|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ˝ hemoroidi˝
10.11.2004 9:38:22   
sebtan
pozdravljene,
sem v 37 tednu in že kak mesec imam hemoroid (zlato žilo).sicer redno odvajam blato in tudi zredila se nisem kaj pretirano (do sedaj 11 kg), vendar vseeno ga imam.
ali ima kira podobno izkušnjo in mi lahko svetuje kaj naj nardim??:zmeden::zmeden:
ali jih bom imela še več po porodu??
sicer me ne boli, ampak čutim pa...
....
hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ˝ hemoroidi˝
10.11.2004 10:54:42   
anaj
Jaz sem dobila hemeroide po porodu. Upam, da se tebi ne bo vse skupaj poslabšalo, ker ponavadi se. Moram pa ti povedati, da redna izvedba kegljevih vaj, masaža z ledom in hladnim tušem tersvečke in krema Modolex, ki jih dobiš v lekarni zelo pomagajo. Prva 2 meseca je bilo pri meni hudo tudi pri odvajanju blata, sedaj po 4 mesecih in pol pa je že veliko bolje. Pač potreben je čas. Za lažje odvajanje blata pa pil Donat ali pa jej laneno seme ta je meni še najbolj pomagal.


:kuza:

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ˝ hemoroidi˝
10.11.2004 12:46:47   
Tinca7
A se tale Modolex dobi brez recepta?

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ˝ hemoroidi˝
10.11.2004 20:26:00   
Tiana
Mislim, da se da... :zmeden: zdej pa res ne vem. Jest sem sicer dobila recept, ampak sem kremo in svečke mogla plačat, tok da je najbolje da stopiš tja in povprašaš. Jaz sem imela tud po porodu hude težave s tem, pa sem jedla prehrano ki ugodono vpliva na prebavo, jogurt z musliji, sadje, zelenjavo, veliko tekočine, donat...

Srečno

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ˝ hemoroidi˝
10.11.2004 20:37:07   
ZARA
Modolex se dobi brez recepta,ravn tko svecke..vem ker hodim za fotra po te stvari...

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ˝ hemoroidi˝
10.11.2004 21:21:46   
Anja167
Meni je kolegica povedala, da imajo v lekarni tudi neke robčke, prav za hemoroide, ampak ne vem firme. Vprašaj. Meni se je k sreči tudi to popravilo kake 2 meseca po porodu. Naredila nisem pa nič (no ja, razen nekaj Keglovih vaj sem in tja - al' sem lenuhinja!)

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ˝ hemoroidi˝
11.11.2004 9:13:58   
sebtan
punce hvala za odgovore, moj hemoroid se vidi, zato vem da je. sicer pa modulex že mažem pa nič ne pomaga (sicer nisem ful redna redna).:(
tudi odvajam ok, vsak dan normalno, zato ne vem od kje se je našu... :zmeden2:
no kakorkoli že, sem polnoletna in cepljena in bom že preživela......
;)
pa pridne bodte,na primorskem mamo takoooo sonce....

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?