|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko cm
17.11.2004 21:04:23   
taes
Kako dolg rez so vam naredili pri carskem rezu? Meni 16 cm. Znanka pravi, da njej le 9 cm, kar se mi zdi neverjetno! Koliko časa se vam je poznala brazgotina. Verjetno se bo celo življenje, ampak meni se po 7 mesecih še kar precej pozna. Pa so mi sestre v porodnišnici in ginekologinja na pregledu rekli, da so mi zelo lepo zašili rano...Čeprav po mojem to vsaki rečejo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko cm
17.11.2004 22:23:36   
ZARA
oj...jst imam 16 sivov,torej po tem sklepam,da je rez dolg cca 16 cm,merla ga pa nisem...
Tud jst bom kmal 7 mes po CR,pa se vedno cutim zatrdlino okrog mesta,kjer je bil rez...
...9 cm se pa meni zdi zelo malo,kako so ji pa otrocka ven vzel???



(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko cm
17.11.2004 22:58:09   
mehurčica
Sem si ga šla zmerit zdaj.:)- In je dolg 11,5 cm. Ni ravna črta, ampak rahel polkrog. Sicer še imam po 10 mesecih še malo rdečkasto okoli, ampak se vedno bolj vidi, da bo kmalu ostala samo rahla črta. Imela sem notranji šiv, zavezan na začetku in na koncu.
:miska:

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko cm
17.11.2004 23:01:46   
mehurčica
Še to: meni je ginekologinja(ona me je tudi operirala in ne vem, če še kdo drug v MB dela take šive)na poporodnem pregledu rekla, da imam kar grdo-da je zgleda od kože odvisno, kako se bo prilagodila. No, sedaj pa je vedno lepše. Sem pa ponosna na svoj šiv. Prav rada ga pogledam.:)- Če mi David kdaj tolče po trebuščku pa mu rečem-ja, tukaj si pa ven prišel.:)-

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko cm
17.11.2004 23:18:10   
dix
Moj je okoli 11 cm samo je pa navpičen (grrrrr) in je bil notranji šiv! Pozna se mi še zdaj 2 leti po porodu, se pa je potemnil. Ampak je brazgotina po drugi nos. postala bolj mehka in tanjša, prej pa je bilo kot en kos mrtvega mesa.

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko cm
17.11.2004 23:30:54   
ZARA
A tok malo mehurcica :)-?? Samo 11.5 cm??
...dix pa se manj ??
Si ga bom prov zmerla...

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko cm
18.11.2004 9:37:50   
Donja
Punce, sicer nisem imela carskega reza, vam pa za brazgotine priporočam mazilo Contrakel dr. Derm. Dobi se v lekarni in stane okrog 1500 sit in jo imaš kar dolgo. Zmehča brazgotine in jih omili. Preverjeno pomaga. Je za stare in nove brazgotine. Pa tiste vozlje od šivov ful zmehča.

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko cm
18.11.2004 9:52:31   
dix
Moj je bil med nosečnostjo sigurno 20, če ne 25 cm. Si ga pa nisem merila.

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   koliko cm
18.11.2004 10:03:40   
beti 1
ker je koža na trebuhu zelo raztegljiva verjamem, da ima katera tudi samo 9 cm dolgo brazgotino. Se pa vsa stvar še kakšno leto do dve krči, tako da je odvisno tudi koliko je stara brazgotina.
Contracel pa definitivno pomaga, ga priporočajo plastični kirurgi.

lp
beti 1

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   koliko cm
18.11.2004 10:04:05   
Anonimen
Si ga bom prav doma zmerila, zdejle med službo ne morem....

(odgovor članu taes)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   koliko cm
18.11.2004 13:49:58   
fil
Nisem si mislila, da si bom kdaj merila rez ;) Moj je dolg malo manj kot 11 cm. Moram povedati tudi to, da bolj ko sem po porodu izgubljala težo, manjši je bil. Takšno je stanje 8 mesecev po CR, sem pa tudi ravno v teh tednih prišla nazaj na stare kg, tako da bo dolžina reza verjetno ostala taka kot je sedaj.

:)

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   koliko cm
18.11.2004 21:10:23   
taes
Tudi jaz sem ponosna na talo brazgotino na trebuhu. Prav nič me ne moti, saj če je ne bi bilo mi ne bi bilo zdaj tako lepo kot mi je!

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   koliko cm
3.12.2004 21:26:39   
petra + zoja
moja brazgotinica je pa dolga 11 cm, upam da ko izgubim še kakšen kilogramček, da bo tudi ta manjša!!!
:ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?