|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čistilka na domu
9.10.2007 7:22:54   
Anonimen
Ali prakticirate čistilko na domu?

Jaz sem začela razmišljati, da bi dobila kakšno gospo, ki bi bila pripravljena na 14 dni ali 3 tedne priti pospraviti generalno stanovanje. Saj čiščenje sproti gre (sesanje, brisanje prahu), ampak bolj generalno pa mi pri službi in dveh majhnih otrocih nikakor ne pride na vrsto.
Ali mogoče pozna katera kakšno v okolici Kranja ali Škofje Loke?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 9:04:25   
Naja31
Ja, jaz jo imam in sem full zadovoljna.Pride na 3 tedne, čeprav bi lahko tudi na 14 dni.
Ne poznam nobene na tvojem koncu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 12:14:14   
tajtaja
Ja, jaz iščem eno tako na murskosoboškem koncu.user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 12:16:23   
lemavrica
Midva se tud odločava o temu da bi najela eno gospo ki bi nama prišla 1x na 14 dni mal pospravit. Me pa zanima kaj počnete med tem ko vam nekdo čisti, sama na vem kaj naj počnem ta čas, same si je pa tud ne upam pustit v stanovanju.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 12:16:59   
Anonimen
Kaj pa vam vse naredijo in koliko stane?

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 12:18:38   
tajtaja
Kakor praviš, sproti gre. Ker itak mora kateri od nas vsak dan posesati (vsi razen moža imamo dolge ali srednje dolge lase-tudi fanta) in je po kotih las da ti je slabo.
Prah enkrat tedensko, tla umijem enkrat tedensko, razen če je kakšna nezgoda(polivanje iz flaše..user posted image ).
Za vse ostalo kot je čiščenje oken, zavese, generalno kopalnica...pa mi res zmanjkuje časa.
In se niti ne spravljam zravnen če res nisem sama, ker sem potem samo živčna, ko moram na pol nehat, ker me kateri potrebuje.
Res bi rabila eno!




_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 12:28:48   
natasaom
no,nam pa še jaz iz moje strani povem kako jaz to delam.prejšni teden sem šla čistit eno hišo-prvič.gospa mi je povedala kaj bi rada in šla v službo.sama sem bila v hiši.imela sem dost dela,pa ne zato,da bilo umazano ampak ker je hiša velika.ko sem končala,sem ji napisala kdaj sem odšla in ključ vrgla v kaselc.popoldan me je poklicala,da je zelo zadovoljna in jutri grem spet.user posted image
tudi meni ni bilo prijetno ampak,ker pač rabim evrčke si tid slučajno ne bi upala kaj stikat al pa bognedaj vzet.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 12:46:08   
Anonimen
Jaz bi pustila, da bi delala v dopoldanskem času, ko nas ne bi bilo doma, ker bi tako imela mir, pa še meni ne bi bilo neprijetno, ker ne bi vedela, kaj naj zraven počnem.
Koliko pa računajo na uro? 

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 13:10:54   
tajtaja
Koliko je res v vaših koncih cena na uro? Ker mislim, da se kar po regijah razlikuje.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 13:13:19   
natasaom
ne vem,če lahko napišemuser posted image ,da ne bojo zaklenil moderatorji znajo bit hudiuser posted image  6eur brez čistil

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 14:29:21   
tosja
Tud mi2 iščeva gospo za pomoč v gospodinjstvu. Bi tud likanje vključla. Iz Mb pozna katero zanesljivo gospo???

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 19:22:29   
marjana.r
če vas je strah pustit gospo doma, dajte bit vsaj prvič z njo, pa ne pod nogami oz je spraševat kaj je nardila in kaj ne...sam prisotne bodite. iz lastnih izkušenj vem, da capljanje pod nogami in redno kontroliranje za vsakim gibom ne pelje nikamor. jst še vedno čistim v trstu...no tam so cene drugačne, mislim, da tudi ljudje so malo bolj navajeni tega kot pa tu v sloveniji. zaenkrat sem mela dve slabi izkušnji in sicer ena, ki me je stalno spraševala, če sem nardila to pa ono...druga pa me je dala pulirat vse kar je vidla in to za malo dnarja...tako da k tem dvem me ni bilo več. vam povem, da bo gospa dosti bolj sproščena, če bo sama doma. no sej to je sam nasvet user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čistilka na domu
9.10.2007 21:52:17   
Meggi
No pri takih delovnikih in če češ še biti kaj z otroki je res pametno. Če omeniš babici... bo rekla jst to delala sama.. tralalaal. Res pa se moraš navadit da ti enden hodi po bajti. Pa kam ti bo kej prestavo. Se pa prevečkrat zgodi, dfa imaš vikend za to da "kidaš" po bajti.

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 9:38:33   
strelcika
No jaz sem iz okolice Sevnice, in če katera rabi tam okoli  kakšno pomoč na domu, mi lahko piše na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 12:32:54   
Putka
no, sem ravno hotela novo temo odpret, pa se bom kar semle prilepila.

Smo iz Ljubljane, Šiške in rabim eno žensko enkrat na 14 dni. Tudi dopoldne. Cena v Ljubljani je 4-5€, toliko plačujejo moje kolegice. Likanje je več.

Zdajšnja se mi je namreč izgubila, se ne javlja na telefon, pa ni bilo nobenih problemov, da se razumemo. Tudi nisem zelo picajzlasta, enostavno rabim pomoč.

A katera prakticira kakšen servis? Ker obstajajo tudi firme, ki se s tem ukvarjajo, rajši se grem tako, kot pa eni na roko plačevat, če potem ni resna.

(odgovor članu strelcika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 12:34:20   
KIKI****
jaz bi tud imel aeno in prost vsak vikend za otroke ampak sama rabim  € in si teg ane morem privoščit pa čeprav samo 6 € na uro kar znese mesečno tud 100 €user posted image

(odgovor članu strelcika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 16:53:55   
natasaom
jest si tud ne morem privoščit pomoči.hodim pa čistit zato,da lažje čez mesec pridemo.tak je lajf
sem pa slišala da je v trstu dobr plačan ta del,sam kaj ko ne znam italijanščine.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 19:12:10   
marjana.r
nataša ni nujno da veš italjansko...ker čez hodi tudi ful takih, ki sploh ne obvladajo jezika. dovolj je se zmenit za kak dan in kolko na uro...drugo pa itak pokaže. no jst s tem nimam problema, ampak moja mama je začela delat v trstu pred 15. leti in ni znala niti malo italjanščine...zdaj jo melje na veliko user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 19:12:57   
marjana.r
aja pa še to...niso glih vsi tako radodarni v trstu oz. italiji glede plačil. jst res da dobim 8 oz. 9, sam vem za gospe, ki dobijo tudi samo 5

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 19:37:01   
kepa*
Mene pa zanima predvsem, kaj vse vam te čistilke čistijo in ali imajo svoja čistila.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 19:55:22   
Tinky
Pred leti sem tudi sama hodila pucat v Trst, zato da sem kak euro več dobila. Pod 10 eur na uro se pa sploh nismo pogovarjali.


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 20:56:35   
marjana.r
jst sem vedno naročila kakšna čistila morajo kupit ... od doma nisem nesla nič...razen dobre volje do dela user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: čistilka na domu
10.10.2007 21:05:51   
natasaom
jest sam ori eni uporabljala svoj sesalec-ker ga nima.drugač pa povem kaj rabim in to nabavijo. sej ima čistila imajo pa po moje vse doma.

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?