|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glivice na bradavicah???
30.10.2004 19:08:21   
filipinka
Pozdravljene!
A je imela mogoče katera že glivice na prsnih bradavicah? Jaz namreč ne vem ali so ali niso! In ne vem s čim naj se mažem! Okrog bradavice imam nekje do sredine kolobarja rdečino, pri močni luči se mi zdi, da vidim majhne pikice. Zdi se mi, da me tudi malo srbi, peče in boli pa močno. Najraje se mažem z Lanolinom, mi je pa patronažna svetovala, da če so glivice naj tri dni mažem z daktarinom. Ta :hudicek: me pa tudi ful peče.
Povejte mi, kako naj bi vse to zgledalo? Ali naj mažem le z lanolinom?
Samo, da bi minilo, da bi spet lahko uživala pri dojenju.:sloncek:
Kako dolgo povprečno rabijo bradavice, da se navadijo na dojenje?
Čao, V.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Glivice na bradavicah???
30.10.2004 21:03:47   
Miša7
Hojla,;)

Glivic na bradavicah sicer nisem imela, sem pa dobila že v bolnišnici "ragade" in jih pridno mazala z lanolinom, pa je bilo bolje.

Pri dojenju je z bradavicami kar hudo, dokler se ne navadijo, lahko dobiš vnete bradavice tud kasneje, ko škratek zahteva več sesanja, tako da je s tem velik križ:((

Tiste bele pikice okrog kolobarja, pa morajo biti, saj služijo za mastitev kože na tem predelu, zato tud ni dobro zizike umivat prevečkrat na dan, ker s tem uničiš ta zaščitni plašč!:)-

Lahko noč, MIša&Hana:angel:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Glivice na bradavicah???
30.10.2004 21:27:33   
Pepa-2
v77, po mojih nestrokovnih ugotovitvah, si opisala glivice. Najprej poglej ali ima Filip v ustih soor. S tem ti je glivico lahko prenesel. Če uporabljaš nastavek ali pumpico, le-to vedno prekuhaj, pa tudi vse modrce, ker so glivice... eno pravo sranje. Jaz sem jih imela več kot 2 meseca. Ugotovila sem, da so se močno povečale, ko sem jedla sladkarije :hudicek:(glivice ljubijo sladkor) in kruh (kvasovke). DAktarin bi lahko bil dobra rešitev, možne pa so še druge kreme: lamisil, canesten ali tudi lotriderm. Upam, da jih boš čim prej odpravila, saj znajo biti prav trdovratne. lp

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Glivice na bradavicah???
31.10.2004 10:59:35   
filipinka
Sem ugotovila (SPET:zmeden2:), da najbrž niso glivice, saj mi lanolin ful pomaga. Zdaj se non-stop mažem. Mali SOOR-a v ustih nima. Tudi daktarina nisem prenesla, tako da je verjetno bradavica tako načeta od sesanja. Danes je hvala bogu malo boljše.
Pepa, tebe pa je res doletelo vse najhujše pri dojenju. Uboga!:rozica:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Glivice na bradavicah???
3.11.2004 20:52:35   
Pepa-2
:)-:ups:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?