|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vitaminski dodatek
15.10.2007 21:16:39   
Rubin.
Ker naša mala mis vztrajno zavrača vso sadje (upam, da je to samo faza dvoletnega otroka, do leta in pol je namreč vse jedla) s tem posledično dobi manj vitaminov, me zanima kakšen vitaminski dodatek ji naj dam.
A se dobi kaj za takšne malčke - dve leti stare?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vitaminski dodatek
15.10.2007 21:40:37   
jazz
Pikovit sirup,bomboni,vitergin,čebelica maja,...namesto drugih sokov, ji lahko pripraviš doma narejene, ali sadje zmiksaš z skutkami isto zelenjavo..za namaz npr.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vitaminski dodatek
15.10.2007 21:40:47   
hrabra miška
Jaz mojemu user posted image dodajam pikovit,čeprav ima zelo rad sadje in zelenjavo. je P rekel da mu nima kaj škodit. Pa še dober mu je,tako da komaj čaka da ga dobi.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vitaminski dodatek
16.10.2007 18:43:47   
Rubin.
Ja sem bila danes v lekarni in mi ga je tudi priporočila, tako da sem ga kupila. Kako se bo obnesel in če ga bo rada jemala, pa bomo videli.
Hvala.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vitaminski dodatek
17.10.2007 9:15:54   
Lenny
Čebelico Majo od Medex-a. Oba škrata od 1. leta naprej.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vitaminski dodatek
19.10.2007 11:48:29   
barakuda
Pri nas smo tudi prakticirali Čebelico Majo, sedaj pa imamo kar od Lumpija sirup - se mi zdi precej podoben.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vitaminski dodatek
16.11.2007 12:15:35   
Teja N
Mi pa jima dajemo Omega3 od Medexa, vsebuje vitamine pa še pomembne omega3 maščobne kisline, ki jih s prehrano ne morejo dobit dovolj.
Meni je prvič kar smrdel, ko sem ga odprla (vsebuje ribje olje) in sem si rekla, da ni šans da bo to našim mulčkom všeč.

Pa sta čisto nora nanj! Je sladek in jima je všeč okus, tako da ga prav rada pojestauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vitaminski dodatek
16.11.2007 12:24:35   
Lenny
Teja N, zdaj si mi dala pa koristen podatek. Hvala! Bomo malo čebelico z ribicami zamenjali!

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vitaminski dodatek
27.11.2007 7:39:51   
janca
Jaz mu dajem Floradix kindervital za otroke, ki je bogat z vitamini. Kupi se ga v lekarni. Poleg tega pa še povečuje apetit. Zmešam mu ga v čaj po eno žličko. Itak so pa navodila zraven. Tega mi je pač predlagala pediatrinja, ko je bil bolan in ni hotel jesti. Pojdi v lekarno in ti naj pokažejo navodila za uporabo potem se pa odloči. Mislim, da je kar dobra zadeva. Pa pa

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vitaminski dodatek
29.1.2008 19:22:25   
Grofica
meni je pediatrinja priporočila sanatogen. moja Principessa pa sploh ne je nobenega sadja ali zelenjave. mogoče 1 banano na teden,pa poliže mandarino.pa se že vse konča.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?