|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:02:03   
Anonimen
eh, dajte no, to pa da sred lj smog vdihava pa tudi, kje drugje še kaj drugega....

aja pa ko sem bila noseča je tudi papala preparateuser posted image .

al bina. a naj nosečniške nosim?user posted image   mere niso enakeuser posted image

Ženske, včasih komplicirate, kjer vam sploh ni treba. Kako pa ti veš, kako izgleda pri mojem frizerju? Mogoče pa je prostor, kjer ji ni treba tega vdihavati in bo tudi lahko mirno spala? mogoče mi je sploh ne bo treba Ujčkkat, ker mi bo hčerka njena? ne takoj, nekoga naskočit in delat prehitrih zaključkov in posploševatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Verjetno bi dobla živčenga če bi mi stranke vsake tolko časa mogle zibat zraven.


Zato pa najbrš nisi frizerka :)


Fruzerka nisem, pa to nima veze zdaj. Tudi če bi bla, bi jo nagnala, sem že rekla.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:03:16   
r1ta
Meni se pa zdi da tale frčafela (lastnica bloga) nima otrok. Sem si vzela čas in se šla šerlokholmsa po zgodovini prispevkov in se mi zdi da je stara 20 let, študetka FDV-ja, ko pa govori o "tamaumu" pa mislim da se gre za njenega bratca. Kakorkoli že, meni se je s takšnim razmišljanjem zamerila in mislim da ni kaj prida oseba. Močno upam, da ko bo in če bo imela otroka, da bo imela mleka za izvoz in da jo bodo dojke tiščale in bolele vsaki dve uri in da vsaj dve leti ne bo mogla iz stanovanja, ker bo dojila. Tako.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:03:30   
Anonimen
mogoče mi je sploh ne bo treba Ujčkkat, ker mi bo hčerka njena? ne takoj, nekoga naskočit in delat prehitrih zaključkov in posploševatuser posted image


Joj sploh pa mi taki grejo na živce ko avtomatsko računajo na druge.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:03:34   
Anonimen
al bina. a naj nosečniške nosim? mere niso enake


A prednosečničkih nimaš pa nič?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:03:41   
Strawberrie Cherrie
Nivess, pa kaj te to briga, če si ti tako proti, pač ne delaš tega. Ne bodi tolk nestrpna, no.

Jaz sem težavo s frizerko reševala tako, da mi je prišla na dom. Naročila sem jo ponavadi ob uri, ko je dete zaspalo, tko da sva glih za glih naredile vse skozi do prvega dojenja.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:05:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

al bina. a naj nosečniške nosim? mere niso enake


A prednosečničkih nimaš pa nič?


Mogoče pa ima ponosečniške kilograme user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:06:21   
ElaM
Meni je pa to čudno, da se doji vsepovsod, ker izhajam iz predpostavke, da človek rabi mir pri jedi, ravno tako dojenček. In, če je priklopljen na dojko sredi trgovine, zame to ni mir. Sem videla mamico, ki je dojila v Obiju sredi rož, v tisti umazaniji. Ma, ne vem no, malo zdrave pameti je pa tudi treba imeti.


_____________________________

:)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:06:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Nivess, pa kaj te to briga, če si ti tako proti, pač ne delaš tega. Ne bodi tolk nestrpna, no.

Jaz sem težavo s frizerko reševala tako, da mi je prišla na dom. Naročila sem jo ponavadi ob uri, ko je dete zaspalo, tko da sva glih za glih naredile vse skozi do prvega dojenja.


 

Kaka nestrpnost lepo te prosim no. Prej iskrenost.


No vidiš pametno si se ti znašla.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:07:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

al bina. a naj nosečniške nosim? mere niso enake


A prednosečničkih nimaš pa nič?


Mogoče pa ima ponosečniške kilograme user posted image


Ja no, pol je pa res treba celo garderobo menjat user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:10:48   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vedno se da malo zamakniti se, tukaj ni vprašanja. In res ni nujno potrebno, da se otroka vlači po šopingih celo dopoldne.



Ne vem zakaj, ampak al bina, vedno me prehitiš in napišeš tisto kar sem jaz hotela napisat.user posted image user posted image user posted image
Jaz do tretjega meseca starosti moje pupe nisem hodila po šopingih, pa tud pol nisem hodila po štacunah, ker jih ne maram.
Sicer sem dojila samo dva meseca, ampak se nikoli nisem razkazovala in dojila v javnosti, ker ni potrebe na me vsak ke v joške gleda. Pa še tamali bi se lahko zaletel, ki bi ji bil kdo fovšuser posted image user posted image

Drgač pa Seven  RR a ti res nimaš druzga dela kot teme o dojenju gor popat. Sem že ene parkat naletela da neprestano nabijaš o tem dojenju. Me mal moti no.  Ti hočem to že dolg povedat, pa nočem bit anonimna.
Drgač pa brez zamere nouser posted image

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:12:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

al bina. a naj nosečniške nosim? mere niso enake


A prednosečničkih nimaš pa nič?


ne boš verjle edine kavbojke, ki sem jih spravla nase so mi poknile po 3 nošenjihuser posted image .

nivess tebe pa ne komentiram več

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:12:20   
pety78
OK, sem pravkar govorila z mojo sestro, ki je frizerka. Mi je pravkar vrnila klic od zjutraj, pa sem jo vprašala, če hodijo k njim tudi mamice z dojenčki, pa je rekla da ja. user posted image Sicer jih nimajo na kolenih, ampak v lupinici, ali pa ga katera pocarta, dojit jih pa hodijo v njihovo kuhinjo ali pa v prostor, kjer je tudi solarij. Tako!user posted image

Je pa res treba malo pazit, da se ga ne pošprica s kakšnim preparatom ali lakom za lase. Vse morajo biti bolj pazljive, kar jim seveda včasih otežuje delo, ampak ker so zelo fejst in razumevajoče punce, jim ni težko. Pa še malo pocartajo otročka, ki jim popestri dan.

No, jaz ga sicer vseeno ne bi vozila tja, mogoče zato, ker sem razvajena in me sestra popedena kar doma pri meni ali njej. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:16:45   
Anonimen
no pety, vidiš kako gre vse to lepo. moja bo imela še košaricouser posted image .

Sicer vas pa razumem kako reagirate, ker bi verjetno jaz tudi, če 1. ne bi bila prisiljena biti pri frizrju z dojenčkom. poroka... Saj se verjetno spomnite leto dni nazaj, kaj mi je ena druga fizrka naredil iz las tik pred poročnim dnem.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:18:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

no pety, vidiš kako gre vse to lepo. moja bo imela še košaricouser posted image .

Sicer vas pa razumem kako reagirate, ker bi verjetno jaz tudi, če 1. ne bi bila prisiljena biti pri frizrju z dojenčkom. poroka... Saj se verjetno spomnite leto dni nazaj, kaj mi je ena druga fizrka naredil iz las tik pred poročnim dnem.


Ti, pa verjameš, da ne spomnim? Še zase se ne, kaj je bilo pred enim letom, pa se bom zate user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:19:23   
Anonimen
js sem tut hodila z dojenčkom k frizerju. so what? otrok je bil v delno ločenem prostoru speč v lupinici skos na mojih očeh. ne vem v čem je fora da ne bi smel peljat otroka s sabo k frizerju. kaka bolana finta je pa zdej to? kr neki!

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:21:59   
Anonimen
v čem je fora da ne bi smel peljat otroka s sabo k frizerju. kaka bolana finta je pa zdej to? kr neki!


Kdo pa ti je rekel da ne smeš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:22:21   
jagoda77
meni tud to dojenje v javnosti ni ravno primerno, pač ne zdi se mi kulturno.

Sej oki, otrok rabi pa ne vem kva še vse, ampak ej... ni glih najboljša primerjava, sam vseen... potem če dva fajn prime da bi seksala pa ker ravno ona ovulira, se tud lahko sred šopinga dol data pred vsemi? verjetno bi bilo PRECEJ zgražanja...

sam povem svoje mnenje...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:22:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

v čem je fora da ne bi smel peljat otroka s sabo k frizerju. kaka bolana finta je pa zdej to? kr neki!


Kdo pa ti je rekel da ne smeš?


zgrožena sem nad tvojim zgrožanjem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:24:47   
pety78
Jagoda, sex pač ne moreš primerjati s prehrano. Niti potrebe dveh odraslih ljudi s potrebami dojenčka. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:27:43   
Anonimen
Nisem hodila k frizerjo,ne hodim k frizerju,da bi prakticirala dojenje,torej ne vem o temu nič kako se temu streže,ampak sem za,dojenje,kjer pač otroka prime lakota.Če lahko joške po plažah kažemo,če so joške na vseh palakatih tudi jumbo,pa na vseh reklamah pa v vseh filmih,kaj je pol to zgražanje nad doječo materjo.Take negativne pripombe lahko dajejo le nezrele osebe,mal čez les.ne bi nadaljevala,ampak lahko si mislite,da za take osebke imam samo grde besede.Jaz sem podojila,če je bila nuja tudi zunaj doma,na plaži,na sprehodu,zaradi tega pa že nisem domov laufala.
Pfej in pfuj vsem ženskam,ki se zgražajo nad dojenjem v javnosti!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:27:49   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

OK, kaj pa vsi ti preparati? Da jih bo dojenček vdihaval?user posted image

To je pa čist mim. Jaz je pa k frizerju res ne bi peljala, mam raje grdo frizuro.





Se strinjam!

drugač glede dojenja in flaše je pa tako v mojem primeru-naš flaše ne potegne za noben dnar, torej je v poštev prišla edin joškauser posted image . Ravno na klopci v centru še nisem dojila, sem pa enkrat (mogoče 2xuser posted image ) v mercatorju-v tamkajšnji restavraciji, za mizo kot se spodobiuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:28:49   
jagoda77
ni primerjava golega seksa... ampak spočetje otroka

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:28:55   
Strawberrie Cherrie
Sploh ker je dojka prvotno namenjena za 'hranjenje otroka' ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:29:12   
sazi
Sej oki, otrok rabi pa ne vem kva še vse, ampak ej... ni glih najboljša primerjava, sam vseen... potem če dva fajn prime da bi seksala pa ker ravno ona ovulira, se tud lahko sred šopinga dol data pred vsemi? verjetno bi bilo PRECEJ zgražanja...

user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?