|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:36:45   
soncek.djukelica
draga Neža,

naj jočem s teboj...tole je preveč zate! user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tako sem upala s teboj, trepetala s teboj med IVF-jevkami,bila si moje upanje, bila si moje sonce, in bila si moje veselje ob user posted image user posted image ! vem,da preživljaš težke čase in tako rada bi ti stala ob strani in da se je čas ustavil tudi tebi, ko sta tvoja user posted image user posted image  odšla med angelčke!
Želim ti povedati le to, da bo sonce ponovno sijalo in da boš ponovno slišala petje ptic in da bo en dan, resnično en dan petelinček zapel le za tebe!


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:38:29   
koala
user posted image user posted image Neža sploh ne morem vrjeti! Ne najdem besed, solzice pa kar tečejo. Pa tako sem se veselila z vami. Upam, da vaju obkroža razumevajoča okolica! Mislim na vaju, za Mašo in Maja pa danes pri meni gorita svečki.
Naj vaju vajina angelčka čuvata.

Mislim na vas!!!!!
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:38:29   
PiaM
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:48:10   
brina_3
moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:48:45   
amy26
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image  sem brez besed

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:51:45   
Sulfinija
Neža,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Žalosten pozdrav!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:52:03   
Olivija
To je pa res žalostna novica user posted image  user posted image  user posted image ... naj jima bo lepo kjerkoli sta ...

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 21:52:19   
vms
DRAGA NEŽA IN OČKA

Pred leti letos 12.6. jih je  bilo točno 9, sem tudi jaz ostala brez dveh sončkov kot danes vidva. Zapustila sta naju dva fantka. Takrat ne najdeš nobene tolažbe, v ničemer ne vidiš nič lepega in nihče ne čuti vajine bolečine. Dovolita si prebolevati kakor dolgo želita, dovolite si jokati naglas in dovolita si biti žalostna, besna in brez volje da bi karkoli zase naredila, ker prej ko  bosta izpraznila svojo dušo z vsem tem kar sedaj čutita, in bo ostal le še spokoj in ljubezen začnita z tolažbo da sta skupaj tam nekje nad vama. Jaz sem se s tem tolažila in nakako mi je bilo lažje, da ni eden sam ampak sta skupajuser posted image user posted image .
Še danes si rečem da mi je lažje ko vem da sta skupaj in gledata na svoji sestrici in bratca od tam nekje in jima je dobro.

PREJMITA MOJE ISKRENO SOŽALJE OB VAJINI IZGUBI, NAJ VAJU TOLAŽI MISEL, DA IMATA EDEN DRUGEGA IN BOSTA SKUPAJ PREŽIVLJALA TO NENADOMESTLJIVO IZGUBO.
POŠILJAM VAMAuser posted image user posted image

MALIMA user posted image user posted image  PA PRIŽIGAM LUČKO IN MOLIM ZA SPOKOJ NJUNIH DUŠIC

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:00:19   
lejca
Neza81...

ce bos ali ko bos brala te nase misli..vedi ,da si v mojih mislih.enako se je zgodilo tudi pri meni in verjemi mi da vem kako se pocutis...jokaj..kolikor le lahko ker ti bo pomagalo ziveti naprej..smo s teboj in ce se zelis pogovoriti me najddes na zs li pa tu...user posted image drzi se
lejca

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:01:05   
Vrtnica1
user posted image user posted image user posted image
Moj bog. Neža, v mislih sem s tabo in tvojimi user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:05:36   
fragola
sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:06:53   
upajoča
Iskreno sožalje ob težki izgubiuser posted image user posted image user posted image  upajta na bolje  žalujem z vama,upajoča

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:08:08   
pot
Draga Neža81, moje iskreno sožalje tebi in tvojemu dragemu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:14:33   
mamči
Iskreno sožalje  user posted image .

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:14:59   
skačica
Iskreno sožalje tudi od mene.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:19:45   
Milamay
JOj, Neža. Nimam besed ... user posted image  Sprejmi tudi od mene iskreno sožalje.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:31:58   
gold fish
Neža - user posted image user posted image user posted image  iskreno sožalje!

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:32:44   
Nogavica
Iskreno sožalje, Neža user posted image user posted image user posted image . Ne najdem drugih besed ...

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:33:03   
darcija
Neža iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:33:13   
tinkamiška
Draga Neža, tako hudo mi je....tako rada bi te objela in te potolažila, pa nimam te moči....tako zelo hudo mi je in tako zelo žal...

Moje iskreno sožalje.

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:36:27   
Vrtnica79
Moje iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se in ne obupaj, čas zaceli vse rane in upam da bo enkrat tudi tvoje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:37:16   
polona2
Joj, kaj se dogaja...Iskreno sožalje ob izgubi....

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 22:48:28   
krfjolca
Tudi moje iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 23:00:54   
markmeh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako kruto se usoda poigra z nami. Neža moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je kratko.Prekrši pravila, hitro odpuščaj, ljubi počasi in iskreno, smej se nekontrolirano, ne obžaluj za karkoli, kar ti primami nasmeh na lica....

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Slaba novica...
27.6.2007 23:08:28   
thaiss
iskreno sožalje z naše strani!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu markmeh)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?