|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček Hartan ZXII-itak spet
29.8.2007 6:37:38   
speli
Hojla,
Vem, da vam je tema že mal zoprna, ampak iščem pa iščem po starih temah pa nikjer ne najdem dveh podatkov.
Teže tega vozička. Kje jih poleg v mozirju prodajajo.
Ali se obnese?
Sicer sem bila do nedavnega prepričana, da si bom kupila dva pramette vozička Peg perego in sponke za spet ampak se mi zdi res široka kombinacija.
Mimo grede ali se Hartan ZXII lepo zloži v avto in glede na izkušnje ali bi šel v piccasoja?
Hvala lepa za odgovore..
Š.Š.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
29.8.2007 10:31:41   
zirafa76
Speli, Hartan lahko vidis tudi v Avstriji, v trgovini Baby1One, ce bos kaj hodila tam...Celovec ali Dunaj...Itak se ti splaca malo po Avstriji pogledat za druge stvari, vozicki so pa naceloma drazji.
Baje so jih imeli tudi v Rutarju, imajo jih tudi v KIKI( ne vem ce je z SLo), pa nekdo je rekel, da naj bi bili nekje v BTC...

Ampak, najbolje se ti splaca, da jih sama pogledas, se zapeljes z avtom tja, ter vidis v zivo.Pa bos najboljse vedela ce ti odgovarja ali ne..Saj ves, ljudje imamo razlicne okuse in predstave o tem kaj hocemo......user posted image user posted image Men je ful fajni..


Srecno...

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
29.8.2007 10:52:33   
speli
hvala žirafa, sem pa klicala ravno zjutrej teto v Mozirje sva se vse zmenile..baje teh vozičkov v SLO ni nikjer drugje, tako da se je dobrohotno ponudla da ga clo pripelje pokazat v Lj....
Drugač pa mi je rkela da je dobavni rok 6 tednov, tako da ga bom naročila nekje oktobra..
všeč mi je rjavo bež...kake barve ga maš ti..
baje pa tehta 16kg...glede na to, da sem imela od tamale voz Graco, ki je imel 14 kg ta nima ničuser posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
29.8.2007 14:26:53   
soncek.djukelica
a kakšne kontaktne informacije o tej štacuni v mozirju imaš?
pa slika,ker jaz tudi kupujem voziček? 

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
29.8.2007 14:46:31   
speli
pojdi na comfortbaby.com, tam dobiš telefonske, slikice pa so na hartan.de....zwilinge al pa nekaj podobnega.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
30.8.2007 12:12:27   
trinityslo
Mi imamo Hartana ion smo ful zadovolni. Gre dlih skozi vsa vrata, pa v avto (v karavana brez problema). Pa zalo lepo je vodljiv. Sem mela enkrat energa drugega za poskusno pa sem mislila da celo tono rinem, ne pa sam 2 malcka. Smo pa ga ieml cez zimo in poleti in se obnese v vseh situacijah. Ker smo bli septemberski smo vzeli kombinirane vreče in je blo super. V Mozirjah so pa blazno prijazni, tak da se splača jit tja z avto in ti bodo pokazal vozek, pa prosi jih ce lahko poskusis ga dat v prtlazbnik.

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
30.8.2007 12:22:23   
piškamiška
Tudi midva sva že bila na ogledu Hartana v Mozirju. Tam nama je prijazna gospa vse lepo razložila in pokazala in  lahko sva preizkusila voziček (tudi za v avto).
 

(odgovor članu trinityslo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
31.8.2007 14:58:49   
banja
Živjo!

Tudi mi imamo Hartana ZXII in smo ga tudi kupili v Mozirju, saj je bil tam cenejši kot v Rutarju, kjer pa so imeli samo star model. Tudi mi smo ful zadovoljni z njim, se ga zelo lepo vozi.

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček Hartan ZXII-itak spet
2.9.2007 12:43:45   
NAVT
Mi smo novi uporabniki ZXII in je super vodljiv. Prej smo imeli hauckov mini star in smo ga težje vozili. zadnjič smo tudi preiskusili vrečo za dež (je priložena). Mi smo vsi ful zadovoljni!

(odgovor članu banja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?