|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 14:47:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Yankee

Jaz pa resno razmišljam, da bi naredila en forum, ki bo namenjena le Tošetu. Ker tukaj se znajo le norčevati. Hmmm..
+


Pametno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 14:52:12   
KBM
Mene pa najbolj gane stavek 15- letnega fantka
Mama kako, da ja sad pomognem Tošetuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 15:22:23   
Blacky30
Punce, oglašam se še enkrat in s tem zaključujem svoje javljanje v zvezi s Tošetom. Obnašanje uporabnic RR-ja je preseglo vse meje, ki jih moj želodec premore in mislim, da je čas, da pametnejše odnehamo. Le s tem bomo ohranile spomin na njega v mejah normale, oskrunile so ga one z norčevanjem.

Kot sem že povedala, je mene Tošetov pogled na življenje zelo spremenil. Počasi se bom naučila odpuščati in živeti mirno življenje, ne bom se ukvarjala s hudobijo ljudi, ki nimajo svojega življenja, ki so navajeni biti vedno v središču pozornosti. Če se pozornost z njih slučajno preusmeri kam drugam, kar njim ni po volji, pa začnejo cepetat kot en razvajeni otrok in vzganjat histerijo, da pozornost spet pridobijo. Res, smilijo se mi taki. A žal taki ljudje obstajajo in vedno bodo.

To so ljudje, ki ne vidijo nikogar, razen sebe, ki ne poznajo sočustvovanja, ki se ne znajo postaviti v vlogo žalujočega in z njim trpeti, kot smo to zmogle me. To so sebični ljudje. Žal!

Me v svojih srcih vemo, kako funkcioniramo, vemo, kaj čutimo in tega nam nihče ne bo vzel, pa še tako zloben jezik ne. Spomin na Tošeta bo živel večno, pa če si cel RR zlomi jezik na žaljivkah. Tako je in tega ne bo nihče spremenil. In to me tolaži.

Za vse tiste, ki so se odločile delat norca iz nas, pa samo to: žal mi je za vas.
Srčno upam, da boste nekoč ugotovile, da le imate srce pod kožo, bojim pa se, da ne boste nikoli ugotovile, zakaj ga imate. Škoda vas je!

Toše, počivaj v miru.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 15:30:44   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Punce, oglašam se še enkrat in s tem zaključujem svoje javljanje v zvezi s Tošetom. Obnašanje uporabnic RR-ja je preseglo vse meje, ki jih moj želodec premore in mislim, da je čas, da pametnejše odnehamo. Le s tem bomo ohranile spomin na njega v mejah normale, oskrunile so ga one z norčevanjem.

Kot sem že povedala, je mene Tošetov pogled na življenje zelo spremenil. Počasi se bom naučila odpuščati in živeti mirno življenje, ne bom se ukvarjala s hudobijo ljudi, ki nimajo svojega življenja, ki so navajeni biti vedno v središču pozornosti. Če se pozornost z njih slučajno preusmeri kam drugam, kar njim ni po volji, pa začnejo cepetat kot en razvajeni otrok in vzganjat histerijo, da pozornost spet pridobijo. Res, smilijo se mi taki. A žal taki ljudje obstajajo in vedno bodo.

To so ljudje, ki ne vidijo nikogar, razen sebe, ki ne poznajo sočustvovanja, ki se ne znajo postaviti v vlogo žalujočega in z njim trpeti, kot smo to zmogle me. To so sebični ljudje. Žal!

Me v svojih srcih vemo, kako funkcioniramo, vemo, kaj čutimo in tega nam nihče ne bo vzel, pa še tako zloben jezik ne. Spomin na Tošeta bo živel večno, pa če si cel RR zlomi jezik na žaljivkah. Tako je in tega ne bo nihče spremenil. In to me tolaži.

Za vse tiste, ki so se odločile delat norca iz nas, pa samo to: žal mi je za vas.
Srčno upam, da boste nekoč ugotovile, da le imate srce pod kožo, bojim pa se, da ne boste nikoli ugotovile, zakaj ga imate. Škoda vas je!

Toše, počivaj v miru.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 15:30:50   
fičkugla
Blacky 30 to je napaka.Sedaj bojo imele še večje veselje in moč da se delajo norca.Pa saj ni res da moderatorji ne morejo ukrepat zoper te posameznike/ce.Jaz nevem kaj imajo od tega no.



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 15:38:16   
Mešamdrek
Jaz sem obupala.Že tako se nimam nikomur za potožit glede Tošejeve smrti,sedaj pa je tega konec tudi na RR-ju.Vem kako se počutim in bilo mi je v veliko uteho,ker sem lahko to delila z vami.Hvala vam za tolažbo.Tošetu pa še zadjič:Počivaj v miru angelček na zemlji in v nebesih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fičkugla)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 15:43:36   
fičkugla
Punce dejmo stopit skupaj in se ne pustmo odgnat.Dajte no kajti skupaj bomo močnejše.




_____________________________

Pa-pa

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 16:22:37   
Urška//
eh jaz se na provokativne opazke ne oziram, dam na IGNORE in naj si mislijo, jaja kak so hecneuser posted image , baš mi je vseeno, je pa žalostno, da še v takem trenutku ne znajo zadržat svojih primitivnih misli za sebe 

tudi ti Blacky  IGNOREuser posted image

me pa dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in konec debate.




_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu fičkugla)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 16:33:38   
Anonimen
Za vse, ki ne zmorete komentarjev ne enih ne drugih, obstaja pod vsakim uporabniškim imenom gumbek user posted image . Če ga pritisnete, se posti te osebe ne pokažejo med debato. Je pa tole mišljeno za eno in drugo stran, če ste se pač tako opredelili.
Jaz osebno sem za Tošetom dala komentar (SOŽALJE), me je ravno tako prizadelo, opredelila sem se glede teh posnetkov od mrtvašnice naprej in povedala svoje mnenje. Vse ostalo pa samo berem in si mislim svoje.

Žalujte še naprej in naslajajte se še naprej. Nisem ne z enim ne z drugim klanom tukaj. Žalujem v srcu!

Toše  R.I.P. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 16:36:08   
sklobuc1
Tudi jaz sem mnenja,da se ne smemo pustit.Zakaj bi seumikale? Če koga moti kar tu piše,naj preprosto ne bere.Imamo pravico se pogovarjat o tem,nam je tako vsaj lažje.Blacky30,hvala za sliko,vidim še več obrazov kot si jih obkrožila in me kar stisne pri srcu.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 16:50:36   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Žalujem v srcu!

Toše  R.I.P. user posted image user posted image user posted image


se kar podpišem pod to user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 17:00:39   
ElaM
Samo toliko, ker spadam v klan kur, kamor je nas uvrstila Blacky, ne vem, če laho tukaj napišem svoje mnenje. Je bila pa debata na čveku, dokler se ni vključila "poduhovljena" Blacky, čisto spoštljiva in do nikogar nesramna. Z nesramnostmi je začela prav ona.
Samo toliko, nikoli se nisem delala norca iz nobene od vas, pač žalujte, kakor pač žalujete.
Tudi meni je bilo hudo, da je Toše umrl, kot mi je hudo za vsakim mladim človekom. Še vedno pa je moje mnenje tako, kot je, da siciranje slik zmaličenega avtomobila, naslajanje nad roko in zmaličenim obrazom, zame ni in nikoli ne bo žalovanje.
Kot je napisala Taly, žaluje se v srcu, pa  naj bo to za Tošejem ali kom drugem, ki nam je bil drag.


_____________________________

:)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 17:04:03   
Šaki
mir!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 17:09:25   
Šaki
 
glejte:

ne moremo se kregat no pa sj smo odrasli..po čem se bomo spominjale RR ko ga ne bo več,recmo-nekoč--al pa po čem se bomo spominjale o čem smo pisale..pa ne o tem kako smo mele zelo različna mnenja ampka kako je blo fajn ko smo kaj napisale sem in seveda doživele pohvale in prav tako kritike...

ne morem več brat tega...ma vsaka ima prav po
svoje.res

pjmo raje se kj lepša pogovarjat pa kaj lepšega napišmo da nam bo dan lepši...

življenej je tko prekratko da bi se zd virualno drle ena na drugo...mjmo se radi...

če ne v realnosti pa vsaj virtualno...

love ya!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 17:15:43   
Anonimen
TOSE

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 17:57:46   
mojal
http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-tose-i-nakon-smrti-pred-vratima-inozemne-karijere/362863.aspx

_____________________________

Mojal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 18:00:59   
Kiki
Eno vprašanje, kje si kupila revijo Extra? Jaz je namreč nikjer ne najdem..

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 18:09:45   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Yankee

Jaz pa resno razmišljam, da bi naredila en forum, ki bo namenjena le Tošetu. Ker tukaj se znajo le norčevati. Hmmm..
+


Pametno.
To sem jaz že prdelagala včeri pa se nobena ni javila,ker sama niti nisem vešča v tem

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 18:58:56   
Anonimen
tose ostani angelcekuser posted image in ne zameri nam nase otrocarije 

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 18:59:13   
mojal
V tem trenutku je veliko forumov posvečeno Tošetu. Kaj pa vem. Če se druge strinjajo sem tudi jaz za to.user posted image

_____________________________

Mojal

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 19:00:24   
Anonimen
enakouser posted image

(odgovor članu mojal)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 19:22:02   
Anonimen
No, potem bom pa šla narediti forum. In, vse, ki želite imeti link, se mi javite na ZS, ker ne bi rada da pridejo kure na ta forum. Bo pa končano, ko mi sin zaspi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 19:23:35   
NiLe
Kiki, revijo sem kupila v trafiki pri podhodu Plava Laguna - Ljubljana. Mislim, da bi jo morale imete vse večje trgovine z revijami. Razen, če jih ni zmanjkalo.

Blacky, ne vem, zakaj bi se umikala zaradi par "tanajbolj pametnih in sploh in oh uporabnic na RR". Mislim, da si jih pravilno opisala in očitno nimajo pametnejšega dela kot da se delajo norca. Kakor hočejo. Pomembno je le to, da me držimo skupaj, se tolažimo in obujamo spomine na vse lepo kar je Toše dosegel.

LP


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Kiki)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 19:34:26   
janja84
Oglaša se vam še ena, ki je že cel teden potrta, zaradi Toševe smrti. Cel teden sem jokala, zaradi tega. Zdaj pa sem nekako prišla do ugotovitve, da s tem ne bom ničesar dosegla in da se moram sprijazniti počasi s tem, da ga ni več med nami. Težko je.
Njegove pesmi poslušam še vedno vsak dan in zvečer mi še gre na jok.
Bog nam je vzel največjega angelčka. Vedno nam vzame tisto osebo, ki jo imamo radi in ki kaj naredi za ves narod oz. za vse ljudi. Tako je bilo tudi pri Toši. Vzel ga je k sebi, ker je naredil veliko lepega, ampak vzel ga je prehitrooooo. user posted image
Toše, pogrešam te! Zavedno boš živel v mojem srcu. Tvoja glasba bo zavedno živela med nami, čeprav se zavedamo, da ne bo več nobenih novih, lepih komadov.... Miss you!

Toše, R.I.P. user posted image  

En user posted image  več na nebu in tako en manj na zemlji!! user posted image

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Toše - v spomin
25.10.2007 20:10:50   
dulcinea
Yankee tud men sporoči link prosim...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu janja84)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NORICE
Dashenka

Ali so vaši otroci do vstopa v šolo preboleli norice?

Da (56%)

Ne (31%)

Ne vem (atipičen potek bolezni...) (13%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!