|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 16:51:00   
ajja
Tudi jaz sem uporabljala Vir 80, sploh če si šivana se raje izogibaj Always oz. drugim "plastičnim", ker povečajo možnost okužbe. Na to je mene moj G še posebej opozoril.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 17:03:47   
neja24062007
Tudi v LJ porodnišnici takih vložkov ni bilo za dobit... drgač so tile vložki zakon, imam še en paket doma, gor pa piše SET-VATIRANEC 45x15 cm, 5kos, art.no.: 3427, LOT 0704996. Jaz sem jih sicer dobila, sam v Tosami (Vir pri Domžalah) vprašaj če jih slučajno imajo... jest sem jih tud doma uporabljala in so nepogrešljivi... nisem pa nobenih drugih vložkov uporabljala, no razen ko je šlo že čisto h koncu (malo izcedka) sem pa kar Alwaysuser posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vložki Vir 80
8.8.2007 10:33:52   
Anonimen
Tudi zame so bili Vir vložki po porodu najboljši...fino mehki in vpojni...kdo bi si mislil, da jih bomo uporabljale tudi me, tako kot so jih naše mame in stare mame...user posted image

LP

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vložki Vir 80
8.8.2007 13:41:12   
SPOKEC
tudi jaz pravim da so vir 80 zakonuser posted image  sem vedno morala uporabiti 2 naenkrat, pa še bolj udobni so kot pa always

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vložki Vir 80
8.8.2007 13:53:11   
gattino
se pridružujem Neji! Vatiranci so boljši od Vir 80!

(odgovor članu SPOKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vložki Vir 80
8.8.2007 14:41:28   
kaya2007
Meni so bili pa vir 80 čist mimo in so mi bili daleč najboljši Vir Nature Super!

(odgovor članu gattino)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vložki Vir 80
8.8.2007 15:40:26   
Anonimen
Jaz pa po Always vedno dobim glivice, tako, da jih sploh ne drznem uporabljat.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vložki Vir 80
8.8.2007 15:44:17   
viv_
Tudi če nisi šivan so Vir 80 zakon. Jaz sem imela srečo in sem bila obakrat brez šivov. Pa sem potem malo prej probala na Always, ampak sem šla v enem dnevu spet nazaj na Vir. Do konca čišče samo Vir.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
10.8.2007 23:33:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vložki Vir 80
14.8.2007 8:29:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Hello!

Vsepovsod piše, naj si ženske po porodu nabavimo vložke Vir 80. Kaj niso to oni veliki in debeli vložki, ki so jih ženske nosile pred 20timi leti? Lahko nabavim kakšne druge (npr. Always) ali morajo to biti nujno Vir? So to morda kaki posebni ali kaj?

LP



Nisem brala drugih odgovorov.Res,da so že veliko let na tržišču in po sproti praznih policah opažam,da jih ženske uporabljajo-am.
Zakaj priporočajo.Zato,ker je tam med nogami vedno mokro,posebej tiste,ki imate šive so vse ostale moderne verzije škodljive,ker so iz plastike.
Plastika pa ne dovoli,da se koža suši,ampak prav obratno,vse kuha,posebno sedaj v poletnem času.Ker imam močno,uporabljam obojne.
Najprej dam tistega tankega in še vir 80,seveda ko sem doma,za ven pa tatenkega,ampak trpim,ker začne pečt in srbet.

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?