|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:37:49   
Anonimen
Jaz bi pa rabila en vaš nasvet oziroma infromacijo. Zanima me nekaj. S fantom sva se odločila, da bi imela user posted image . Ker smo bili za vikend na morju in je bilo zelo vroče, je moj dragi spil nekaj piva. Ne preveč, ampak mislim, da ene 4-5 na dan. Ali so lahko kakšne posledice na plodu, ali je bolje, da še malce počakava. Mislim kako lahko to škodi, če sploh lahko. Moj večkrat spije kakšno pivo. Samo, da ne bo pomote. Ne vsak dan. Ampak takole, ko je vroče in, ko prideva iz službe po kosilu spije eno pivo. Prosim, če mi lahko svetujete. Ali naj se nekaj dni čisto izogne temu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:43:34   
DaisyE
Alkohol vpliva na spermo, ampak mislim, da ne v takšni meri, da bi drugače zdravega moškega naredil impotentnega. Sprašuješ glede ploda. Jajčece bo oplodila najboljša semenčica, tista pa zarad 4 pirov ne bo čisto nič defektna. Če bi alkohol na ta način vplival na moško spermo, pol bi blo itak pol slovenije defektne (sem dons že enkrat rekla user posted image ). Jaz mislim, da je tole z alkoholom bolj problem pri tistih moških, ki majo že itak probleme s plodnostjo, pa še to bolj na dolgi rok.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:44:27   
kodrana
po moje je takole.
če spije kako pivo na dan ni nič narobe. celo v zdravi prehrani je dovoljeno 1 pivo na dan. brez skrbi. to mu ne bo škodilo. prekomerno pitje alkohola, leta, lahko škoduje plavalcem oz. jajčecu. 
saj vsi kdaj kaj popijemo. nekatere ženske zanosijo ravno v času, ko so veliko žurali, pili, kadili cigarete.. pa so lepo donosile in imajo zdraveuser posted image .
če bi to tako zelo vplivalo, potem bi bilo več kot pol zemljenov neplodnih.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:46:32   
Anonimen
Brez skrbi. Ne rabi pa pretiravat.

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:47:30   
bekyca
DaisyE user posted image user posted image user posted image  user posted image  se strinjam

_____________________________



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:49:30   
orhideja75
Če boš potem bolj pomirjena glede ploda, pa naj nekaj časa nič ne pije.
Samo po mojem, ne more par pirov nič škodovati plodu.
Ne vem pa ne. Ne vem pa kaj je s spermo, če  po zaužitju te pijače še "ni šla ven"? No zdej pa že jaz kompliciram ane?
Po mojem te ni treba nič skrbeti. Sicer pa so že druge zapisale podobno.
Pa srečno in, da bi vama čimprej ratalo, da zagledata user posted image ali user posted image .


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:49:45   
pikica36
zaradi kakega piva si ne beli glave, zato z dojenčkom ne bo nič kaj narobe.
seveda priporočajo , da takrat ko načrtuješ user posted image  živiš čimbolj zdravo, brez nikotina, alkohola, .......in prav je tako - ampak ogroooomno dojenčkov , ki niso načrtovani (pa tudi tistih ki so)
se naredi ravno na kakih pivsih zabavah in žurih, ko so možgani čist na off . tako, da zaradi kakega piva  niti slučajno ni panike.
no, vsaj po mojem, da ne učim slučajno krive vereuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je lahko kaj narobe?
13.8.2007 14:53:09   
pikica36
user posted image  smo kr istega mnenjauser posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?