|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 19:04:08   
*karina*
Pri nas pricakujemo drugega clana, pa se se nismo odlocili, kako se bom sprehajala z obema, varianta s kengurujem odpade. Kaksna ideja kaj se najbolj obnese? Imamo pa sedaj buzza in smo zelo zadovoljni z njim tko da ce bi slo ga ne bi ga poskusili uporabljati naprej.. Ali mogoce katera ve tudi to- ali je mozno na buzza s kosaro pripeti board ali ne gre?

Hvala za ideje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 19:56:02   
Lu
Jaz imam 19 mesecev razlike. Imela sem voziček PP Pramette in buggy board. Potem je pa že itak hotela sama hoditi.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 20:07:27   
Aja32
Imamo dva PP Plikota, pa jih skupaj spnem s sponko... Drugače pa tastarejši v večini šiba na okrog brez vozička, tako da je njegov zelo malo v uporabi...

Lp A

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 20:51:50   
monja79
Mi imamo tudi toliko razlike in ni varjante, da bi tavelik hodil sam zraven, ker ne pridemo nikamor. Na buggyboardu pa mu tudi ni za stat. Mi smo se zagreli za buggypod (ki se ga da sedaj dobiti tudi v Slo) in ga gremo v teh dneh kupit.
user posted image  
DRugače je pa še kar nekaj teh podobnih zadev, cenovno in funkcionalno različnih. Pa še od otroka je odvisno, za kakšen štos je.user posted image

Npr.
user posted image

user posted image


(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 20:54:23   
Jančika_
Imamo tandem voziček od Haucka (zaporedna sedeža). Zdaj sta mulca stara 3 in 1 leto in ni več v redni uporabi, prej smo ga pa veliko uporabljali. OK, tavečji je velikokrat vsaj nazaj grede iz mesta hodil poleg, a se je tudi zelo rad vozil v njem. Še zdaj pri treh letih nima nič proti vozičku.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 22:01:20   
jerneja
tudi mi imamo tandem voziček

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
14.8.2007 22:34:29   
anckabancka
Miimamo 18 mesecev razlike in je buggyboard zakon. Sicer ga taveliki ne obrajta več dosti, ker raje hodi sam in raziskuje okolico. Če pa se mi mudi, pa ga veselo naložim in šibamo. Star pa je dobri dve leti. Se pa včasih tudi usede nanj in je prav zadovoljen.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
15.8.2007 15:57:09   
*karina*
KJe se pa kupijo sponke oziroma buggypod in kaksna je cca cena? Za board me namrec malo skrbi, da se nas mulc ne bo hotel gor vozit.. ja in da ne bo slo dokler bo globoka kosara na buzzu

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 17 mesecev razlike, kaj kupiti?
15.8.2007 16:03:14   
*karina*
Ok, sem ze nasla ceno za buggypod, mi je bila vsec, malo manj pa to, da se ne namontira na buzza user posted image

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?