|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
27.10.2004 13:30:44   
saba
ma uffa sama sebi grem na živce ker sem žalostna...ma prav nič me več ne razveseljuje:((:((:((:((:((

po ss sem se čisto spremenila in to sama opazim. prej vedno dobre volje, nasmejana....zdaj.....ufffaaaaa kaj naj naredim?

G. mi je dal da pijem KT 3 mesece zaradi vodene ciste na jajčniku....kaj menite, bi lahko jih jemala samo dva meseca in nato 1 mesec počakala in potem naslednji mesec začela:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: z možem za novo pikico:duda:.

ne vem kaj naredit. Najprej mi je G. rekel da bo cista sama šla stran in ni nič narobe če slučajno zanosite med tem časom, potem pa , ko sem že hotela it ven, mi je rekel, no pa ti bom še KT dal, da jih piješ 3 mesece.:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2: sm si mislila...zdej pa ziher ne bom zanosila če te kuglice pijem...jaz bi pa pikico začela delat takoj po novem letu, ker vem da se ne bo takoj primila, ker se tudi prvič ni (po 5 mesecih).

pupice moje, kaj mi svetujete:zmeden:

ZAKAJ se vse to dogaja...pa vse kar sem hotela je bil en ali ena:duda: čisto zame:((:((:((:((


saba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalostna
27.10.2004 13:34:43   
dory
Mogoce bos pa pol po KT hitreje zanosila...jaz sem pozabla eno samo tabletko in evo...je pa res,da sem jih jemala samo 5 mesecev tko da ni blo panike,ker sem vmes zanosila...tiste ki jih jemljejo dalj casa je fajn,da se telo mal spuca...

skratka poskusi jih jemat vsaj dva meseca....potem pa akcija...drzim pesti zate!

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalostna
27.10.2004 13:36:12   
dory
Tudi ce se prvic ni prijelo, ni pravilo,da se drugic ne bi...raje poskusi cimbolj sprosceno prezivljat dneve in cim manj se obremenjuj s pikico...bos vidla da bo drugo leto srecno zate :)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalostna
27.10.2004 13:37:53   
saba
ja zdej jih bom jemala 2 mesececa, ma kaj potem preden začnem delat na pikici moram čakat še en mesec, da se telo ščisti ali ni treba...glede na to , da jih jemljem samo 2 meseca?

sej sem čisto zmešana že:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalostna
27.10.2004 13:39:48   
sade
hej saba,
upanje umre zadnje pravijo in še res je. Jaz bi na tvojem mestu pila tablete 2 meseca, zdravniki tudi niso bogovi. Sicer boš videla kako se boš počutila vendar če boš pila te tablete boš psihično :(( in to nima smisla, jaz mislim da ti to ne bo pomagalo. Če pa ne piješ tablet in uspeš, boš:bravo: in počutje + razpoloženje bodo uničili cisto.
Včasih je dobro poslušat svojo intuicijo!!!

evo za srečo :pujs:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žalostna
27.10.2004 13:41:33   
kimi
se strinjam s tejo, kar bodi brez skrbi

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   žalostna
27.10.2004 13:43:58   
dory
Meni je ginekologinja takrat rekla,da je najvec zanositev ze v prvem mesecu,ko punce nehajo s tabletkami...mene je blo tud mal strah, pa me je kmal pomirila...moj mali pa je zdrav ko ribica :)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žalostna
27.10.2004 13:44:00   
bori
Se še jaz oglasim...
Razumem tvojo željo po:duda: in žalost :((. Pa vendar si mislim, da bi ginekolog moral vedeti kaj in kako hm... mislim, da bi na tvojem mestu vztrajala 3 mesece, da bi le vse štimalo. Po moje ni panike, tudi če ne narediš pavze po KT, saj jih veliko zanosi tudi "vmes" pa imajo ponavadi prav take "ponesrečene" nosečnosti najlepše konce.

Tudi sama imam cisto, premera 5cm, kar se mi zdi ogromno... pa je moja G rekla, da to nima veze z zanositvijo. Mi je dala Dabroston in me naročila čez 6 tednov. Pa nobene prepovedi :sloncek:. Me pa nervira, ker sem začela krvaveti na 22 dan in vseskozi flekam, tako, da je to verjetno M.

Evo, ti pošiljam eno :rozica: in enega :angel:, da se tudi tebi nasmehne :duda:.

lp, Bori

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   žalostna
27.10.2004 13:50:16   
bambi
Ej Sabika, me bit žalostna, glej kako hitro minevajo meseci, tudi tebi bojo minili hitro..... 1 mesec gor ali dol.... Veš, tudi jaz sem lani po porodu takoj hotela zopet zanosit, dobesedno obsedena sem bila s tem, pa je minilo kar celih 10 mesecev, pa nič :(:( Jaz ti priporočaš, da lepo narediš tako kot ti je rekel G, zaradi svoje vesti, da ko boš potem :nosecka:, ne boš skoz mislila na to, da si naredila kaj narobe, razumeš kaj ti hočem povedat??? da si ne boš karkoli očitala..... Jaz pa ti garantiram, da meseci hitro bežijo in kmalu bo tukaj januar, ko boš popolnoma sproščeno začela :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: in brez skrbi mislila na prihajajočo :duda:

LP in šopek :rozica::rozica: za dobro voljo, ja pa še :torta:

Bambi

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   žalostna
27.10.2004 13:50:18   
bambi
Ej Sabika, me bit žalostna, glej kako hitro minevajo meseci, tudi tebi bojo minili hitro..... 1 mesec gor ali dol.... Veš, tudi jaz sem lani po porodu takoj hotela zopet zanosit, dobesedno obsedena sem bila s tem, pa je minilo kar celih 10 mesecev, pa nič :(:( Jaz ti priporočaš, da lepo narediš tako kot ti je rekel G, zaradi svoje vesti, da ko boš potem :nosecka:, ne boš skoz mislila na to, da si naredila kaj narobe, razumeš kaj ti hočem povedat??? da si ne boš karkoli očitala..... Jaz pa ti garantiram, da meseci hitro bežijo in kmalu bo tukaj januar, ko boš popolnoma sproščeno začela :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: in brez skrbi mislila na prihajajočo :duda:

LP in šopek :rozica::rozica: za dobro voljo, ja pa še :torta:

Bambi

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   žalostna
27.10.2004 13:51:06   
bambi
Sorry za napake, tako je ko se ti mudi....

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   žalostna
27.10.2004 14:06:17   
saba
hvala :bravo::bravo: vam pupice za odgovore in podporo.....res ne vem kaj bi brez vas

dobro je vedet da po jemanju KT ne rabim delat pavzice, kot sem se sprva bala

hvala in vsaki eno lepo veliko , dišečo:rozica:

lp
saba

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   žalostna
27.10.2004 14:27:23   
lana 5
Sabica!!!!

Ti lepo jej KT 3 mesece, potem pa kar takoj zacni:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:, ker ne bo zaradi tega nic narobe!!!!
Glede 3 mesecev, pa takole, pojdi malo ven na sprehod ,vzemi v knjižnici kaksno dobro knijgo, plavaj in uzivaj vecere s tvojim dragim pred TV. Bos videla kako hitro bo mimo potem pa v A:sloncek:K:sloncek:C:sloncek:I:sloncek:J:sloncek:O:sloncek::bravo::bravo::bravo:
Sabi od kod prihajas????

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   žalostna
27.10.2004 14:43:41   
saba
jaz sem iz izole..........ma vem kaj vse bi lahko...sej grem, sprehode z možem pa kužijem, kavice s prijateljicami, vikendi zunaj plesat, večeri ob kostanju in refošku...sej je vse lepo..........ampak me te stvari ne razveseljujejo tako kot prej..ne vem kako povedat..sem vesela ampak v sebi žalosta zeloooooo

uffffaaaaaa in probat na to ne mislit, se zamotit, kam it...ampak zaenkrat ne pomaga:((:((:((

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   žalostna
27.10.2004 14:59:52   
lana 5
Sabi saj ves kako recejo: vsaka :((:((:((:((:(:(:(:( rabi cas. Enostavno pusti casu cas, bos videla vse se bo uredilo:metulj::angel::zajcek::miska::metulj::angel:

Skoda ker nisi blizje te bi prisla malo razvedrit.

Punca saj bo, se za vsakim dezjem je posijalo sonce pa tudi pri tebi bo,:rozica::rozica::angel::angel:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   žalostna
27.10.2004 16:37:33   
Anonimen
:duda:Saba,če doktor pravi tako pač mora biti.Saj si bila toliko časa potrpežljiva pa daj no...še malo potrpi,da potem ne boš imela probleme..please...veš meni je G.tudi našel vodeno cisto,ko sem bila pet mesecev noseča..kako sem se prestrašila,najhuje pa potem,ko sem domov prišla in zakrvavela.Hitro sem šla nazaj..pa mi je rekel,da ni nič hudega ,da je izgleda med pregledom počil cisto.Joj koliko strahu in negotovosti sem preživljala tiste dni.Pa še v bolnišnici sem delala nihče me ni razumel,češ kaj zganjam paniko..a bi spet na bolniško hotela? Ja namesto tolažbe sem očitke poslušala.Ti se lepo pomiri,počakaj da bo čas zrel potem pa veselo na delo..mi te čakamo da boš:nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:pozdrav iz:morje:

(odgovor članu saba)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   žalostna
27.10.2004 17:14:05   
enci
Saba,
jaz sem tudi iz Izole :bravo::bravo::bravo::bravo:
Ce ne drugega je pa danes po 2 tednih vsaj soncek zopet posjal!! In sama pri sebi sem si mislila ... pa ce je se tako dolgo grdo, prej ali slej posije soncek in tako bo tudi zate, bos videla!!!!!!!!
Samo pocakati je treba ... ha ha nekaj novega ... tudi mene to cakanje ubija... sele decembra grem zopet k gin, vmes pa cakam na rezultate hormonskih testov (prolaktin, FSH), spermiogram .... Pa se na stanovanja v Izoli smo se prijavili in sele decembra bomo izvedeli!!! Pa decembra bom teta ... tako da komaj cakam, da mine ... in takrat bo tudi zate ze 3 mesece KT mimo! Pa se bomo potem skupaj veselili!
Lepo se imej!
enci :metulj:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   žalostna
27.10.2004 21:14:25   
Anitka
Saba drži se! Bodo trije meseci minili kot bi švignil, potem pa se bo začelo novo leto, leto 2005, ki bo prinesel na tone novih srečk :nosecka:

Anitka:metulj:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   žalostna
28.10.2004 7:51:08   
biba77
Saba,
pridruzujem se puncam - vse so ti povedale! 8) Vglavnem, ne se sekirat, zaupaj svoji G. in se posveti sebi in dragemu ter ljudem, ki jih imas rada okoli sebe.

Bos videla, kako meseci bezijo! Pa zdaj bodo prazniki, v decembru pa se tak od Miklavza naprej vsak teden nekaj dogaja, pa shoping (lahko malo prej zacnes :):):):) ) - darila.

Fajn pa je, da si ohranila stik z prijatelji, ceprav pravis, da nisi vec tak "vesela", ko ste skupaj. Saj bo...

BTW: Katere tabletke si pa dobila?!?

Lep dan ti zelim,
:miska:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   žalostna
28.10.2004 8:56:53   
saba
ma ne vem točno imena ..ene na M..., v škatlici so tri tabelce po 21 tabletk.

vglavnem danes sem po koledarju šarila in zadnjo pojem 28.12.....pol pa M. in takoj na delo:sloncek::sloncek::sloncek:

hvala punce superca ste, nevem kaj bi brez vas.

tako da bom verjetno svoj dopust prestavila na drugo polovico januarja...da bova z možekom kam zbežala....jaz bi kar v bohinj šla, ker mi je gor tako lepo:ups::ups:

hvala še enkrat

saba

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!