|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba 3 - letnice v LJ
8.9.2007 22:22:39   
Tinca7
Zanima, me, kam naj peljem mojo triletnico, da se malo razgiba. Pregledala sem vse možne variante (ples, telovadba,....), a je problem v tem, da se vsi ti programi izvajajo ob popolnoma neumnih urah (vsaj zame). Vse je tam ob treh, mogoče štirih popoldne, ko smo še v službi ali pa na poti iz nje.

Ali je kdo zasledil kakšno luštno razgibavanje za malčke v LJ, ki se izvaja v poznih popoldanskih urah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba 3 - letnice v LJ
8.9.2007 22:38:49   
živa
Morda kaj od tega:

http://www.fitmami.com/bamberbam.html

http://www.plavanje-dojenckov.com/

Lp,

živa

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba 3 - letnice v LJ
8.9.2007 22:49:27   
Anonimen
Društvo GIB na Drenikovi. Za 2-3 leta je vadba od 18h do 19h. Za skupino 3-4 pa že ne vem več kdaj, ampak kolikor vem, pred 17. uro ne.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba 3 - letnice v LJ
9.9.2007 8:28:12   
nuala
Šprtno društvo G-rega na Ježici.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba 3 - letnice v LJ
26.9.2007 21:42:21   
Anol
Pa Jaki šport imajo tud telovadbo za tolk stare ob sredah 17h v ŠRC Koseze Naš Ažbe je bil ravno danes na predstavitvi in mu je bilo všeč. Začnejo z oktobrom. Poglej na tale link http://www.jakisport.com/typo/index.php?id=19.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?