|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:04:59   
smeško
user posted image user posted image user posted image včeraj sem imela user posted image  dan.
prejšni teden je bilo vse ok na NS, samo imela sem rjav izcedek, ki naj bi bil posledica menstre.
V 12 oz 13 t nosečnosti,včeraj zvečer pa sem imela krče in krvavela sem močneje.moj me je peljal k dežurnemu g., takoj me je sprejel, me spodaj pregledal in opazil, da imam nekje 3cm velik izrastek, ki mi ga je odrezal, z plodom (velik nekje 5 cm) je bilo vse v redu, še slikco je naredil, pa rekel da bom nekje tri dni not in da bom dobila magnezij in antibijotike.odpeljali so me v sobo, jaz pa sem morala na wc in tam se je zgodilo, vidla sem ploduser posted image user posted image user posted image , šla do sestre in povedala da sem splavla.G. je prišel nazaj, naredil ultrazvok in bilo je res, prazna maternicauser posted image user posted image user posted image .g je rekel, da je bil izrastek že tako velik da je plod za sabo potegnal.odšla sem v sobo, kjer me je čakal moj, sem mu povedala, ni mu bilo vseeno, potem je prišel g. in je rekel, da me bodo ob 24.00 pod narkozo sčistli, vmes sem šla še enkrat na wc in je šla ven posteljica.ko je bil poseg mimo nisem morala spati, vse sem slišala, pred mojimi očmi pa plod, z malimi rokicami...user posted image user posted image user posted image danes sem že doma, tolaži me misel, da eno punčko že imam, sem še mlada in še bom imela priložnost zanosit.če nje ne bi bilo bi bilo veliko bolj hudo.
Sprašujem pa se, kaj bi bilo, če bi moj g prej videl izrastek in mogoče ne bi prišlo do tega, hudo je vendar grem naprej.Z vami sem delila svojo žalostno novico, ker sem se nekomu morala spovedati.
Bodoče nosečnice, bodite previdne...
LP Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:14:41   
bskrle
user posted image  oH, kao hudo.
Prižgi svečko za svoje dete.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:15:43   
paris
Žal mi je, da si morala doživeti to žalostno izkušnjo,vse dobro ti želim in te objemam!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:18:03   
madela
user posted image user posted image user posted image
Zelo žalostno,nimam besed,ki bi te potolažile. Poskusi biti močna,kolikor se v dani situaciji da. user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:34:50   
Anonimen
Moje sožalje.user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:37:06   
fragola
Sem prav user posted image mi je hudo zate! Držise!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 15:46:30   
Pat74
user posted image user posted image user posted image res mi je žal, da si morala to doživeti. Upam, da boš čim prej spet mamica in da boš lahko pozabila na to slabo izkušnjo.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 17:24:24   
Anonimen
Žal mi je,da se je to moralo zgoditi tudi tebi!user posted image

Sama imam podobno izkušnjo-spontani splav v 9t 4/7.In vem,da zelo boli.Duša.In telo.

Zdaj rabiš čas zase...

Preberi knjigo "Prazna zibelka-strto srce!"-mogoče ti bo bolje!

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 18:57:37   
DEBELUŠKA30
Ni besed s katerimi bi te lahko potolažila!
Bodi močna in pogumno naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 20:36:47   
TONČI.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 21:56:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  drži se.user posted image

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
19.6.2007 23:24:32   
yaris
user posted image user posted image user posted image  Žal mi je zate. Vem kako se počutiš. Nobena tolažba ni dovolj dobra. Sama sem imela pred dobrim mesecem SS. Pa se še vedno vprašam kaj bi lahko naredila, da nebi prišlo do žalostnega konca. Ampak tako je. In treba je živeti naprej. Narava naredi svoje(vsaj tako pravijo),četudi to ni bila zame dobra tolažba.
Dr.Merlo mi je rekel: Dokler si zdrava in imaš doma že enega zdravega otroka, imaš še upanje za drugo srečo. Te besede so mi dale upanje.Še dobro da imamo doma že našega enoletnika,ker drugače bi se mi tiste dneve najbrž zmešalo.
Poskušaj biti močna zaradi vajine hčerkice in tvojega dragega.
Vem kako je težko.In kako se počutiš. 
Drži se.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
20.6.2007 9:47:27   
smeško
hvala vsem za spodbudne besede.res je,da bom potrebovala čas.močna poskušam biti že zaradi hčerke in partnerja, pa čeprav imam trenutke nemoči, vsaj takrat, ko sem sama.hudo je, ampak bom preživela in se že veselim drugege otročka.Res hvala.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
20.6.2007 22:42:08   
Shani
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žal mi je, da si tudi ti šla skozi to, drži se in čas bo zacelil rano. Tudi sam sem šla skoz to in po resnici je težko, spmnila si me ker sem tudi sama splavila v 14 T v bolnici na WC ampak nikakor nisem mogla pogledati svojo pikico ker je bilo preveč grozno, ker mi je vse skupaj padlo ven. Res samo čas ti prinese novo moč za naprej, nekako dobiš spet energijo.

Drži se in želim ti, da dobiš energijo za naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ss zaradi izrastka na maternici
26.6.2007 11:50:38   
teja*
Smeško - iskreno sožalje.
Tudi jaz sem v petek imela SS, ker se mi je maternični vrat odprl.
Drži se!
Teja

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?