|
Anonimen
|
Mnjam, to je tudi dobro, krompirjev golaž, ja. Ga moram kdaj narediti, hvala za idejo. No, meni se kuha gobova rižota. Še 10 minut.
|
|
|
|
|
RE: 1-mesečna ločevalna - 10. dan - Š 6.6.2007 15:11:45
|
|
|
|
malecka
|
jaz pa imam beljakovine danes, in ravno sedaj sem izpila jogurt.
_____________________________
Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate, ko bodo razmišljali o poštenosti, ljubezni in pokončnosti.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
stalnost v lj.za vpis v vrtecNANA123KOLIKO ČASA STE PRIJAVLJENI V LJ.-GLEDE VPISA OTROK V VRTEC2 LETI (
57%)

MANJ KOT 2 LETI (
43%)
Število vseh glasov: 254Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!