|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pik komarja in rdeč kolobar - je to normalno?
29.6.2007 12:59:27   
Anonimen
Tamalo sta pičila dva komarja, eden pred dvema dnevoma, drugi danes ponoči. Okrog vsakega pika se ji je naredil velik rdeč kolobar, cca. 2 cm premera. A je to normalno? A so res že tako strupeni ali so samo otročki tako občutljivi na te pike? Mene so še malo bolj požrli, pa nimam takih kolobarjev.
Zdaj ji mažem s tea tree kremo in je prvi kolobar že opazno šel nazaj, drugega sem ji zjutraj prvič namazala, pa seveda še ni efekta.

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 29.6.2007 22:23:58 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je normalno?
29.6.2007 13:05:21   
Felicity
Ja letos so komarji ful hudi - sploh tisti tigrasti, ki pikajo podnevi.
Ne vem če so po vsej Sloveniji, pri nas so in je kar hudo, sploh če si ob kakšni stoječi vodi, ali pa da je ful vlage.user posted image

Jaz tamalo takoj ko jo piči namažem s fenistilom, še najbolj pomaga.
Kdaj ji rata takšno kot si ti opisovala, kdaj ne, ne vem od česa je odvisno, ma odkar ji mažem s fenistilom gre kar hitro mimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je normalno?
29.6.2007 13:06:58   
kofetek2010
naš tavelik ima alergijo na pike in dobi okrog pika ful rdeče, zadebeljeno, včasih celo v premeru 5 cm user posted image

pa srbi ga za znoret user posted image  

za blaženje mu pomaga Claritin in Solarcain (zelen gel z Aloe vero) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je normalno?
29.6.2007 13:17:00   
srki
Ali je alergičen na pik komarja ali pa so ga pičili tisti strupeni komarji, kot je napisala Felicity

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je normalno?
29.6.2007 13:17:28   
total
letos so komarji grozni,tut mi smo imeli večji kolobar.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je normalno?
29.6.2007 13:23:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

dobi okrog pika ful rdeče, zadebeljeno, včasih celo v premeru 5 cm user posted image

pa srbi ga za znoret user posted image  


Ja, zadebeljeno ima tud mal. Ampak mi je zanimivo, da nič ne deluje, da bi jo srbelo. Jaz se do krvi spraskam, ko me popikajo, ona pa kot da ni nič.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je normalno?
29.6.2007 15:55:43   
lex
a je mela letos kakega klopa?
Mojemu bratu se je naredil flek pri piku komarja, nakar je dobil antibiotik ker je mel mesec prej klopa

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je normalno?
29.6.2007 16:20:56   
Anonimen
Če bi rdeč krog začel znotraj bledeti, tako da bi se naredil rdeč kolobar, potem bi blo nevarno za borelijo. Če v sredini ni belo, po moje ni panike.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je normalno?
29.6.2007 22:43:03   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Ja, zadebeljeno ima tud mal. Ampak mi je zanimivo, da nič ne deluje, da bi jo srbelo.


Pri nas je enako. Moram nabavit Fenistil, če res pomaga, da oteklina prej zgine.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je normalno?
29.6.2007 22:50:05   
eva1
Ja pri nas je isto-jaz sem itak vsako poletje vsa popikana od komarjev in se mi naredi velik kolobar in prava odteklina,pa Lukatu tudi...zdej smo nabavili raid, upam, da bo kaj pomagal, da bo vsaj malo miru...imam pa danes cca. 30 pikov po telesu...grozno...Luka pa 2 na rokici pa jamra kok ga srbijo in bolijo...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je normalno?
2.7.2007 16:38:30   
aidas
pri mojem 3 letnem sinu je tudi situacija podobna le da je še ful zadebeljeno in po 2 dneh mazanja z fenistil gelom mine.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je normalno?
2.7.2007 17:14:22   
NRMM
Pri nas je enako s temi komarji,ampak dobro je edino to,da je ne srbi,no vsaj praska si ne. Ji pa par dni mažem s fenistilom,kar ok pomaga.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu aidas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je normalno?
3.7.2007 10:08:25   
smigli
Pr mojmu sinku je isto. Izredno močna reakcija, kolobar in oteklina, mažem ga samo z bephantenom in po dveh dneh je skoraj ok.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je normalno?
3.7.2007 22:43:57   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ja pri nas je isto-jaz sem itak vsako poletje vsa popikana od komarjev in se mi naredi velik kolobar in prava odteklina,pa Lukatu tudi...zdej smo nabavili raid, upam, da bo kaj pomagal, da bo vsaj malo miru...imam pa danes cca. 30 pikov po telesu...grozno...Luka pa 2 na rokici pa jamra kok ga srbijo in bolijo...


Uh, to je pa grozno, da te tako popikajo. Če te tako popikajo ponoči, lahko date na okna kako mrežo za ta namen-mi imamo tako na morju, pa je prav fajn, ker bi bili sicer tudi mi vsi popikani.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?