|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZO v celju
23.7.2007 14:36:01   
Anonimen
ali ve katera kako poteka zunanji obrat v celju, kako dolgo traja, kako dolgo si na opazovanju???
kaj v primeru če jim ga uspe obrnit in kaj v primeru če ne?
sem v 37 tednu
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZO v celju
23.7.2007 21:22:12   
sisi80
Zunanji obrat so delali moji znanki v Celju. Ni bil uspešen, rodila je s carskim rezom. Nočem te strašit, bilo ji je zelo neprijetno ob samem postopku, sicer pa je potekalo tako, da je zdravnik z osebjem budno opazoval z UZ plod, pri tem pa so obračali in se mučili. Kot sem napisala, ni bilo uspešno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZO v celju
23.7.2007 21:30:10   
*lenc@*
Ne vem nič za Celje, mam pa izkušnjo frendice k je šla na ZO v Kranj in so baje strokovnjaki tam. Uspešno in zdaj ma že 1 leto staro punčko. Sp'lača se ti pozanimat, preverjena zadeva. Pa srečno!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZO v celju
23.7.2007 21:31:31   
*lenc@*
Še to pozabla napisat-so prav poznani po teh ZO. Preberi si na njihovi strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 9:41:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZO v celju
24.7.2007 11:42:45   
Anonimen
Jaz sem imela tudi medenično lego, pa mi G, ni svetoval zunanjega obrata. Mi je pa rekel, da moram čim več ležati na D boku, ker jo tako sama silim, da se obrne na glavo dol zaradi neugodnega položaja. PA se je kmalu po tistem res obrnila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZO v celju
24.7.2007 11:43:15   
piči
Oj

Moji prijateljici so v 37 tednu naredil zunanji obrat in to uspešno.
Je rekla, da občutek res ni najbolj prijeten ampak potem je tri teden do poroda tako uživala, ker je veliko bolj čutila svojo pikico.
Potekalo je pa nekako tako, da je prišla v p, so jo pregledali, priklopili na ctg in zraven delali uz. Dali so ji neko pomirjevalo, da se telo in mišice sprostijo in še nek obliž na trebuh, da se maternica sprosti. Nato so začeli s postopkom obračajna. Vse skozi so potek nadzorovali.

Je rekla, da bi se še enkrat odločila za to, ker ni boleče, le čuden občutek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZO v celju
29.7.2007 10:18:12   
Bonnie_RR
Meni je pa moja G svetovala ZO. Ker v tistem času v CE ni bilo na voljo dr., ki to opravlja (mislim celo, da sta 2, nisem pa ziher), me je naročila kar v LJ pri dr. Pušenjaku.
Sam postopek mi je bil precej neprijeten, kljub 4 poskusom, pa mu malega ni uspelo obrnit. Rodila sem v CE z dogovorjenim CR 2 dni pred rokom.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu piči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZO v celju
10.8.2007 23:35:02   
bucbuc
ZO se izvaja nekje v 36 do 37 tednu, pod pogojem da je dovolj plodovnice in da je posteljica, otroček in ostalo o.k. Posname se CTG, naredi UZ, potem dobiš obliž in zdravilo za sprostitev, da mišice niso napete. Poseg se kontrolira z Uz, sočasno se snema CTG.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




nadstropna postelja
willma

Koliko je bil vaš otrok star, ko ste ga dali spat na zgornjo posteljo nadstropne postelje?

okrog enga leta (14%)

okrog dveh let (7%)

okrog treh let (15%)

okrog štirih let (16%)

okrog pet let in več (48%)


Število vseh glasov: 154

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!