|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 11:48:50   
pinkec
Pozdravljene -

zanima me, če katera ve, kaj pomeni rjav izcedek recimo dva dni po menstruaciji? Ali gre za kakšne hormonske motnje?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 13:29:39   
Zofy
Mislim, da je to čisto normalno - maternica se čisti in ni več tako sveže krvi. Jaz ga imam vedno, mislim, da že odlar sem dobila 1. user posted image

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 13:37:23   
Katy\o/
Se podpišem pod Zofy. Tud men se sem pa tja to zgodi. Nič hudega, ne skrbi.

Lep sončni pozdrav.


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 14:41:23   
murkica
Ja jaz imam rjavkast izcedek vedno, ko ne jem tabletk še nekaj dni, dva do tri dni po koncuuser posted image . Do sedaj ni bilo nič narobe z mano, tako da  si tudi ti verjetno lahko brez skrbi!user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 15:08:48   
Sulfinija
Tudi jaz mam poti koncu M,ko sveža kri poneha še kakšen dan ali dva dni rjav izcedek,ki ne pomeni nič hudega.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 16:18:47   
Srčekgirll
Se tud jst podpišem pod vse odgovore. Jst mam tud rjav izcedek po user posted image  še 2-3 dni, odvisno.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
19.6.2007 19:17:14   
pinkec
Hvala za odgovore, punce! user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
21.6.2007 22:17:04   
pinkec
Spet jaz in moj izcedek. user posted image  Torej, z menstruacijo sem zaključlila v nedeljo in potem v torek, sredo in danes tale rjav izcedek. Spada to še vedno pod normalno, če katera ve? user posted image  Malo sem že nervozna zaradi tega in me zanima, če pač naj normalno delava na naraščaju...

Hvala in lp

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
21.6.2007 22:35:37   
Srčekgirll
Ja itak,da je OK. Pr men je isto. Vidva kr veselo user posted image in upam da boš kmalu zagledalauser posted image user posted image
SREČNOuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rjav izcedek po menstruaciji
23.6.2007 11:53:22   
Zofy
Jaz imam rjav izcedek ponavadi več kot 3 dni - se mi kar vleče. Je dosadno, ma kaj čmo.user posted image
Po moje je izcedek zato, ker se pač počasi izloča še tista kri, ki se je ustavila v nožnici, pa maternica se do konca ščisti. Rjav pa je ravno zato, ker to ni več sveža kri, ampak čiščenje (kot. npr. če ti kaj user posted image zbeži na hlačke, nato ta rdeč flekec postane rjav...)
No worry user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!