|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolgarija
27.8.2007 7:25:59   
tomca
V septembru načrtujemo dopust. V ožjem izboru je tudi bolgarija. Prosila bi vse, ki ste v bolgariji že bili, Da mi pomagate pri izbiri lokacije (zlata ali sončna obala). Vesela bi bila tudi kakšne izkušnje.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolgarija
27.8.2007 11:57:52   
maja1488
Jaz sem bila na sončni obali. Kot nam je vodič rekel je zlata bolj "penzionistična". Ni ne vem kaj za počet.
Bili smo v hotelu Paloma. Je manjši družinski hotel čisto blizu promenade. Drugače pa je Bolgarija zelo poceni (v "fensi" restavraciji je buteljka dobrega vina stala bivših 300 sit. Veliko pivo je bilo od 90 do 130 sit. Za večerjo za dva z predjedjo, solato, glavno jedjo, sladico in pijačo smo dali cca 2.500 sit.
Seveda je na promenadi dražje. Moraš malo raziskovat :) Priporočam!

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolgarija
27.8.2007 14:28:42   
tomca
maja hvala za info. upam da se oglasi še kdo.

Lp

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolgarija
27.8.2007 20:54:26   
bilbo
Bolgarija ima podobno vreme kot Hrvaška, zato priporačm kaj drugega.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolgarija
28.8.2007 9:32:37   
maja1488
Hja, glede vremena je bilo pri meni tako, da sem pri nas kuhala od vročine (bila sem v 8 mesecu nosečnosti) ko je bilo 25 stopinj, ko smo prišli v bolgarijo, pa sem pri 35 stopinjah čisto normalno dihala in se nisem potila. Meni je bila klima bolj všeč kot na hrvaškem. Je pa tudi morje čisto nekaj drugega kot pri nas. Po mojem se jo splača it pogledat zdaj, dokler še ni tako draga.
Tako smo včasih hodili v grčijo skoraj zastonj, zdaj je pa kr draga ratala. Isto bo z bo
bolgarijo.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolgarija
28.8.2007 22:14:30   
bilbo
Meni osebno Bolgarija ni všeč (bili tam v Magic life Duni hotelu), raje hodimo v Grčijo. še 10 dni pa gremo na Kreto!!! Juhu

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolgarija
29.8.2007 22:03:04   
Balonchy
Bila sem v Bolgariji lani septembra tri tedne (dva na zlati in enega na sončni obali).
Niti približno ni to res, da je zlata obala za penzioniste!!! Meni osebno je bila celo bolj všeč.

Kar se tiče ponudbe hotelov ti svetujem obvezno 5*, ker vse drugo je bolj tako-tako!?
Cene - zastonj user posted image
Morje - septembra malo bolj "razburkano"...

Čistoča - zlata in sončna obala Ok, ker sta turistični, hoteli OK .........  večja mesta user posted image
Ponudba - na obeh obalah zadovoljiva, Varna, Sofija OK (odvisno kaj iščeš)

NASPLOH PA - KOLIKOR DENARJA, TOLIKO MUZIKE!
Kar se tiče pa kiča, plastike, ponaredkov - NI DA NI! user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolgarija
29.8.2007 22:55:00   
tomca
Balonci najlepša hvala za te informacije. Zelo vesela bi bila če bi mi zaupala v katerem hotelu si bila oz. kateri ti je bil všeč. kolikor jaz vem ponujajo naše agencije hotele s 4*. Kakšne so bile temperature? Da je morje razburkano me niti ne gane, ker se naša gospodičnica  kopa samo v bazenu, čeprav srčno upamo, da bi jo tokrat spravili tudi v morje. vesela bi bila tudi kakšne fotke plaže in hotela. Zanima me tudi kakšna je hrana.

Lp

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolgarija
30.8.2007 9:05:26   
maja1488
Kot sem napisala, sama na zlati obali nisem bila, nam je pa tako vodič rekel.
No mi smo bili v hotelu s 4* pa smo imeli ful velik balkon in klimo v sobi. Je pa res, da ta hotel ni imel lastnega bazena.
Jah, ponaredkov pa ni da ni :)

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolgarija
31.8.2007 17:41:57   
viv_
Meni Črno morje ni bilo všeč - tako neapetitlih za kopat mi je bilo. Sem bila pa v Turčiji na Črnem morju in ne v Bolgariji.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolgarija
31.8.2007 17:57:58   
nejcko
Meni se zdi pa Črno morje prav kristalno čisto, sem bila pa v Romuniji - ampak v začetku junija je še čista ledeniiiiiiiiiiiiiiica. Brrr

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolgarija
5.9.2007 14:43:22   
TinkiBinki
Joj mene tudi Bolgarija ne prepriča. Vse kar je je ta Zlata obala in Nessebar, turistično, hotel pri hotelu in nimaš kaj. Morje pa take čudne barve user posted image . Je pa res vse poceni...jaz ne bi šla več. Raje Grčija.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?