Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Natisni

Smo ji kupil tiste hlacke, pa si jih je uspesno dol zvlekla, na koncu gonitve, po 16-ih dneh jih je zgrizla
. Baje da imajo menstro dvakrat na leto. No nasa jo je mela kar celih 14 dni.
. In res še isti dan ponavadi priteče. Na začetku par kapljic, potem čez ene 3 dni pa malo več. ima pa belo dlako, tako, da je to zelo vidno. Jo imamo pa zunaj. Ko gre to mimo, lepo vse spucam v nulo. Seveda pa vsak dan spiram tisto kri, kjer jo pač pusti.

