|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaskrbljena
30.11.2004 9:07:39   
ery
Joj punce, zdaj pa res ne vem kaj je to... Včeraj sta se pokazali :roza:..
zdele grem pa na WC, mi pa priteče mal rdeče...:zmeden2:

Kaj naj bi bilo to? Je bilo čisto malo.. A moram še enkrat test delat? Joj upam da ni... sej veste kaj mislim...
Ker sem se res veselila....

Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaskrbljena
30.11.2004 9:49:07   
Natka1
Ery, kateri test si pa delala?

Ravno včeraj smo se malo razpisale, da Romed menda ni najbolj zanesljiv. Poskušaj s CB.

Meni je tudi Romed pokazal dve črtici, CB pa -, v soboto in tudi danes. Jaz sicer nezaželjenega obiska :hudicek: še nimam. In ostaja upanje, da morda še nimam zadosti nosečniškega hormona, čeprav me je zjutraj, ko sem naredil CB popadla huda žalost.

Upam, da je vse kaj drugega pri tebi kot kaj slabega, nekaj :angel::angel::angel::angel: za srečo in vse dobro ti želim.

Natka

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaskrbljena
30.11.2004 9:59:17   
ery
Natka1, delala sem test Romed, ker mi je v lekarni rekla, da je enako zanesljiv, samo da nima plastične škatlice in je zaradi tega dražji.

Ampak zaradi sebe bom šla danes po test CB, pa bomo videli. :zmeden2:

Natka1, tudi jaz upam, da v tvojem trebuščku kaj raste...:angel:

Najraje bi šla že zdaj iz službe po CB in kar naredila test... Joj... ne vem kaj naj... v trebuhu me kar zvija, pa skos me lulat...

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaskrbljena
30.11.2004 10:22:13   
Natka1
Hvala Ery za lepe želje, upam, da res v mojem trebušku kaj raste. Enako želim tudi tebi.

Sicer pa bo čas prinesel svoje. Malo moram očitno biti potrpežljiva, kar pa ni ravno moja najboljša lastnost v trenutku, ko si nekaj zares želim.
Verjetno je tudi pri drugih podobno.
Jaz ti želim, da ti CB pokaže en velik + .

Natka

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaskrbljena
30.11.2004 10:28:12   
cmokec
O.da bi ti CB pokazal enega nasmejanega :duda:. Držim pesti.
Če bi bila na tvojem mestu, bi se vsedla v avto, šla do prve lekarne, kupla in takoj probala.

Mislim nate,

cmokec

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaskrbljena
30.11.2004 10:52:00   
Vrtnica1
Ery, jaz prisegam samo na CB, pa čeprav me tudi Baby check ni nikoli izneveril. Romeda nisem pa nikoli poskusila, ker mi ga je prodajalka odsvetovala, češ da ni ravno najbolj zanesljiv. Ne vem:zmeden:
Poskusi še z CB, pa reci v službi, da moraš, ne vem, nujno po vložke, da si dobila M al pa kaj podobnega... :zmeden:
držim pesti:rozica:
Lp, V.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaskrbljena
30.11.2004 10:57:47   
tinkamiška
Ery, nič obupat:rozica: Če je kak flekec na hlačkah še ne pomeni, da nisi:nosecka:. Bi pa danes nardila še en test, al pa bi šla kr urin dat v laboratorij.

Držim pesti,fejst fest!!!!:miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaskrbljena
30.11.2004 10:59:44   
ery
Hvala za zelje Natka1 in Cmokec!!! :)
Lucy ti si me pa potolažila, upam da je res to pri meni, kar si napisala...

Cmokec, jaz imam lekarno čisto blizu, grem lahko peš. Problem pa je, kako naj grem ven, ker smo tukaj kot v zaporu. Bi se mogla kaj zmislit, ampak je še to bolj težko...

Zanimivo je to, da sta se mi na Romed testu pokazali obe močni črti, ampak kot zgleda moram res še CB probat...

Bom upoštevala vaš nasvet!

Zdej pa veselo na delo...jaz tudi mislim na vas VSE!!!

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?