|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev
2.10.2007 14:40:58   
*anamor*
Haj

ker sem nova, vas vse lepo pozdravljam.
Tudi jaz se s partnerjem trudim, da bi zanosila, sicer šele 1 mesec, vendarle bi bilo že fajn če bi. Vendar nama ta mesec ni uspelo zato, sva se odločila, da bova gledala na plodne dneve. Ker pa jaz imam menstruacijo zelo različno, to pomeni od 30 - 35 dni, me zanima kako si naj izračunam te plodne dneve.

Lepo prosim pomagajte mi ker sem že zelo obupana.

P.s danes zjutraj sem opravila test in je bil negativenuser posted image user posted image user posted image


Romy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev
2.10.2007 14:46:14   
Petraa
Ti svetujem da ne štej in ne glej te plodne dneve in ne vem še kaj.Spolni odnosi naj bodo na 2-3 dni,tako ne moreš zgrešit ovulacijo

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev
2.10.2007 14:47:03   
Estrella*
poglej si na tem naslovu: http://urbia.de/services/eisprung/ Vtipkaj svojao zadnjo M in dolžino cikla. Čebelice ti bodo pokazale kar želiš....

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev
2.10.2007 15:15:30   
silvya
Prehitro se sekiraš. Uživajta, to je vse kar je pomembno. Bolj boš gledala, kdaj je pravi čas, bolj boš obremenjena. Poglej koliko se jih trudi več let pa niso obupale. Vključno z mano, ki sem na koncu doživela še najhujše kar se ti lahko zgodi. Ne tarnaj ob takih malenkostih, ker ti življenje večkrat prinese še kaj hujšega, pa ne smeš obupati.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev
2.10.2007 15:23:08   
Taula
Žal oz. na srečo sta komaj začela. Prvi negativni testi te najbolj prizadanejo, posebej še ker je večina mnenja da bo šlo hitro..in da bo user posted image , samo če user posted image redno. Žal to ne prinese rezultata vedno.
Imaš dve opcije..lahko meriš T, gledaš dneve, delaš tabele...itd.
Lahko pa se prepustiš toku, user posted image sproščeno na 2-3 dni oz. kot vama paše.

Zavedati se moraš da je le 25% šanse, da zanosiš na ciklus. (če sta oba zdrava)

In kar je najpomembnejše...banalno, a je res...bolj se boš sekirala, slabše bo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev
2.10.2007 15:44:29   
Zoja Miša
CCa 14-18 dan po začetku cikliusa so najbolj plodni dnevi.
Res je, da ti vsi pravijo, da se ne sekiraj in ne premišljuj o tem, a vem kako ti je, jaz od kar sva se odločila, da bi imela dojenčka, lahko študiram samo še o tem!
Upam, da nama obema uspe!user posted image
Lp, ZM

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev
2.10.2007 19:40:47   
*anamor*
Haj

najprej bi se rada zahvalila za razumevanja ter za odgovore.
Glede tega pa da sva komaj začela delati na tem, se s tem strinjam, samo tudi  ta razočaranja niso prijetna, vendar so še hujša saj so prva.

Lepo se imejte in si tipkamo


_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanositev
2.10.2007 21:44:52   
titi3
Če je vse tako kot bi moralo bit je tako:

Cikel 30 dni=ovulacija na 16. dan,
31=17.
32=18.
33=19.
34=20.
35=21.

Prepisano iz ene strokovne knjige. user posted image

Žal pa ne moreš v naprej vedet kako dolg bo določen mesec ciklus, zato moraš user posted image v dneh od 15. do 22. Vse to ob pogoju, da nimaš kakšnih težav z dolžino drugega dela ciklusa.


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanositev
5.10.2007 20:03:04   
zvezdica.1
Midva se že trudiva več kot 1 leto pa še nisva obupala borila se bova da kmalu zagledava user posted image  user posted image . Zelo si želiva user posted image .

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanositev
6.10.2007 15:34:39   
Anonimen
1 mesec res ni veliko, vem pa kako je, ko začneš delati na tem..kar misliš da bo oz.sploh ne računaš na to, da ti pa mogoče ne bo uspelo.
jaz sem mamica ene sončice, ki ima 3 leta. zdaj se trudiva za drugega sončka ali sončico, pa nič. že eno leto.user posted image . amapak bo...mora biti...
sva šla oba na pregled k dr.Rešu. z njim vse ok, meni je odkril PCO. in zdaj sem na klomifenu in aglurabu.
nama je pa dr.Reš svetoval spolne odnose vsak dan, rekel je, da je to bolje kot na 2 ali 3 dni.
tako da zdaj pridno user posted image , in upam, da kmalu zagledava user posted image  ali user posted image , karkoli, samo da bo nekaj od teh dveh user posted image .

lepo bodite, pikica**, ki si spet iz srca želi eno pikico.

(odgovor članu *anamor*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanositev
2.1.2008 15:53:12   
Colicka
Romy, midve sva približno na istem a ne :)
Midva delva na user posted image  od septembra! Mah ne sekiraj se, slej ko prej, bova zagledali user posted image  :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanositev
2.1.2008 16:35:54   
pf
Colicka, čim manj se obremenjevati, pa bo. Veliko vlogo igra sproščenost, med drugim seveda. Če pa v letu dni ne bo bebice, pa pojdita na kak pregled. No vse je odvisno tudi od tega koliko si stara. Jaz kar podpiram preglede, ker sva sama delala na bebici leto dni, pa nisva vedela, da ne bo šlo po naravni poti. 

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?