|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 18:32:27   
Zamima
Madeži od kašic, sadja in zelenjave. S čim jih odstraniti? user posted image
vse majčke so poflekane user posted image , danes je imela prvič eno majčko gor, flek pri fleku, ...

slinčki nič ne pomagajo user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 18:44:05   
flower power
zamima a imaš tak slinček, da je podložen s polivinilom spodaj? mi imamo take in moram rečt da se naš user posted image nič ne umaže. 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 18:51:42   
majrim
kaj pa tisti plastičen s podstavkom??? user posted image user posted image user posted image ...to še nas vse čaka,ampak bo prav zanimivo...probaj namazat z enim od tistih čistil za fleke,pa daj pol kuhatuser posted image ...zajebano,če je barvano...ups,kako govorimuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:05:53   
Anonimen
vse majčke so poflekane , danes je imela prvič eno majčko gor, flek pri fleku, ...


Ne bi verjela, če ne bi probala. Zadnjič se je tastar s smolo nekje na neki klopi po kavbojkah, pa je dala frendica čistilo Meglio (rumeno, z razpšilcem, po moje Muller ali DM), no, potem je pa še meni trardeča pricurela čez kavbojke vse do stola. In sem lepo s to zadevo pošricala, malo pokrtačila in res, nobenega madeža ni več. Aja, pa tudi čokoladni lsadoled, že zastaran, na sinovi majci sem spravila ven s tem vragom. Mislim, da to pa res dela, kakšen Veniš, Blažev žegen.

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:09:05   
atanja
Se podpišem-Meglijo je zakon pa povsod se ga da dobit. Mojmu gre ven iz srajce pa na 3o perem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:20:34   
Anonimen
Meglijo je zakon pa povsod se ga da dobit.


Aha, no, tega pa ne vem, ker ga je šel pol tastar kupit, pa ne vem kam. Samo vem, da pa res dela.

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.8.2007 19:25:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:25:19   
urskas
a ni meglio le za oljne in mastne madeže?
Jest najbeč uporabljam vanish, ki najbolj zaleže če ga zliješ na svež madež...

Sicer pa imamo tudi mi dosti popackanih majčk, ker nismo zmer tako pridni za prat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:34:43   
Zamima
meglio torej user posted image

no, bom probala tud s tem, zdaj imam nek zelen Oxy, pa je za en kuser posted image c
user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:36:10   
Zamima
Glede slinčkov:

imam vse vrste slinčkov, ni da ni user posted image

ampak naša tako hitro namoči rokico v hrano, da je v trenutku vse popocano ....z mano vred! user posted image  

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:42:27   
piščanc
men je zakon Omino Bianco

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 19:58:23   
tika.
Jaz uporabljam Opal. Najprej zmočim madež z mrzlo vodo, namažem opal, vtrem in pustim 10 minut nato pa v stroj. Do sedaj sem še vse uspešno odsrtanila. Dobiš ga tudi v Merkatorju.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 20:31:36   
Jančika_
Če slučajno Meglio ne deluje (redko, a se vendarle zgodi), namočim cunje čez noč v res zelo gosti raztopini navadnega pralnega praška, recimo cela merica na pol vedra vode, pa niti ni treba, da je voda topla. Se še ni zgodilo, da bi kak flek ostal; ven sem tako spravila tudi dve leti star, stokrat prepran madež od jabolk.

(odgovor članu tika.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 21:05:29   
Anonimen
Fleke od sadja namaži z limoninim sokom ali s citronko. Bo takoj spremenilo barvo in daj prat...gre garant ven.

Če so pa madeži masni, pa daj gor kar navadni cet za posodo, fajn požuli in tudi gre ven.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 21:42:38   
crci06
Predvsem je fajn, da svež flekec spereš pod močnim curkom vode. Ogromno stvari se kar izpere ven...
Če pa čakaš in namakaš, potem pa se zakomplicira. Vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ŠE 1x, že 100tič
21.8.2007 22:20:39   
Naja30
Se podpišem pod Meglio! Zakon! Dobiš ga npr. v Sparu. Če pa ta slučajno zataji, pa omino bianco.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?