|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana po porodu
11.10.2007 13:06:15   
ursy78
mene pa zanima kaj kaj kuhate?jest nevem kaj naj jem,da nebo mojegauser posted image zvijalo.saj sedaj od začetka ker je star 14 dni.jest sem čist brez idej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 13:26:32   
Petraa
Nisem menjala hrane ali se čemu odpovedala.Sem jedla vse

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 13:29:55   
Jančika_
Enako.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 13:30:44   
pika30
Praktično lahko ješ vse samo izogibaj se pikantno začinjeni hrani.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 13:36:44   
Blejka26
izogibati se moraš predvsem začinjeni hrani in srovemu sadju.jaz sem se po prvem porodu zelo pazila ampak vsi pravijo da se otrok že skozi nosečnost navaja na to hrano..aja pa svinjsko meso je malo težje prebavljivo-temu sem se tud zelo izogibala

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 13:39:57   
MAŠKA
Izogibaj se tudi paštet, hrenovk in vsega kar vsebuje veliko konzervansov. Te zadeve zelo napenjajo. tako mi je patronažna povedala.

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 17:03:35   
Sisy
dokler ne boš poskusila ne boš vedela kaj tvojega dojenčka napenja...

ene napenjajo delikatese,druge sladkarije,tretje mlečni izdelki četrte pa spet sadje in zelenjava,torej ni pravila...

Jst sem začela normalno jest pa bila pozorna če bo imela po kateri hrani težave in ugotovila da ne smem jest sladkarij,čokolade,mleka in solat.

Torej ni pravila.

Vsak ti bo povedal nekaj drugega česar ne smeš jest pa to ne pomeni da bo tudi pri tebi tako.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana po porodu
11.10.2007 17:54:30   
birdy
dokler ne boš poskusila ne boš vedela kaj tvojega dojenčka napenja...

ene napenjajo delikatese,druge sladkarije,tretje mlečni izdelki četrte pa spet sadje in zelenjava,torej ni pravila...

Jst sem začela normalno jest pa bila pozorna če bo imela po kateri hrani težave in ugotovila da ne smem jest sladkarij,čokolade,mleka in solat.

Torej ni pravila.

Vsak ti bo povedal nekaj drugega česar ne smeš jest pa to ne pomeni da bo tudi pri tebi tako.


To in pa še da se sprijazniš z dejstvom da skoraj vsakega otroka kdaj napenja.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana po porodu
12.10.2007 14:36:54   
nežek
jes sm pa kar pazila, da ni blo surovega sadja, pa začinjenih stvari in hrane ki napenja. Prvi mesec je bil jedilnik res bolj skop, goveja juhica, pire krompir, čežana, špinača, namazan kruh bebe piškoti,... taka bolj lahka hrana. To pa tudi zato, ker je našo malo hitro zvilo. Že kuhan grah in stročji fižol v juhici sta povzročila krče. Izogibaj pa se alergenim stvarem (jagode orehi, lešniki, paradižnik-surov) Mislim da se splača 1 mesec potrpet in pol počasi začet z novim.
Bolje preventiva kot kurativa, če je potem sploh možna pri raznih alergijah.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrana po porodu
13.10.2007 14:10:39   
Anonimen
Jaz ne jem svonjskega, svežega sadja še nisem in sveže zelenjave tudi ne. Drugače pa čisto vse isto kot pred porodom.
Zvija pa ga skoraj v vsakem primeru, včasih bolj in včasih manj, ker jem vsak dan kaj drugega in ga vsak dan kaj zvija. Žaluser posted image .

(odgovor članu nežek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?