|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 11:45:41   
/dudica/
živijo!
zadnjo menstruacijo sem imela nekje med 21.6 in 27.6  ,sedaj bi jo že morala dobiti,kajti zadnjih nekaj mesecev sem jo imela na 25 dni. Danes sem delala test in je bil negativen,sploh nobenih znakov menstruacije še nimam. kaj nj naredim. nikoli še mi ni zamujala.
je imelakatera podobne izkušnje. je možno,da sem user posted image  ?
lp

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 11:48:33   
Naja31
Počakaj še kakšen dan in spet naredi test.

Saj M pa res lahko še pride. Kako ti zamuja, če smo danes šele 19. julija?
Mogoče se je pa ciklus podaljšal za kakšen dan.
Mogoče si pa res noseča.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 11:55:20   
/dudica/
joj kak je bedno čakat user posted image  . ampak upam,da bo pol vesela novica . uporabila sem nek test,ki sem ga kupila v lekarni in sta dva not (dva listeka) pa me zanima koliko je to kaj zanesljivo ?

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 12:08:24   
emaa
Baby check mini, meni je vedno prav pokazal, vedno negativno, do takrat, ko sem po 2,5 letih zanosila. 

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 12:13:56   
kodrana
/dudica/ zamiki pri menstruaciji so običajni. včasih pa še psiha naredi svoje. meni zamuja, če sem nestrpna in skos hodim gledat hlačke na wc, če je že kak krvav flek. te pa čisto razumem.
najbrš si kupila baby chak, ki ima notri 2 testa. ta test ni najboljši. nekaterim je že pokazal lažnouser posted image user posted image . meni tudi ni takoj pokazal. najbolje je kupit clear blue, ki je najbolj zanesljiv. najbolje je delat test z jutranjim urinom, sploh če ti user posted image  ne izostaja dolgo in če delaš test z kakim slabšim testom.
upam, da si srečka nosečka, če si seveda želiš biti. držim pesti.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 12:30:00   
Anay
Baby check ni zanesliv. Tako je kot pravijo punce. Pokaže user posted image , ki je ni ali pa ne pokaže pa je. To se je zdaj zgodilo znanki. Svetovala sem ji Clear Blue, pa je pokazal user posted image . Z BC pa še zmeram nič ne kaže.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 12:31:20   
Anay
Aja še to. Pri Clear Blue-ju ni treba delat testa z jutranjim urinom: Lahko ga narediš kadar koli.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 12:46:07   
/dudica/
punce najlepša vam hvala za vaše nasvete. Res ste mi pomagale. Dans grem po CB . upam,da bo pokazaldve črtici ali pa plusek. Že pol leta delava z moim na user posted image  in sedaj bi bilo že zelo lepo,če bi se kaj pokazalo.
lep sončen dan pa vsem čimveč nasmeha na obrazu

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 12:51:08   
nana35
Sem nekoč pred kratkim vprašala v lekarni kako so testi zanesljivi in pravijo,da so vsi približno enako,tisti,ki so cenejši pač niso v lepi embalaži,da pa je učinek enak.Pri clear-blue plačaš še pač lep videz,pri tistem s trakcem pač ne in je cenejši.Jaz sem kupila dva taka poceni pa sta bila oba ok.Kazala sta enako in pravilno.Ni potreben jutranji urin,ker tudi moj ni bil,je pa bila z jutranjim bolj jasna slika,kako je na stvari.Vsak test je lahko dober ali zanič,zato je vseeno bolje,da če delaš test,počakati na jutro,mogoče kak dan ali dva preko dneva menstruacije,pa je slika takoj jasna.In naredit za ziher dva.Magari poceni.

To je moje mnenje in moje izkušnje.In moj nasvet.Zakaj plačevati več,če ni potrebe.Sigurnost je ista.

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 13:21:24   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: nana35
To je moje mnenje in moje izkušnje.In moj nasvet.Zakaj plačevati več,če ni potrebe.Sigurnost je ista.


Ja ne vem kako je s sigurnosjo, kar nekaj punc na forumu se je že pritožilo čez BC mini in podobne, ker so jim pokazale user posted image  pa na koncu niso bile user posted image . No saj ne vem ampak, tako je bilo velikokrat možno prebrati. Sploh rahlo vidne druge črtice, so se velikokrat pokazale pa potem iz tega ni bilo nič. Ali pa ni pokazalo nič, pa je potem Clearblue pokazal nosečnost.

Jaz bi vseeno raje raskirala malo več denarja in kupila CB.user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 14:40:32   
kodrana
zanesljivost testov je podobna, ja. samo na baby check-u se ne vidi tako dobro, vsaj pri meni se ni. pa sem delala test z jutranjim urinom. sem šla potem po clear blue in je takoj pokazal plusek, pa še jutranji urin ni bil. na clear blue-ju je bolj nazorno in lepše vidno, kar je fino, če delaš test takoj, ko ti izostane user posted image . je pares, da se plača tudi embalaža. se strinajm. jaz bi ga kupila, če bi bila bolj ziher, da sem noseča.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na pomoč - kaj je narobe
19.7.2007 14:42:47   
kodrana
/dudica/ sporoči nam, kaj bo pokazal clear blue. nekatere ženske tudi kasneje zanosijo in jim test ne pokaže takoj po izostanku perila plusek, ampak šele kasneje. upam,da zagledaš močen user posted image user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na pomoč - kaj je narobe
20.7.2007 9:41:05   
simonas
Meni je tudi CB pokazal zelo šibek user posted image  en dan po izostanku, ker je bilo očitno še bolj malo hormona. Počakaj še kak dan, pa držimo pesti, da bo vsaj šibek user posted image , če ne že zelo močan...

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?