|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija?
2.12.2004 11:18:10   
Simči
Punce, lepo pozdravljene! Sicer vas redno spremljam (vsak dan), oglasim se pa zelo, zelo redko.

Drugače sem pa že ¨stara¨ članica RR in kot nekaj drugih tukaj gor, z dolgo ¨čakalno dobo¨ za :duda:!:((

Sedaj me pa zanima, kakšne so vaše M, kako dolgo trajajo?

Moja M je namreč, odkar sem poleti jemala Klomifen malo :zmeden2:. Ciklus je sicer enako dolg (24 dni), vendar pa traja 9-10 dni. Vseskozi, razen 7. dne izcedki, kjer porabim 1 mini vložek na dan! Dan - dan pa pol pa je full močna! Ovulacijo sicer imam, po svojih opažanjih.
:hudicek:, dokler nisem jemala Klom. je bilo vse ok, 4.dan močno, potem pa do 7. dne izcedek.

A veste kakšen domači recept? Zadnjič je ena omenila, da si je M uredila s krvomočnico, to sedaj pijem nekje 4 dni.
Prosim za ideje, ker do G je tako zapleteno (dela samo 1x na teden, pa full gužva ..., se pa odločam za prestavitev).

Lepo se imejte, pa držim :miska: za čimprejšnje stanje :nosecka:!

Titka
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?