|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 12:50:27   
kodrana
žal mi je. sem se pošteno zjokala ob tvoji zgodbi. res mi je hudo. jaz sem imela zapozneli splav v 9 tednu. mojo prvo pikico sva izgbila. sedaj so že trije ciklusi za mano. upam, da četrte M ne dočakam.

tudi tebi bo posijalo še eno sončece, boš videla. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 12:53:39   
muki1
Pikabu.... user posted image . Nobena beseda te ne bo mogla potolažiti, čas, le čas bo tisti, ki bo zaprl rano...zacelila se ne bo nikoli.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 13:19:36   
Jančika_
Pikabuuser posted image , drži se.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 14:26:29   
frrrr
Pikabu, drži se! izjoči se! poglej svoja sončka, ki pridno rasteta in objemi svojega moža! kmalu naj se vam pridruži še kakšen zdrav otroček! in vaš angelček naj vas čuva! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 14:37:50   
Anonimen
Joj Pikabu user posted image  Nisem vedela, da si bila noseča. Vem, kako boli in da ti po glavi roji milijon vprašanj. Nič nisi ti kriva. Vsaka stvar v življenju se zgodi z razlogom. Jaz grem naprej z mislijo, da z otročkom nekaj ni bilo v redu. Ne očitaj si. Tako se je moralo zgoditi. user posted image  Drži se user posted image

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 14:39:52   
Neža7
Pikabu.... Kako žalostno user posted image user posted image  
Sem se kar spominjala na mojo Nežo, ki sem jo rodila 28.6.2007. Bila je 19 tednov stara. Nisem jo morala pogledati, ker je bilo tako tiho v porodni sobi. Čutila sem jo, ko je pokukala ven na svet od 20:05. Bila je hladna.
8ur pred porodom sem videla, kako je bil srček, vendar so rekli, ker mi je vse voda odtekla, da ne upam preveč, da bo preživela. Zgleda, da je tudi bilo vnetje. ZAKAJ??????? NEKOLI NE BO VEDELA..

Drži se user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 14:48:50   
beki24
Pikabu- tudi meni je zelo hudo, da se ti je to zgodilo! Vem, da te trenutno ne more nič potolažiti, ampak držim pesti, da boš kmalu zagledala novouser posted image user posted image . Objemi svoja dva sončka, predvsem pa ne smeš očitati sebi, ti nisi nič kriva!

_____________________________



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 15:39:48   
arielca
Ojoj.... Pikabu, moja draga, ostala sem brez besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Pa zakaj se take strašne stvari dogajajo takim dušicam, kot si ti. Velik user posted image user posted image user posted image  zate in srčno upam, da žarek upanja kmalu posije v tvoje srce. Mislim nate user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
20.9.2007 21:52:42   
mamuška
Pikica, s tabo smo, kolikor se da, v mislih in molitvi. Ne, ni treba bit močna in ne, ni se treba "držat", odžaluj in izlij bolečino, da boš kasneje lahko z njo živela. Nikoli ne bo kot prej, vendar se bo dalo živeti naprej. user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
21.9.2007 7:38:44   
Clody
PIkabu moja, sem potočila vse solze, kar jih imam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bodi močna za svoje tri sončke, ki jih imaš doma. Vaš angelček pa je dobil prav posebno mesto nekje tam gori in sčasoma boš razumela, da mu je bilo tako namenjeno.  čuval vas bo!! user posted image

Želim vam, da čimprej dočakate novega sončka!!

Imejte se radi!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
21.9.2007 21:20:18   
Pikabu
Punce, hvala vam za vse besede. Saj glava in razum že vesta, kako in kaj, srce je tisto, ki se ne more sprijazniti s to usodo. Včeraj zvečer sem precej umirjena zaspala, danes se je vsa bolečina vrnila v vsej svoji veličini. Pa je spet pomagal en ogromen jok ob možu, pa je bilo takoj lažje.

Sem pa videla, da sem naredila napako v prvem prispevku. Test je bil pozitiven pred enim mesecev, nekje dva meseca sem bila pa noseča. Pa to zdaj tako nima več veze. user posted image

Hvala vam punce, za vse, in vsem, ki vas je doletela podobna usoda, želim veliko poguma za naprej.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
21.9.2007 21:48:17   
frutka_
Pikabu, srce mi je zatrepetalo, ko sem brala tvojo zgodbo. Podobno žalost kot zdaj doživljaš ti, sem doživela sama pred točno 3 tedni. Tvojo zgodba je spet odprla rano in postala sem grozno žalostna...ne vem kaj naj ti rečem, napišem...mene je vsa zadeva totalno sesula. Sploh več ne razmišljam o ponovni nosečnosti, ker mi je muka. Poskušam se zaposlit s službo, s tamalim, s čimerkoli. Nobenega dojenčka nočem pogledat v parku in težko mi je pri srcu, ko je okrog mene toliko frišnih nosečk.
Upam, da nam bo bolje. Naslednji teden dobim patološko-histološke izvide in upam, da bo slika bolj jasna.

V mislih s teboj,  frutkauser posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
21.9.2007 22:24:33   
Pikabu
Draga frutka, meni je pa misel na novo nosečnost v tolažbo. Vem, da me bo neskočno strah, vem, da bom pazila na vse tisto, kar si sedaj "očitam", da sem ali nisem naredila, ampak želja je premočna. Sicer bova verjetno počakala dlje časa, ampak to me drži gor. Ko sva se včeraj z možem pogovarjala in sem jokala ko dež, so me njegove besede: "S., imela bova še enega." pomirile. Zvečer sem zaspala zelo umirjena. Sicer je zjutraj spet sledil tisti šus v glavo, ni ga več, pa čez dan se je spet pojavila vsa bolečina, ampak možev objem, njegovo zagotovilo, da to ni konec zgodbe, me vedno znova pomirja.

Draga Frutka, želim ti veliko poguma. Skupaj se bomo borile in tudi me bomo našle svojo srečo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
21.9.2007 22:28:58   
Anonimen
Brez beseduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
25.9.2007 17:31:00   
Svet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
25.9.2007 23:08:06   
viv_
Pikabu, tebe bi pa res najraje zdajle objela... zares in ne samo takole user posted image

Vi štirje se lepo stisnite pa pocrkljajte, pa bo saj mejčkeno boljš...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
25.9.2007 23:15:43   
Splet.Ka
user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se, nisi sama!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
8.10.2007 11:23:00   
žiža
Pikabu iz srca ti pošiljam objem. Naj se končno pretrga sivina okoli tebe. ne morem verjeti koliko hudega si pretrpela v zadnjem času.
drži se user posted image user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tudi mi imamo svojega angelčka
8.10.2007 20:59:16   
Anonimen
Kako grozno. user posted image  Vem kako je, ko izgubiš tako zaželjeno mali pikico... user posted image

Drži se user posted image

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?