|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sonnenpark-hotel Avstrija
15.7.2007 23:23:25   
vesna fž
a je že bil kdo tukaj na počitnicah?
www.sonnenpark.at
(upam da link dela)
Izgleda izredno fajn sploh za otrokeuser posted image user posted image
Bi pa nekaj prosila; če mi lahko kdo prvede kja pomeni če si v apartmajih - kolikor jaz zastopim bi naj imel v ceni vključeno kopanje v tem parku) ali je še kaj drugegauser posted image ?
Glede na to da je cena 40€ za apartma na dan se mi sploh ne zdi veliko in razmišljam da bi šli letos sem na počitniceuser posted image

No če kdo kaj več ve bom vesela vsake informacije

Lp Vesna


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sonnenpark-hotel Avstrija
16.7.2007 9:28:11   
Nika v službi
Tale zadeva izgleda odlično, so pa tvoji podatki napačni. Cena je med 91 in 102€/sobo, odvisno od števila nočitev. Tisto, kar si ti videla pri tipu 2, je dodatek na sobo, torej + 40€/sobo/dan.

Sicer pa imajo tudi ANG varianto spletne strani (levo spodaj pod menujem), če ti nemščina ne gre preveč dobro....

Izgleda pa prav zares super!




(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sonnenpark-hotel Avstrija
16.7.2007 9:36:06   
Nika v službi
Ups, tudi moj podatek delno napačen - 91 - 102€/osebo + dodatek 40€/sobo. Torej, kar primerno drago, je pa polpenzion. Imajo pa kar nekaj paketnih ponudb, preglej, mogoče pride kaj v poštev. Hotel je v celoti nekadilskiuser posted image


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sonnenpark-hotel Avstrija
16.7.2007 12:55:21   
vesna fž
hvala za odgovor res je blo moje prevajanje napačnouser posted image user posted image mi je pol soseda prevedla in zdej vem zakaj se gre.
Ja cenovno pa je kr strošek je pa izredno lepouser posted image

Lp


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?