|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 13:55:01   
pety78
Evo, zopet jaz. user posted image

Kuhinjo, ki je v stanovanju bomo malo dodelali:
- dvignili pult in višino elementov, ...

pri tem pa nastane problem, ker je premalo ploščic, zato sem v dvomih, kaj naj dam na steno:

1. kupim enake ploščice?
2. kupim kerock v isti modri barvi kot je pult
3. kaj drugega?

http://shrani.si/?stanovanje12c85.jpg


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 13:56:49   
Anonimen
Enake ploščice, itak, čeprav ne vem, kaj je to kerock.

Zakaj boste pa dvignili? Saj človek se vsega navadi.user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 14:06:16   
pety78
Midva sva oba velika, res velika, ona dva, ko sta prodala stanovanje sta pa (no, ona) bolj majhna. In pult nama je res prenizek, itak pa bova še nekaj elementov dokupla in bomo kar sedaj vse zrihtali, ker še ostalo renoviramo. Pa tudi elementi na steni so bolj nizko in jih je težko odpirat za nas velike bimbote. user posted image Ker že glih delamo.... da bo nekaj časa mir. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 14:06:58   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

čeprav ne vem, kaj je to kerock.




Da bi bilo po celi sten tako modro, kot je pod napo, torej takšno, kot je pult.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 14:51:53   
Lunca1
Kerock je ena posebna masa, ki jo imaš namesto navadnega pulta. Se nič ne vidi spojev, ker se to lepo spolira. Je pa dragooo. Poglej napr. na tej sliki, ko imaš spuščen pult. Pa tudi korito ti lahko naredijo iz njega.
http://www.mizarstvo-erjavec.si/kuh_10A.htm

Tukaj imaš tudi steno oblečeno v kerock.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 15:15:39   
rr.mm.dd
Zakaj pa ne bi višine pulta regulirali na način, da ima vsaka omara še en dodaten predal?
Če vam je to v tej fazi težko, lahko date narediti samo "kvazi" planke. Marsikje je spodnji "cokel" drugačne barve, torej bi lahko pod omarice dodali kvazi predal v modri barvi?

Kavo pijem user posted image

user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 15:36:19   
pety78
Višino pulta bomo dvignili in bo cokel večji. Ne vem, kaj naj naredim na steni, ker bomo tudi stenske elemente prestavili malo višje, pa zmanjka malo ploščic. user posted image

_____________________________



(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 15:44:30   
Anonimen
Jaz bi dala iste ploščice.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 16:48:22   
Skaana
Kaj pa kar kakšen aluminjast rob? Po moje bi prav lepo izgledalo. Ali pa, če bi dobila, kakšno zelo široko aluminjasto držalo za kaj gor obesit.


_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 17:18:22   
suzanamai
Jaz bi na tvojem mestu dala steklo v kakšni hudi barvi. sama ga imam in je super, sliko si lahko ogledaš v mojem albumu. Če rabiš to delamo v naši firmi, tako da me lahko kontaktiraš na zs, ti bom dala ugodno ceno.

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 17:23:36   
MarijaPo
Tudi jaz bi dala enake ploscice.
Je pa izjemno prakticno dvignit pult. Mi ga imamo na 92 cm in je noro dobro. Ko kuham me koncno vec ne boli hrbet (visoka sem 170cm).

BTW: tvoja kuhinja je zelo zelo lepa. Bravo. :)

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 17:45:36   
Naja30
Ja, res je zelo lepa kuhinja, sem se kar zagledala v njo user posted image

No jaz bi dala ploščice enake barve.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 19:31:26   
polona2
Ta temno modra je meni osebno zelo zamorjena barva, zato bi to poskušala razbiti s kakšnimi drugimi ploščicami.Nekaj živahnega, ampak raje enobarvnega, ker dopolniš lahko kombinacijo ploščic tudi z raznimi dodatki.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 21:17:24   
Anonimen
Ploščice stran.
Temno moder pult stran, ker zamori lepo kuhinjo.

Če ti je modra všeč, izberi steklo kuhinji prijaznejšega odtenka user posted image .

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 21:51:06   
rija
mah, jaz bi tole kar je modrega vrgla ven....mi ni všeč....

dala bel pult in neke ploščice v toplih barvah ali pa pobarvala steno, pa gor fliknila steklo....kar se meni osebno itak zdi veliko boljša varianta....pa cenejša....

pa kuhinjo bi kompletno prepleskala in niti na kraj pameti mi nebi prišlo, da dam tisti bel rob zgoraj...kaj takega se dela v starih vilah, ki imajo 3,5 metre visoke stropove ne pa v blokovskih stanovanjih....user posted image

ker sicer so sami elementi super....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 21:53:48   
Anonimen
mah, jaz bi tole kar je modrega vrgla ven....mi ni všeč....

dala bel pult in neke ploščice v toplih barvah ali pa pobarvala steno, pa gor fliknila steklo....kar se meni osebno itak zdi veliko boljša varianta....pa cenejša....

pa kuhinjo bi kompletno prepleskala in niti na kraj pameti mi nebi prišlo, da dam tisti bel rob zgoraj...kaj takega se dela v starih vilah, ki imajo 3,5 metre visoke stropove ne pa v blokovskih stanovanjih....user posted image

ker sicer so sami elementi super....


E, točno tako.

Samo se mi ni dalo tako na dolgo pisat...user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 22:02:44   
rija
mam ekonomsko, tisto staro, ko so nas gnali za pisalnimi stroji....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 22:04:06   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi še pulte vrgla ven user posted image user posted image user posted image - se šalim ... ne kuhinja je spodobna, če odmislimo vse modro. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moja kuhinja - popravki
12.9.2007 22:06:29   
Strawberrie Cherrie
Definitivno bi tole modro ven. Pa štekarje nujno menji. Pa tisto svetlomodro plastiko od kuh.pripomočkov dej v predale.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moja kuhinja - popravki
13.9.2007 9:07:00   
pety78
Ok, punce, hvala za nasvete, ampak to je kuhinja, ki sta jo imela bivša lastnika, sedaj pa jo bomo mi malo preuredili, vključno z beljenjem. user posted image Kar se tiče ploščic ali stekla, se še odločam. Pult pa definitivno ostane moder, ker noro dober zgleda v živo, pa še ploščice po tleh v kuhinji so modre in jih ne bi rada menjala, saj so nove.
Štekerji pa definitivno drugi.


_____________________________



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moja kuhinja - popravki
13.9.2007 11:15:30   
LoCa
js bi na tvojem mestu nrdila al tako kot pravi suzanamai, kar je mi zdi super ideja, če hočeš kuhinjo bolj poživit.
al pa tko kot jaz user posted image . mi smo sicer dali novo kuhinjo (blagor 92cm višini), so ble ap prej tko iber grde rjave ploščice, isti problem, omare so zdej ble višje. itak ne bi pustili rjavih ploščic, zato smo dali hrbtišče iz laminata v isti barvi kot je pult (barva panna). in je pršlo FUL dobro. stene so viola, in sm pol pač še une dele ploščic k vn štrlijo v viola pobarvala. sicer pol ti tam, kjer laminat prekriva že steno (ko že gre preko ploščic) ostane par mm placa, ma meni trenutno ni moteče. se pa to tko reši, da daš tam un selotejp za zavarovat pohištvo ko pleskar, gor tisti latex al kaj že, k tesni, pol pa čez prepleskaš z barvo stene, pa je vse tip top. aja, pa tam kjer je stičišče pulta n hrbtišča mamo tako letvo kovinske barve zatesnejno, da ne gre voda vmes.

< Sporočilo je popravil LoCa -- 13.9.2007 11:16:09 >

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moja kuhinja - popravki
13.9.2007 12:06:49   
Anonimen
no js ti samo pokažem kako smo mi to rešil v prejšnem stanovanju ki ni blo moje in nisem mela namena metat ven ploščic niti se denarno ne vem kaj špogat. če bi blo moje pol bi blo pa tko k mam zdej :)

se prav tam kjer je zmanjaklo ploščic pod spodnjimi elementi smo dal eno letev leseno v taki barvi k je bla tut kuhna. pa tam kjer sta uni dve trikotni polički so zadej v ploščicah luknje od bivše pipe. ti bi lahko v takem primeru spodej dala isti kerrock v ozkem pasu recimo. najprej se pa prepričej če niso ploščice položene tok visok k so na stranski steni. če maš pa dnar pa vrž vse kar je po stenah ven pa dej kako živo barvo šipe not k tale temno modra po steni je čist preveč morasta

user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moja kuhinja - popravki
13.9.2007 14:35:47   
pety78
Lara, ja, to modro bom dala stran s stene. Samo pult bo ostal moder in ploščice po tleh. Pa ne vem, ali naj dam iste ali naj dam kaj drugega. Verjetno bodo kar iste ploščice.

Hvala vam za nasvete.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moja kuhinja - popravki
13.9.2007 15:36:10   
Skaana
Sicer stvar okusa, a če boš dala povsod ploščice, daj nekaj bolj živega gor, ne pa bele user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moja kuhinja - popravki
13.9.2007 15:52:25   
pety78
Kakšne pa, da bodo pasale?

_____________________________



(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?