|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko
17.7.2007 11:47:16   
2.2.
mene pa zanima če lahko kuham adaptirano mleko za npr. če kuham bebi gres ali polento ali kaj podobnega. ali je lahko kravje mleko ali voda. otrok je star 6mesecev in imamo novalac mleko. kako naj sploh kuham take zadeveuser posted image user posted image
l.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko
17.7.2007 11:48:22   
blue sky
Mislim, da lahko normalno kuhaš adaptirano mleko.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko
17.7.2007 22:35:18   
miška piška
ravno danes je moj user posted image  (star 6mes) dobil prvič gres, in to skuhan na adaptiranem mleku. Je jedel kot da ni dobil za jest že vsaj en teden!!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko
23.7.2007 12:10:56   
Spelchi
Lep pozdrav,

kako pa si mu naredila gres, ali si kaj sladkala, solila???
Res me zelo zanima, ker nimam več ideje katero hrano naj mu sploh še ponudim, ker mi skoraj vse zavrača.

Hvala

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko
29.7.2007 23:59:21   
miška piška
Spelchi,
nič mu nisem sladkala, saj je adaptirano mleko že samo po sebi sladko. Sedaj sem probala tudi riž- to mu pa ni bilo všeč, najbrž preveliki koščki. Sem potem spasirala kolikor se je dalo, pa vseeno to ni blo to.
Drugače pa če ima rad sladko- zmiksaj mu zraven kakšen piškot. Pri nas potem vse poje. Ali pa daj banano zraven. hehe, pire krompir z banano je imel danes na jedilniku. Ni boljšega!
upam, da sem ti kaj pomagala.
lp

(odgovor članu Spelchi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko
30.7.2007 0:07:59   
kofetek2010
a ni bolj enostavno kupit npr. Milupino gris kašico in dodaš le vodo, ker že vsebuje adaptirano mleko in gris user posted image  

ali pa adaptirano mleko s kakšnim drugim okusom? user posted image  

Milupa ima 2 varianti teh kašic (tako kot tudi mleko Milumil) in sicer z dodanim kristalnim sladkorjem ali pa brez user posted image

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko
30.7.2007 7:37:57   
Anonimen
JAz sem na začetku polento, gris skuhala na vodi (gosto), potem pa na hitro na koncu vmešala noter adaptirano mleko, da je postalo bolj tekoče. PA še shladilo se je tako. Čisto malo solila in malo posladkala.

Jaz sem eni 2 x skuhala na adaptiranem mleku, pa je imelo tako grenak okus, da joj. pa vse se je lepilo nekaj oz. vleklouser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko
30.7.2007 7:41:53   
Anonimen
Spleci verejtno ti ne zavrača, samo ni navajen naenkrat vse to probavati. Daj bolj počasi. PA večkrat mu enako ponudi, da se navadi na okus. Moj je tudi večkrat ven pustil ali z jezikom ven porival, če mu kaj ni bilo pretirano všač. Pa sem vztrajala (seveda ne silila), dokler se ni navadil. Čez par dni je že poznal okus in tudi jedel. In tako tudi zdaj vse je. Ponavadi mamice, če otrok noče sprejeti takoj določene hrane, mislijo, da je pač noče. Probaj. Lahko pa probaš malo bolj osoliti ali sladkati ali dodati kakšen okus, ki ga že pozna ali mu je všeč.

Moj tudi npr. ni maral, če sem mu s paličnim miksala. Taka hrana ima popolnoma ennka okus, pa če daš korenček ali kolerabo noter user posted image . PRobaj mu samo malo bolj z vilico na krožniku pretlačiti tako, da bo vsak okus posebej. potem pa daš malo korenčka, pa malo krompirja, pa ga spet prelisičiš s tistim okusom, ki ga obužuješ, pa mu spet uturiš kakše brokoli...dokler se ne navadi vsega.

JE pa res, da je na začetku uvajanje, pravo nategovanje kdo bo koga. In mamice se potem bojimo, da bo revež lačen in mu popustimo.user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 30.7.2007 7:42:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko
3.8.2007 17:56:36   
Spelchi
Hvala vam,
zelo ste mi pomagale.
Nama gre že bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?