|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 14:15:33   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Če ga potrebuješ samo za nadzor dihanja nastavi na movement ali na movement/tic, tu ti še piska zraven.


kako to misliš, a če ne vklopiš tica, ne piska? ja, rabim samo za dihanje, drugače jo slišim, če se zbudi...


Ne, ne...  če tica ne vklopiš, angelcare samo utripa, če pa ga vklopiš je zraven tega utripanja še tak zvok... tik tik tik user posted image  . Piskanje v primeru alarma je pa pravo piskanje.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 15:33:09   
kaya2007
svašta...in zakaj je to kul, če dela tik tik tik? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
23.8.2007 21:18:34   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

svašta...in zakaj je to kul, če dela tik tik tik? user posted image  user posted image  user posted image


No, to tud mene zanimauser posted image . Ker je tisti tik tik prav nadležen. Po moje bi našega malega motilo. No, za sebe že vem da ne bi mogla zaspat če bi skoz neki tik tik delalo!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
23.8.2007 21:35:26   
kamy
Živjo Kaya2007!

Imam 7M Tajo in pridno uporabljam Angel Care tudi ponoči, ko greva midva spat! Na začetku nam je piskal 3x kot, da je moja princeska prenehala dihati!!!!Vsa v šoku priletim v spalnico in ona spi kot angelček, še prav pšrisrčno je vzdihnila ko sem stala ob njej in gledala če res diha!

Problem je bil v nastavitvi jakosti občutljivosti!!!!!!!!! Zato ti svetujem, da prestaviš gumb za občutljivost! Pri nas se je obneslo in po tistem ni nikoli več piskalo in vse je v najlepšem redu! Želim ti veliko lepih trenutkov s tvojo user posted image  in prijetnih trenutkov ob brezskrbnem  pitju kavice!

Lep pozdravček Kamy

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
24.8.2007 13:48:48   
Ronči
Mi imamo debel jogi in je v začetku parkrat piskalo. Mogoče je odvisno tudi od teže otroka, saj je imela 3 kg+debel jogi ... mogočeuser posted image
Enkrat pa je piskal, ker plošča ni bila točno pod otrokom.
Nastavljeno imamo na sound/movement-ponoči, čez dan pa noče spat v posteljci. In na jakost 5. Čeprav priporočajo jakost 4.


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
24.8.2007 14:05:04   
kaya2007
Zato ti svetujem, da prestaviš gumb za občutljivost!


kamy, še to mi povej, kam ga naj prestavim user posted image  user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
24.8.2007 20:36:37   
Anonimen
Tudi nam je že nekajkrat piskal, pa je mož preveril, preden ga je stresel in je dihal, ampak tako zelo plitko, da verjetno ni zaznalo. Je tudi kar debel jogi. Parkrat je pa mali zlezel čisto v kot pojstlce in verjetno zato ni zaznalo.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
24.8.2007 20:58:30   
tecka_nosecka
vidim, da imamo vsi iste probleme - plitvo dihanje + debeli jogi user posted image

Vam pa povem, da mi je mrak pal na oči, ko se mi je tota naprava sredi noči začela dreti.... sem pa rajši, da piska brezveze, kot pa da zataji. Je pa res, da ma moj mali komaj 4,5 kg. Ko bo bolj bajsi, ga bo mogoče bolj zaznalo - upam....




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
25.8.2007 13:57:37   
Anonimen
Punce,
dajte mi prosim povedati kako pa ste namestile tiste dve plošči v primeru, če ste široko povijale in ste morale svojemu user posted image  vzglavje malo dvigniti oz. cel jogi dati v naklon?

(odgovor članu tecka_nosecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
26.8.2007 22:38:35   
kamy
Gumb za občutjivost sem jaz prestavila tako, da je naprava malo manj občutljiva oz., da ne začne piskati takoj ko user posted image globoko zaspi in bolj mirno diha, kar pomeni, da naprava preprosto prehitro odreagira! Zadaj je majhen gumbek s katerim reguliraš!!! user posted image user posted image user posted image  Skratka probaj in ugotovi ne znam ti drugače povedati! Mi smo malo probavali in je šlo. Veliko uspeha!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
26.8.2007 22:52:27   
tecka_nosecka
tianna, jaz sem tudi razmisljala o tem, ceprav Aneja ne previjam na široko. Ampak po moje bi blo najboljse celi kinderpet dati pod naklon in ne samo jogi. Druge rešitve ne najdem.... samo naklon ne sme bit prevelik.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
26.8.2007 22:57:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tecka_nosecka

tianna, jaz sem tudi razmisljala o tem, ceprav Aneja ne previjam na široko. Ampak po moje bi blo najboljse celi kinderpet dati pod naklon in ne samo jogi. Druge rešitve ne najdem.... samo naklon ne sme bit prevelik.



Ja, ampak kako?! Vem, da naklon ne sme biti prevelik, pač za eno brisačko npr. Nas so v MŠ učili, da naj dvignemo zgornji del jogija oz. naj damo pod zgornji del jogija npr. eno dekco in naklon bo avtomatsko. Kam pa potem plošče? user posted image

(odgovor članu tecka_nosecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
27.8.2007 11:32:47   
kaya2007
Zadaj je majhen gumbek s katerim reguliraš!!! Skratka probaj in ugotovi ne znam ti drugače povedati!


hmmm, pri nas so številke napisane, a pri vas ne? Sem mislila da mi boš stopnjo povedala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
27.8.2007 11:51:21   
juniorka
Hojla!
Mi imamo že od rojstva na stopnji 4, pa jogi imam malo dvignjen pr vzglavju, pa je pač vmes malo prostora- zraka, med ploščama in jogijem, pa je čisto zmeraj začelo piskat, ko ga ven vzamem in pozabim izklopituser posted image ! Tudi ko je imel 3,5kg!!! Imam pa eno ploščo pri glavi, eno pa pri nogah, pa je že čisto na rob zlezel, pa ni piskalo za brezveze, hvala bogu, nam še ni piskalo, ker bi bla panika!
Je pa v navodilih, da je max. 15cm debelina jogija lahko, mi pa imamo ko-si, ki je le 9cm!
Bambina- ti pa imaš samo za dihanje napravo, mi pa še zvok, ker nismo imeli baby fonauser posted image !

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
27.8.2007 13:43:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka


Mi imamo že od rojstva na stopnji 4, pa jogi imam malo dvignjen pr vzglavju, pa je pač vmes malo prostora- zraka, med ploščama in jogijem, pa je čisto zmeraj začelo piskat, ko ga ven vzamem in pozabim izklopituser posted image !


S čim pa si dvignila jogi pri vzglavju?


(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
27.8.2007 22:07:07   
tecka_nosecka
Tianna, cel kinderpet. Ne samo jogi.
Pod obe nogi kinderpeta das isto debelo podlogo, drugo dve pustiš..... tako sem mislila....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
27.8.2007 22:22:44   
Anonimen
Aha, hvala. user posted image
Pa s čim si podložila? S kakšno desko? user posted image

(odgovor članu tecka_nosecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
28.8.2007 11:47:08   
tecka_nosecka
ja. V bistvu rabiš nekaj takega, da ti ob premikanju kinderpeta (če se kdo nasloni) nogice ne zdrsnejo dol.  deska dimenzij 10x10 mora več kot zadostovati. Al pa uporabi kaki 2 približno isto debeli knjigi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
28.8.2007 11:49:14   
tecka_nosecka
hja, juniorka - v debelini jogija je po moje največ problemov. Ti ta tanki so super, mi ko pa mamo ove 15cm, pa mamo probleme, ker to max. Te pa še kaka dekica poleg, pa itak da ne dela tak kot hočemo user posted image .

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
1.9.2007 18:43:07   
juniorka
tianna- mi imamo postlo na koleščkih, tako da sem jogi privzdignila z majhnima blazinicama na vsaki strani-da se je jogi zagozdiluser posted image ! Samo jaz se ne smem naslonit prevečuser posted image !
Je pa res,da je pri debelejšem jogiju verjetno nujno imet občutljivost na največ!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
2.9.2007 10:51:06   
scubadiver
Če bi se odločale še enkrat, bi ga tudi kupile? Ali se vam zdi da se ga ne splača kupiti? Ne razumite me narobe, seveda za otročička in varnost najboljše in mi ni škoda denarja, zanima me samo če ste dovolj zadovoljne? 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
2.9.2007 11:57:39   
tadejat
Ja tut pr nas je bla panika ampak že v porodnišnici, ker so se spraznile batarije in je to sred noči začel piskat. Doma pa mislem, da je piskal , ker je enkrat bol plitko dihal in mnogokrat, ker smo pozabili isklopiti.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
2.9.2007 13:30:24   
tecka_nosecka
mi ga ne bi. vsaj zdaj ne.

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
2.9.2007 21:52:36   
nina166
Mi sicer nimamo Angelacare, ampak Nanny, deluje pa na istem principu. Tudi pri nas se je enih 3-krat oglasil, navadno zato, ker je Domen zlezel čisto v vznožje in ga ni zaznalo. Zdaj je star 14,5 mesecev in smo ga šele pred 14 dnevi dali stran. Sem se sama  veliko bolje počutila, če sem vedela, da je to priklopljeno.

Boljše da piska petkrat preveč, kot pa enkrat premalo. Jaz bi ga definitivno še enkrat kupila in ga pri naslednjem otroku tudi bom, če ta ne bo več uporaben. Nekje sem prebrala, da je življenjska doba 2 leti.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kaj pa vi mislite
biba217

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Larisa (43%)

Lejla (37%)

Sabrina (19%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!