|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje
19.7.2007 11:32:54   
vita80
Pozdravljene punce!

Imam eno vprašanje. user posted image

Predvčerajšnjim in včeraj sem imela krvavo-voden izcedek, glih tolk, da se je videl na spodnjem perilu, danes pa nič. Datum user posted image  je že blizu 22. 7. (je pa ne dobim na dan točno).Simptome na pihajajočo user posted image  imam ( bolijo me prsi, boleč sp.del trebuha, mozolji...).Kaj bi to pomenilo? Eh, sigurno se mati narava zopet poigrava z menoj! Standard! Je mogoče znak kakšnega vnetja? Sem ga imela prejšnji teden, sem šla k ginekologu in dobila vag.svečke.

Vseeno imam upanje....user posted image
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje
19.7.2007 12:42:57   
Anonimen
kaj pa če je bila vzgnezditvena krvavitev?

(odgovor članu vita80)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje
19.7.2007 12:45:47   
Naty*
vita80 pri meni so bli tudi znaki za prihajajočo user posted image pa jo ni bilo. Dolg časa je bil tudi test negativen, 13. dan po izostanku pa smo zagledali user posted image . Žal se kljub vsemu nazadnje ni dobro izteklo, vendar pa zaradi znakov M še ne pomeni, da ne bi mogla biti user posted image . Mogoče je bila pa res vgnezditvena krvavitev.

Predlagam, da še počakaš in se zaenkrat ne obremenjuješ preveč. Če ne pride 22. počakaj nekaj dni in naredi test.

Mogoče si pa srečka user posted image user posted image .



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje
19.7.2007 13:26:08   
vita80
Hvala za mnenja! Po kolikih dneh po spolnem odnosu lahko nastopi krvavitvena vgnezditev? Ma skor se mi zdi nemogoče, da bi bila srečka user posted image , ker nisem te sreče kovač! Sreča me je že zdavnaj zapustila, upanje pa ne! user posted image

Punce poročam kaj se bo izcimilo iz tega. Lep vrooooččč pozdrav iz severo-vzhodne Slovenije!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje
21.7.2007 8:14:18   
vita80
Žal je prišla user posted image  v vsej svoji veličini!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Veselo v 4. krog!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje
21.7.2007 12:37:24   
**NiNa**
vita žal mi je, da te je user posted image  tako hecela. En user posted image  zate. Držim pesti za naslednji krog!
Lep, vroč pozdravček vsem

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?