|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Abrazija - rumenkast izcedek
11.9.2007 20:15:45   
fitzgerald
Drage moje, najprej hvala, ker mi je branje vaših sporočilc v veliko spodbudo pri prebolevanju moje izgube...

Zdaj pa vas prosim za nasvet:

V petek (pred 4 dnevi) so mi opravili abrazijo, krvavitev je precej hitro ponehala, se je pa prej rjavkast izcedek prelevil v nekako bolj "mokrega" in rumenkastega.

Ali je to normalno? Vročine sicer nimam, v matrenici pa me včasih malo zaboli oz. špika, česar prve dni nisem opazila...

Me zdaj malo panika grabi, upam, da je to vse normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Abrazija - rumenkast izcedek
11.9.2007 20:21:05   
Anonimen
Živjo.

Meni pa so abrazijo napravili v četrtek, se pravi dan pred teboj.
Jaz sem tudi kar dosti krvavela po obraziji zato sem ostala na opazovanju čez noč, potem pa se mi je krvavitev ustavila in je blo dva dni čisto v redu.
Sedaj pa imam že dva dni krvave izcedke ko grem lulat, pa tudi ne vem če je vse v redu.

Meni so rekli, važno da ni vročine, krčev in da ni močne krvavitve.

Tko da sva nekako v podobni situaciji.

Želim nama obema da bo vse ok.

Vesna

(odgovor članu fitzgerald)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Abrazija - rumenkast izcedek
11.9.2007 21:22:41   
nena22
pozdravljeni!

mi je zelo žal, za obedve in user posted image  za obedve!!

punci tudi sama sem šla čez to in naj vama povem, da se maternica počasi privaja na stanje pred nosečnostjo. upam da sta dobili teden bolniške in ga iskoristita za počivanje ker res pomaga....

krvavitev- počasi mora ponehavat in izcedek iz krvavega postaja rjav nato romen(podobno kot čišča po porodu)če bi opazili večjo krvavitev oz da gredo iz nožnice strdki krvi pa takoj v bolnico. kolegica je odnesla s sabo tudi vložek, da so zdravniki videli... pozorni bodita tudi na telesno temperaturo. pojavljajo se lahko vrtoglavice, slabost, bruhanje...zato vama svetujem, naj vaju doma razvajajouser posted image user posted image

upanje umre zadnje, zato punce glavouser posted image  pa v nove boje...

če vaju karkoli zanima pa kar uprašitauser posted image user posted image user posted image

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Abrazija - rumenkast izcedek
11.9.2007 22:03:56   
Naja30
Tudi jaz sočustvujem z vama. Pred skoraj dvema letoma sem šla skozi to preizkušnjo zaradi odmrtja ploda in vem, kaj preživljata.

Meni so rekli, da bo krvavitev počasi ponehala, če pa se na enkrat spet poveča količina, pa naj pridem takoj nazaj. Ko mi je prenehala teči kri, sem imela tudi tak rumenkast izcedek.

Res naj vaju razvajajo in počivajta. Čas bo prinesel tudi za vaju srečo!

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Abrazija - rumenkast izcedek
12.9.2007 14:37:10   
Neža7
Žal me je za vašo izgube.user posted image
Jaz sem imela ss pri 19.tedov z abrazijo 28.6.2007. user posted image
Bila sem 2 dni v bolnišnici. Krvavela sem dva tedna.
Če sem počivala mi ja nehalo, vendar, ko sem kaj delala (saj sem samo delala, da ne bi preveč postala depresivna) mi je kar zacelo krvavit. Ko sem mislila, da  mi je ponahalo (100%) mi je takoj po spolni odnos ponovno začelo rahlo krvavit.
Da se mi je zdelo, da sem imela ful dolgo krvavitev oz. sem imela rjavkast izcedek.
Prvi M sem imela 34 dni po abrazijo in ta drugo (normalno) 28dni. Sedaj samo cakam in upam, da bom imela ta 3 M spet noramalnega (28 dni).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Abrazija - rumenkast izcedek
14.9.2007 11:20:34   
fitzgerald
Hvala punce moje za spodbudne besede in opis vaših izkušenjuser posted image

Sem v sredo potem izkusila še posebej močne krče in špikanje in sem bila že malo panična - no, ampak na koncu se je izkazalo, da so bili bolj živci, pa napor.

No včeraj pa je bilo že bolje, se mi zdi, da sem se fizično že skoraj čisto opomogla, me pa daje srček...

Vesnyca, upam, da je pri tebi tudi že bolje.

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?