|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ščitnik za učke pri pranju las
2.7.2007 14:20:34   
Še ena T
Ali mogoče katera ve, kje se da dobiti to zadevščino?

Sem enkrat videla v nekem katalogu, pa se mi je zdela zadeva neuporabna in smešna. Zdaj, ko sem jaz na tem, pa rabim nujnouser posted image
Zgleda malo podobno ko ščitnik za kužka, da se ne liže, če ga poštufaš. Samo da je pač za na glavo, da lahko v miru našamponiraš in spereš laske.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ščitnik za učke pri pranju las
2.7.2007 14:24:30   
April
v baby centru, leclercu.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ščitnik za učke pri pranju las
2.7.2007 14:29:35   
Naja31
Ja, pod pogojem, da tvoj otrok dovoli, da ima to sploh na glavi user posted image
tudi meni se je zdela zelo fajn ideja, dokler ni sinko čist ponorel ko se mu to dala na glavo, tako da se je drl še preden smo sploh začeli s pranjem las.
Jaz sem ga kupila v Baby centru, še pred časom.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ščitnik za učke pri pranju las
2.7.2007 14:39:53   
Maleal
Imajo ga pri Oriflemu,a meni se to zdi brezveze,saj ne verjamem,da ti bo otrok držal glavo,da mu to gor naštimaš,še manj pa bo to hotel met na glavi.user posted image Mi smo zadevščino kupili,a žal brez uspeha.user posted image Pač ko se glavica splahnjuje,mu moj user posted image  nardi strehico z roko nad čelo,jaz pa hitro splahnem.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ščitnik za učke pri pranju las
2.7.2007 14:50:48   
puncica
Uh tud men se to zdi ful brez veze, vem kako je ker se tud naša tavečja nonstop dere in kr trese ko rečemo da bomo laske opral, pa jih sam ob sobotah in vedno vsak dan ko jo tuširam reče kater dan je pa danes in če rečem sobota se začne kr jokat. Smo pa imel več taktik kako umit laske:
1. gleda lučko na stropu ali išče pajke in muhe po stropu
2. leži na hrbtu v bani in ji tako potem laske umijemo, obvezno jo je treba držat pri ramicah
3. gor smo že dal tud očale za vodo user posted image
4. polival smo jo s lončkom in ne s tušem.

Skratka vedno se moramo nekaj novega spomnit, ker je tole umivanje lask res kriza, no tamali se še ne zaveda in ga lahko poliješ kokr hočeš in ne joka, pri tavečji je pa kr kriza. Kaj pa vem mogoče poskusite s tem.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?