|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
20.7.2007 13:47:04   
mama76
Oj jaz sem pa danes za zajterk nič ker sem po štacunah laufala,za kosilo pa lososa v pečici in solato iz paradižnika in kumaric,večerja bo po vsej verjetnosti jogurt vmes pa še malo lubenice,sem pa tudi jaz na sadni dan popapcala ene tri piškote me je tolk bolela glava user posted image ,pa sem si mal cukra dodala,pa sej me pol tud bolela sm piškotki so pa pasali,lep sončen pozdravuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
20.7.2007 14:03:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
20.7.2007 14:41:09   
maja1488
Moj me je hotu user posted image  pa sva se oba strinjala, da če me nese bom kmalu udova. Bi dušo spustu...debela in še v 7 mesecu nosečnosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
22.7.2007 13:02:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
23.7.2007 7:19:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
23.7.2007 7:35:14   
Anonimen
js doma še nimam interneta k nam ga telekom že 2 mesca priklaplja in bom sam enga ubila če nau ta teden...
moji dosežki so porazni! cel vikend sem neki nekej žrla, pa še dons zutri sem zmalcala že ene sirove in jabolčne žepke tko da user posted image  kriza! vidm da nimam prov nobene vole. pa druge?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
23.7.2007 7:55:49   
orhideja75
ja jaz imam pa po enem tednu 1,1 kg manj. nisem bila med pridnimi. sem kar nekajkrat grešila. upam, da bom ta teden bolj pridna. pa sem mislila, da bom dala v 14 dneh 4 kile dol. ni šans. bom mogla mal podaljšat tole shujševalno. ampak v sobot bom pa sigurno zelooooooo grešila, saj grem na poroko. sladicam in ostalim dobrotam se pa ja ne odpovem.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
23.7.2007 8:03:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
23.7.2007 9:09:23   
maja1488
ime - želimželjeni kilogrami - izgubljeni kilogrami
LARA (-8kg) (dejmo, dejmo user posted image user posted image )
orhideja 75 (-4kg) (-1,1 kg user posted image )

auroraa (-4 kg) (-1kg user posted image )

binica (-4 kg)

cmokec (-4 kg)

maja1488 (-10 kg) (-1,5kg user posted image )
mama76 (-15 kg)


No, sej kr gre. Jaz sem bila na seminarju cel vikend. Hotel 4*, hrane kolikor češ in apetit da ne govorim. Sem se pa stehtala preden sem šla in danes zjutraj in sem pridelala 0.4kg. Sam se ne sekiram dosti, ker začnem danes spet z mojo dieto.
Srečno vsem skupaj in javite svoje dosežke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
23.7.2007 20:57:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 7:21:44   
Anonimen
ah sej sem js obupala k sem začela tole. drek sakramenski. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 7:25:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 7:32:31   
Anonimen
kva nej rečem, če sem ravnokatr požrla eno ogromne osje gnezdo pa en čokoladn rogljič mam še s sabo pa čokoladno mleko user posted image  a nej kr v kanto vržem? dam nesem za  tamali? joj kako sem šibka :(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 7:45:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 7:47:44   
Anonimen
ja ja sej js to vse vem, tut zreticiram ti lohk, ampak še vedno raje popijem sok k vodo pa pojem čokolado k jabuk :P
pri hujšanju je pač hec v tem da je vse v glavi in odločitvi. in zgleda da se še nism odločila??!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 7:52:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 7:53:57   
orhideja75
lara res ne odnehat. sploh pa ne ti, ki si tole začela user posted image user posted image user posted image
tudi jaz se pregrešim. včeraj so naši hotli, da naredim pico. in potem sem jo res mogla. in to za večerjo. pa sem po vsem tudi jaz pojedla 3 koščke. se nisem mogla zadržat in vodo žult.
no, pa danes zjutraj ni bilo nič pretresljivega, ko sem stopila na vago. sem pridobila samo 0,1 kg nazaj gor.
se pravi zdej po 8 dneh sem izgubila samo 1 kg. sej, če bo šlo tako naprej, mi bo pa v 4 tednih uspel 4 kilce dol spravt user posted image user posted image user posted image
gremo naprej in ne odnehajmo!


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 7:56:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 8:10:36   
Anonimen
hmmm...no prov! bom dam nesla roglićek za punci :(
grem po eno vodo v kuhnco

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 8:14:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 8:20:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 8:33:39   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

LARA - jaz pr sebi vidim, če nimam glih izbire v službi za jest (beri: samo sadje in voda, pa kak kos kruha z jogurtom) potem pač ne jem. doma je seveda druga zgodba, ker je hladilnik vedno poln. ampak se trudim, da ne kupujem preveč sladkarij, čipsa in podobno. ker potem ziher vse sama pojem. če pa nimam - pa je glih tko dobro.

raje kupim eno veliko lubenico, jo dam v hladilnik in potem se zvečer bašem z lubenico in milo gledam mojga dragega, k je sendvič, pico in podobno user posted image user posted image user posted image

ampak ob ponedeljkih zjutraj (ko se vagamo) je pa SUUUUPER in mi ni žal, ko so rezultati vidni user posted image

zdej grem pa delat, je mende že direktor pršu user posted image




tudi jaz sedaj sladkarij ne kupujem. so to že naši ugotovil, da je omara s sladkarijami prazna. zdej je pa več sadja. prevsem lubenica, pa naktarine.
v soboto pa ne vem kako se bom zadržala, ker gremo na ohcet. po mojem, mi bo takoj v nedeljo žal. ja kako naj se pa odpovem vsem dobrotam, ki bodo na mizi. ah že zdaj vem, da bom grešila. po mojem bom za 14 dni nazaj dobila.
al bom pa pridnauser posted image user posted image user posted image ha, ha,ha,user posted image user posted image user posted image , če verjameteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 9:01:36   
maja1488
Ah, sej jest tudi grešim, ampak se mi vseeno pozna, ker prej sem jedla junk hrano za zajtrk, malico, kosilo, malico in večerjo. In pila cocacolo čez dan. Zdaj pa jem tako samo 1x na dan, pa še to v mejah normale.
Normalno, da ne moreš stradat. Probam pa jest hrano, ki ima nizek GI in me tako nasiti za dlje časa. Tako sploh nimam velike želje po sladkem. Malo kombiniram pa gre počasi dol. Ne bom se pa odrekla stvarem, ki me osrečujejo. In to je košček čokolade zvečer obvezno. Sem tako že jedla pred pol leta pa sm skinla 8kg v mescu in pol. Pa bom še zdaj.
Če bi zdaj ne vem kako pazla, bi se mi potem, ko bi spet začela normalno jest takoj poznalo.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 9:07:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: dons (16.7.) sem začela...gre kera z mano?
24.7.2007 14:16:36   
matalin
Pozdravljene!

Da vas mal motiviram punce user posted image . Meni je uspelo 35 kg v 7 mesecih, sam vztrajat je treba pa sam sebi rečt ne tega pa ne bom . Vem, da je hudo, ampak na koncu pa je trud tudi poplačan. Lepo se imejte in ne obupat!


LP  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?