|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalne vreče
10.11.2004 21:43:51   
Karina&Laura
Povejte mi kdaj ste oz. kdaj boste, pri kateri starosti začele uporabljati otroške spalne vreče, moja punca namreč tako opeta z nogicami;) da jo večkrat najdem vso odkrito.

LP:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spalne vreče
10.11.2004 21:46:12   
ZARA
joj Karina jst sem jo 1x dala notr pri ene 4 mesecih,pa se ji je cist zmesal in sploh ni mogla zaspat...nisem koj vedla zakaj se gre k sm jo pa ven vzela je zaspala takoj!!!
morm zdej spet mal probat,ker Zara tud vse zbrca prec...

papa:rozica:

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spalne vreče
10.11.2004 21:56:14   
jagoda
Adam veselo spi v "žaklu" že kakšen mesec in pol. Star pa je 3,5 mesece. Brez problemov!

LP

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spalne vreče
10.11.2004 21:56:21   
jagoda
Adam veselo spi v "žaklu" že kakšen mesec in pol. Star pa je 3,5 mesece. Brez problemov!

LP

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spalne vreče
10.11.2004 22:07:52   
Mel
Oj, jaz sem ga začela uporabljat pri šestih mesecih, ker je prej spal brez brcanja... zdaj pa ni šans brez vreče, se takoj odkrije, sicer protestira, ko ga spravljam vanjo ampak pol pa spi kot se šika.

Nočko

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spalne vreče
10.11.2004 22:32:49   
babylove
Mi bomo pa našega malega falota takoj po rojstvu v spalno vrečo dali. Smo namrec v Franciji, in je prepovedano imet odejice in vzglavnike v posteljici, da se :duda: ne zaduši. Spalne vreče pa so zakonsko določene, kakšne morajo biti. Tako da smo pravzaprav prisiljeni, že v porodnišnico jo moram s seboj prinest. Ampak če je to potrebno, da se izognem kakršnemukoli riziku, potem sem zadovoljna.

Lp

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spalne vreče
11.11.2004 0:17:35   
mami Lea
Kdo bi si mislil. Kaj vse se bodo še spomnili. Ali imajo nočne kontrole po stanovanjih?!

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spalne vreče
11.11.2004 9:33:58   
Anonimen
Res zanimivo. A tako je to v Franciji?


(odgovor članu Karina&Laura)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spalne vreče
11.11.2004 12:06:27   
Karina&Laura
Potem bo pa treba poskusit moram mal po trgovinah pogledat al pa po oglasih če so res tako drage.:zmeden:

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spalne vreče
11.11.2004 12:14:29   
Karina&Laura
Potem bo pa treba poskusit moram mal po trgovinah pogledat al pa po oglasih če so res tako drage.:zmeden:

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spalne vreče
11.11.2004 16:03:54   
kimi
tudi moj 6 mesečni:duda: vse zbrca imam srečo da spi na trebuščku. tako ne more kaj preveč z nogicam opletati;) samo za čez dan imava problem

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spalne vreče
11.11.2004 20:39:01   
malika
Naš že od začetka spi v vreči. Poleti je sicer ni imel, ker je bilo pretoplo in če je kdaj nima se takoj razbrca. V vrečo ga dam tudi čez dan, ko gre spat, ker drugače noče zaspat.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spalne vreče
11.11.2004 21:03:47   
babylove
Baje se z uporabo spalnih vrec zmanjša število nenadnih smrti v posteljici. Zastonj jih že niso predpisali :zmeden:? Mi jo bomo vsekakor uporabljali, že čaka v omari!

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spalne vreče
13.11.2004 23:41:55   
mehurčica
Davida sem začela dajat v spalno vrečo pri kakšnih treh mesecih, ko je že spal v taveliki postelji. V košarici se namreč ni mogel premetavat, ker ni bilo prostora. V veliki pa je kar nekam lezel.
Poleti je bil brez spalne vreče ali pa je imel tanko. Sedaj pa ima spet debelo.:)

Lp:miska:

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Spalne vreče
18.11.2004 16:06:37   
Pupica
Karina ja pol je pa tvoja živ :hudicek: mojo tko k dam spat tko se zbudi:)- :)-
:love:za Lauro od Tie

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?