|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdrav način prehranjevanja
12.8.2007 14:27:03   
sand
Pozdravljene,
glede na ves izbor diet opažam, da je ločevalna dieta najpopularnejša na forumu, vedeti pa morate, da gre kljub temu le za dieto in ne za način prehranjevanja oz. način življenja, ki ga s tem posledično spremeniš. Res, da nekaterim uspe izgubiti kilograme, večina pa jih hitro spet pridobi. Telo potrebuje hrano in to 5 krat na dan manjše obroke, s tem pripraviš lasten metabolizem, da aktivno sodeluje pri presnovi. Tako ogljikovi hidrati kot tudi beljakovine morajo biti enakomerno razporejene skozi cel dan, OH bolj dopoldan in beljakovine popoldan, ko se prebava že upočasnjuje. S tem ohraniš energijo, presnova dela in počasi si preobljikuješ telo. Eden izmed zares dobrih načinov za to, je program herbalife, kjer se naučiš jesti, si sit in izgubiš kilograme. To je pot, ki vodi v način prehranjevanja, ki postane del tebe. Moje osebne izkušnje in zares deluje.
Pozdrav vsem

< Sporočilo je popravil petka -- 16.8.2007 11:28:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
12.8.2007 20:55:29   
dulcinea
Kje pa lahko izvem kaj več o tem programu?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
12.8.2007 22:18:59   
moci
mene tudi to zanima. ali gre mogoče za kakšno drago zadevouser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 6:36:51   
sand
Živjo,
lahko vama napišem in razložim, pošljita mi zasebno sporočilo,
pozdravček 

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.8.2007 7:30:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sand)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 15:44:14   
sand
Živjo,
če te zares zanima mi vseeno napiši zasebno sporočilo, ker nočem delat nobene reklame za karkoli, gre samo za boljši in definitivno uspešnejši način prehranjevanja. Diete so nekaj kar si naše telo ne želi, to si ustvarimo v glavi in potem se telo brani, spremenit je treba način prehranjevanja. 90 dnevna dieta predpiše, npr.da je v čet. sadni dan, tebi pa to ne paše, imela si naporen dan in od sadja ne boš sita, zato boš naslednji dan morda nehote ali pa čez 3 dni pojedla več, ker bo telo shranjevalo za hude čase. Vsak dan moraš dobiti dovolj vsega, da boš zapolnila celice s hranili, ki jih telo potrebuje. Če si za napiši sporočilo.
Pozdravček

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 15:48:43   
cmokec
Na temo Herbalife-a je bilo tudi tu že kar nekja napisanega, pa je bilo vedno vse podkrepljeno s prodajo. Tudi v tvojem primeru je tako, ali se motim? Ker reklama na tak način tu ni dovoljena. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 15:54:37   
baguSka
Pa cmoookec... ti nc ne razumes... user posted image  Ona samo vzpodbuja k boljsi in bolj zdravi prehrani.user posted image  Ampak samo ce hoces, ji lahko pises privat.user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 16:04:34   
cmokec
Pa res, sem spregledala. Ja na privat je treba po informacije. user posted image

Zakaj pa potem ne morem kar tukaj zvedet o prednostih? A sem še kaj spregledala?


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 16:07:25   
baguSka
Zakaj pa potem ne morem kar tukaj zvedet o prednostih? A sem še kaj spregledala?


Zato ker potem bo pa ze prodajanje... user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZDRAV NAČIN PREHRANJEVANJA
13.8.2007 22:00:15   
sand
Živjo,
definitivno vam tega nisem napisala zaradi prodaje, ampak zato,ker berem kako nekatere trpite pri dietah. Sicer pa, slovenci smo takoj nagnjeni k negativi, zato kar hujšajte po svojem starem receptu in se opravičujem, ker sem posegla tja kamor mogoče ne bi smela. Moj predlog je zgolj, za nekatere boljša varianta k načinu prehranjevanja. Sicer pa vas ločevalna dieta prav tako sili v nekaj kar vam oz. vašemu telesu ni najbližje, pa psihično ste pod stresom, ker morate v četrtek imet sadni dan. Meni se zdi to hujše, kot le predlog. Pa vendarle, ljudje smo si različni. Še enkrat se opravičujem,če sem katero s tem zmotila.
Pozdrav vsem  

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?